Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

sjajna jedna partija šarlota 15 poena u trećoj četvrtini  :frust:

 

ja sam majstor za prekide serija, za neverovatne stvari. vizardsi igraju kao preporođeni

Link to comment

Fudbal 1/1, NHL 1/1. Na Man Utd-Arsenal, 3+ je doslo bez veceg nerviranja. Detroit je na vreme okrenuo rezultat, dok su u Torontu sa golovima cekali do zavrsnog perioda meca. Nadam se da je ovo znak dolaska boljeg perioda, a ne izolovani dogadjaj.

 

 

Fudbal

 

 

Real Madrid-Schalke 3+

 

Guarani-Deportivo Tachira 2+

Racing-Sporting Cristal 2+

 

Kvote, 1.44, 1.59. Real je vezao pet meceva, gde nisu pala 3 gola. Nadam se da ce odigrati bolje veceras. Dabl iz Copa Libertadores, gde su domacini veliki favoriti(narocito Racing), te ocekujem da ce pasti bar po 2 gola.

 

 

NHL

 

Philadelphia-Dallas 5+

St. Louis-Winnipeg w1

 

NY Islanders-NY Rangers 5+

Montreal-Tampa 5+

 

Kvote, 2.04, 2.18. Flyersi igraju promenljivo, playoff sanse im se polako smanjuju. Seguin se vratio u tim Starsa i nastavio gde je stao, Dallas igra za gol vise, od starta sezone. Blues obicno lako izlazi na kraj protiv Winnipega, pa i danas ne ocekujem drugaciji ishod. Islandersi su proradili u Torontu, tek u trecoj trecini. Veceras je veliki duel, protiv gradskog rivala. Moguc je povratak Okposa u postavu Islandersa, usled cega bi njihov napad bio jos opasniji. Tampa ponovo ima fin 5+ trend. Canadiensi su teski za procenu, no umeju biti efikasni u derbi mecevima.

 

 

NBA

 

Indiana-Orlando H1(-4.5)

Dallas-Cleveland P>100.5

San Antonio-Toronto H1(-4.5)

 

Kvota 5.04. Ispratih NBA jednim tiketom danas. Post All-Star deo sezone, je gotovo nemoguce pogoditi, te me je strah da singliram bilo sta. Nocas srecno preskocih, vidim da su jutarnji mecevi bili neverovatno neefikasni.

Link to comment

Sutra krece IW zene su prve na programu, ima nekoliko zanimljivih meceva gde bi se dalo nesto zaraditi:
Mona Bartel-Mladenovic 1 (1.72), Bartel zna da poludi ponekad a Mladenovicka ne igra dobro vidim i Kontica je smenila pa joj je mama sad trener a to nikako nemoze dobro da ispadne. :lolol:

Cetkovska-Mc Hale 2(1.67)  ova druga igra na domacem terenu valjda nece odma da ispadne.

 

Ima jos gomila meceva a ovo dvoje mi je zapalo za oko. Volio bi da ZLI i Radar daju svoje predloge za sutra :D

Edited by Cash
Link to comment

Cash, gadjati pobednicu na Bartel - Mladenovic ti je kao da gadjas na ruletu crno ili crveno :D Bartel vec godinama ne igra kao sto je umela pre ali je tacno da moze da bljesne, a Kristina je kao malo konstantnija ali je i to sve slabo.. ako bi me neko puskom terao da igram nesto na tom mecu, onda bi to bilo vise gemova, ako je granica 20.5 ili 21.5, mislim da to ide u tri seta lagano.

Link to comment

Moguce da to ide u tri seta,nego Niculescu 1 protiv nase Krunic 1.50 to mi deluje primamljivo mada ko zna kakav ce motiv Rumunka imati s obzirom da je u sledecem kolu ceka Serena.

Link to comment

Fudbal 2/2, NHL 0/2, NBA 1/1, prosao i sistemski tiket MLB predsezone. Real laganih 3+. Na Racing-Sporting Cristal su golovi pali na vreme, te nije bilo veceg nerviranja. Guarani se ponovo raspucao. NHL je dosao lose, nije bilo golova, gde se to ocekuje. Izgleda da je vreme za forsiranje fiksa, blizi se playoff. Prodje jedan NBA tiket, dosta za ovu nedelju. :lolol:  Jedino se San Antonio malo mucio na kraju, no dodjose preko hendikepa ipak. Kada se sve sabere, mali plus, posto su prosla samo 2 jaca tiketa.

 

 

Fudbal

 

Bayern-Shakhtar P/K1

Chelsea-PSG w1

 

Boca Juniors-Zamora 3+

 

Kvote, 1.74, 1.65. Bayern treba pobedu za prolaz, dok Chelsea ide dalje i sa 0-0, te ocekujem takticko nadmudrivanje. Boca Juniors igra protiv dosta slabijeg rivala, pa probah 3+.

 

 

NHL

 

Calgary-Anaheim w2

 

Kvota 1.69. Rangersi su igrali nocas, pa taj mec preskocih(nije bas da imam neku ideju, sta bih tu odigrao). Ducksi nisu porazeni u regularnom toku meca, na 3 prethodna gostovanja protiv Flamesa. Domacin ima osvojen bar bod, na 4 vezana meca, dok je Anaheim u mini seriji poraza(2). Porazeni su protiv Pittsburgha i Vancouvera i mislim da je vreme za prekid ovog negativnog trenda, tim pre sto je protivnik ipak malo slabiji.

 

 

NBA
 

Boston-Memphis H2(-1.5)

Oklahoma-LA Clippers P>104.5

Harden >29.5

 

Kvota 5.65. Nije mi jasno odakle ova solidna igra Bostona. Memphis bi trebao da im pokaze, kako izgleda igrati protiv ozbiljne defanzivne ekipe. Oklahoma-LA Clippers, na poene. Cim probam Westbrooka, on dodje ispod granice. Harden redovno trpa, protiv Portlanda, pa probah i na njega danas.

Link to comment

@Cash

Meni je za sutra prvi pik Flipkens, mislim da je oko 1.65.

 

Danas ima par interesantnih ITF meceva.

 

Bechri @1.85

 

Daniell @2.00

 

Ima i nekih sitnih kvota za dabl i trebl, ali to jos nisam iskombinovao.

Link to comment

Ko je jebeni Janik Harfnman i zašto neće da izgubi?

 

Idemo dalje.

 

Ko je jebeni Brajan Fratanđelo i zašto neće da izgubi?

Edited by theanswer
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...