Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

padam tiket zbog kvote 1.20. zbog jebenih pacersa koji gube od knicksa. a i glupi wizardsi bi bilo dobro da ne izgube sa 30 razlike od milwaukeeja. a pogodim dve na papiru teze stvari <_<

Link to comment

Imal odje eksperata za tursku ligu? Cekam besiktas za finu naplatu, da se pokrivam, ili se moze favoritima vjerovati kod njih?

Link to comment

miljenko, valjda si stavio bar neku sicu na cileance juce.

Nisam. Pratim par ekipa. Igram i Huachipato povremeno, no Real me iznervirao pre toga(igrao 3+) i nisam hteo da rizikujem jos para.

Link to comment

Imal odje eksperata za tursku ligu? Cekam besiktas za finu naplatu, da se pokrivam, ili se moze favoritima vjerovati kod njih?

 

Svaki ekspert ce ti reci da se pokrivas duplom sansom na protivnika...

Link to comment

Fudbal 0/2, NHL 1/1, NBA 0/1. Fudbal je dosao veoma lose. Dortmund-Hamburger, uzas od meca. Real razocarao, igrom pre svega. Nemaju ovi pozadi ne znam koga, da im se ne moze dati neki gol. Nadam se da ce bar Schalke nadrljati u CL. Nije se skoro desilo da nakon sto odigram sve tikete, koje sam planirao, dodam jos nesto. To uradih juce, sa ovim 3+ mecom i naravno propast. NHL je dosao lagano. Za NBA se i ne nerviram previse, posto je kvota velika. Tja, glup dan. Ocekivao sam na fudbalu, bez problema prolaz, kad ono...

 

 

Fudbal

 

Barcelona-Rayo Vallecano 4+

Liverpool-Blackburn P/K1

Colo Colo-U. Concepcion 2+

 

Kvota 2.03. Barsa 3+ je bilo 1.15, te stavih 4+. Liverpool valjda nece imati problema. Colo Colo igra Copa Libertadores, pa da se ne zalecem.

 

 

NHL

 

Minnesota-Colorado w1

Ottawa-Calgary 5+

 

Kvota 2.21. Wild u sjajnoj formi. Calgary cesto igra efikasne meceve, te probah 5+ i veceras.

 

 

NBA

 

Golden State-LA Clippers P>103.5

LA Lakers-Dallas H2(-3.5)

Westbrook >32.5

 

Kvota 5.65. Mogao bi doci jedan over gde treba. Probah Golden State ponovo. Dallas igra kriminalno, no protivnik i nije previse reprezentativan. Westbrook, dok granica ne ode jos vise.

Link to comment

Imal odje eksperata za tursku ligu? Cekam besiktas za finu naplatu, da se pokrivam, ili se moze favoritima vjerovati kod njih?

Nisam ekspert, ali brani :)

 

 

A lepo sinoc uhvatih Cilenace, 5 od 5 singlovi :)

Link to comment

Gledam statistiku i vidim da je Galatasaraj poslednji put pobedio Fenerbahce u gostima 1999. Kvota za dvojku je 4.20 (bonus kvota u Maxbetu 4.35). Poluvreme ili kraj 2 2.95 u Socceru, 3.30 u Mozzartu. Galatasaraj prvi 51 bod, Besiktas 48 (vodi 1:0 na poluvremenu protiv Sive), Fenerbahce 47.

Kvota je odlicna, moracu da probam na nekom tiketu.

Edited by Nesh
Link to comment

Evo vodi Besiktas na HT, ali svejedno, zajebana su tamo skoro sva gostovanja.

 

Liverpool - Blackburn 1

Zadar - Istra 1

Villarreal - Celta 1

@4,94

 

Ajax - Excelsior 1

Atletico - Valencia 1

Arouca - Benfica 2

Sparta - Dukla 1

Ludogorec - Levski 1

@6,10

Link to comment

Izigrah Holandjane, sve domacin golovi  malo vise na Ajaxa (u oba (2.05), 3+, 4+, I2+, II2+) i manje na Rodu (2+ (1.7), u oba, 3+) i jos manje Fejnorda (u oba (1.82), 3+ i 4+), mrzelo me da pisem ostale kvote, samo sam prvu..

Link to comment

Branio. Pogresno sam formulisao pitanje, normalno da se brani jedna tekma, nego sam se pitao da li da "polovim" dobitak braneci ga, ili da ipak "vjerujem" mom prvobitnom izboru za vise od pola

Link to comment

:antimaler: kako su smorili holandezi, 1 gol na tri utakmice :antimaler:

 

btw, juce uzeo neku sicu na gg1;gg2

dva cileanaca (tamo me je nestanak struje na iququie spasao, audax se sredio, pa su dali 2 gola na kraju prvog). opasno me je prodao monterej, sa dva igraca vise nisu dali gol u drugom.

Edited by mandingo
Link to comment

Nemam srece ni kad dobijam, do kurca. Nazovem da odigram Dulgeru protiv Vozniacki prvi set po kvoti 5 ali posto je uzela prvi poen na servis Karoline, palo na 4.20. Kazem ovoj sacekaj da ova uzme, ono 0:30.. onda skontam da je bolje i tih 3.70 nego da uzme brejk pa da padne ispod 3, i odigram po 3.70 za hiljadu.. naravno, Vozniacki uzela svoj i kvota skocila na 6.20 :D Doslo a smorio sam se jer sam ko zna koji put zabo najgoru mogucu kvotu, to mi se redovno desava cak i kad pogadjam.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...