Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Svaka cast, lepo si iskombinovao. U Milvokiju na kraju jedna lopta odlucila, i to na minut do kraja nakon skoka u napadu trojka Midltona iz drugog pokusaja. Deveti uzastopni poraz Vasingtona u gostima. Mogu izgleda jedino Filu i Nikse da dobiju.

 

Edit: sad vidim da su i od Filadelfije izgubili pre neki dan. :isuse:

Edited by Zinedine Zidane
Link to comment

thx. bogami bilo je cupavo na kraju. minut pred kraj je bilo nereseno na wsh - mwk i onda skoro da padnem :isuse:

 

 

 

nego, za veceras moram odigrati under na wbrooka 33.5 u maxbetu.

Link to comment

Бруклин - Јута, Бруклин даје мање од 94,5.

У последњих 10 утакмица Јутини противници су 2 пута ишли преко овог лимита. Прошли сусрет им је Бруклин убацио 73 коша у јануару.

Link to comment

:antimaler: kako su smorili holandezi, 1 gol na tri utakmice :antimaler:

 

btw, juce uzeo neku sicu na gg1;gg2

dva cileanaca (tamo me je nestanak struje na iququie spasao, audax se sredio, pa su dali 2 gola na kraju prvog). opasno me je prodao monterej, sa dva igraca vise nisu dali gol u drugom.

Ja odigrao Union-Kaiserslautern 2+, Cesena-Palermo 2+ i Roma daje gol i sve tri utakmice zavrsile sa 0-0 :lol:

Link to comment

Бруклин - Јута, Бруклин даје мање од 94,5.

У последњих 10 утакмица Јутини противници су 2 пута ишли преко овог лимита. Прошли сусрет им је Бруклин убацио 73 коша у јануару.

 

ja odigrao utah under 47.5 pp i doslo je. ne bih odigrao da nisi ovo napisao

Link to comment

untitled.png

 

russ jedva nekoliko poena u poslednjoj cetvrtini. lakersi se skoro pretankovali granicu. bio egal citav mec i onda u poslednjih 6:30 minuta dali nekih 4 poena...

 

vise srece nego pameti

Link to comment

ja odigrao utah under 47.5 pp i doslo je. ne bih odigrao da nisi ovo napisao

 

Доста добро иде Јути у задње време од кад играју тврде утакмице и држе противника на мањи број поена. Фудбалски речено - да одбране свој кош а у нападу шта ураде :lol:

Link to comment

Fudbal 0/1, NHL 0/1, NBA 0/1. Juce se jos jednom pokazalo, zasto je fiks na fudbalu, jedna od najglupljih stvari za igru. Cim nisam bio u mogucnosti, da se branim vinerom, dosao je neresen rezultat. Minnesota izgubila od Colorada, koji i nema preteranog razloga da se trudi, sanse su im u okviru teorije. U Ottawi lagani over. NBA tiket i nije bio suvise ozbiljan, no na kraju je on bio najblizi prolazu. Westbrook naravno nije uspeo da da 7 poena, u zavrsnoj cetvrtini, za prolaz. Razocaravajuci vikend. Na fudbalu su neke stvari bile sigurni padovi(Real, Liverpool). Inace forsiram golove, ali ovog puta propustih par potencijalno efikasnih meceva(gde je naravno bilo golova). 

 

 

Fudbal

 

Man Utd-Arsenal 3+

 

Kvota 1.88. Fina kvota za 3+, za ekipe koje nemaju preterano pouzdane odbrane, uz odlicne napadacke opcije, na obe strane.

 

 

NHL

 

Detroit-Edmonton w1

Toronto-NY Islanders 5+

 

Kvota 1.68. Red Wingsi sinoc glatko porazeni u Bostonu, evo im prilike za popravni. Toronto i Islandersi, imaju dugu tradiciju overa, te to probah i danas.

Link to comment

12796a43e1fb2336837b322de7cb14db.jpg

 

Napokon, ali napokon, malo zeleno i to sve zahvaljujuci nekoj magiji koja je izbacila VfL 2.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment

levski over 69,5

veseli over 10,5

pavlović over 14,5

iiiii milosavljević under 11,5 nije tiket ako ne dođe za pola koša, jednom i ja da ne kukam :)

Link to comment

Veceras Vasington verovatno belezi 10 poraz u gostima za redom, ali ipak @2.2.

 

Vratio se Bil, mada tesko da ce im to pomoci protiv Sarlota koji ima 5 uzastopnih pobeda.

 

Go Wizards! :D

Link to comment

Dobar sam danas pa sam malo eksperimentisao sa NBA

 

Šarlot over 94,5 uglavnom igraju odlično napadački u zadnje vreme

 

Čikago over 90, 5 čisto zbog granice. Kad vidim granicu na neki NBA tim ma koliko se raspadali i sa kim igrali da je ovako niska, moram da odigram.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...