Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Fudbal 1/1, NHL 0/1, NBA 0/1. Fudbalski tiket je dosao relativno lako. Steta za pratecu kombinaciju, koja je pala na Celtic 2+. NHL nije bilo sanse da provucem. Bolje sto nije bilo EN gola u Winnipegu, posle bi me moji dodatno iznervirali. NBA baksuzno, dva meca padaju za po jedan poen(poluvreme over na Minnesota-Denver, te hendikep na Golden State). Nista, moracu biti strpljiv, dok ne krene regularni deo MLB sezone.

 

 

Fudbal

 

U. de Chile-Strongest 3+

River Plate-Tigres w1

Herediano-Olimpia 2+

 

Kvota 2.55. U. de Chile ima imperativ pobede, pa ocekujem otvoren mec. River Plate je jedna od najboljih ekipa u okvitu ovog takmicenja. Doziveli su neprijatan poraz, na otvaranju kampanje, te je i njima bitan mec. Herediano i Olimpia igraju revans, nakon 1-1 u Hondurasu.

 

 

NHL

 

Boston-Calgary w1

Tampa-Toronto w1

 

Kvota 1.89. Boston je cak i povecao prednost, u borbi za wild card mesto, uglavnom na racun lose igre konkurenata. Imaju ok tim i vreme je da nadju formu. Tampa docekuje Toronto, ciji se igraci nikako ne snalaze sa novim trenerom.

Prateci hokejaski tiket, Dinamo Moscow w1, Jokerit 4+, SKA St. Petersburg 5+, Nitra 5+, Kosice w2, Bern w1, ZSC Lions w1. Kvota 9.64.

Link to comment

Miljenko, sta mislis mogu li moji rodjaci iz Nesvila da prekinu seriju i dobiju Islanderse? Za Capitalse sam vec resio da ce dobiti mogu da dobiju Minnesotu. -_-

Edited by Nesh
Link to comment

Predatorsi igraju disciplinovano. Upali su prvi put ove sezone u krizu(4 vezana poraza), mada nisu gubili od nekih glupih timova(dobro, Devilsi nisu neka sila, ali ima i gorih). Ja ne preferiram igranje na defanzivne timove, jer ako im padne odbrana(golman), napad ce ih tesko pokriti. Kod kuce pak razbijaju, Islandersi i sami ne igraju ubedljivo, te je moguc prekid ove lose serije domace ekipe bas veceras.

Link to comment

Hvala. Odigracu zajedno sa Capitalsima, a razmatram i mogucnost da Kingsi posle 17 utakmica odigraju nereseno. "Ohrabrujuci" detalj je i to sto od 1998. (ne znam za ranije, samo dotle dobacuje statistika Betexplorera) nisu igrali nereseno sa Montrealom.

Link to comment

Odvratni Championship.

 

Zvezda - Maccabi 2/2

Bacszinsky - Tsurenko 1

Montpellier - Cesson 1

@3,33

 

Juventus - Fiorentina 1

Panathinaikos(+7,5) - Barcelona 1

@2,14

Link to comment

ispoštovali 

 

1002 05-03 20:45:00 CZV/MTA-First Three Po
Duel 2 1,72

 

0996 05-03 20:45:00 CZV/MTA-First Attack
Duel 1 1,75

 

čeka se

 

0891 05-03 20:45:00 Crvena Zvezda-Maccabi
Pobednik W2 1,52
0892 05-03 20:45:00 Laboral Kutxa-CSKA
Hendikep!(9.5) H1 1,52

 

0977 05-03 20:45:00 Williams M. (CZV)-Parg
Konačan ishod 2 2,30

Link to comment

šta ja da ti kažem

 

pargo ima 14 vilijams 8 na ulasku u zadnju i onda se budi duh kajla korvera u njemu i vezuje 3 trojke

 

treba da me plaćaju navijači zvezde da se kladim protiv njih, igrali bi final 4 ove godine provereno

Edited by theanswer
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...