Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

kako me unistila atlanta nocas, stavio sam je maltene na svaki tiket

gubili su telu tekmu i odustanem od gledanja na -10 u cetvrtoj, kad jutros vidim oni dobili 8

ali, naravano hendikep u mozartu je bio 8,5 

na kraju sam vratio ulozeno, ali da su oni dali jos taj jedan poen bio bih bas u osetnom plusu

Link to comment

Fudbal 0/1, NHL 1/1, NBA 0/1, Fudbal nisam mogao provuci, nije bilo sanse. Previse neefikasnih meceva kod Engleza(fix standardno retardiran; jedino na Ostrvu tim sa zacelja moze lagano dobiti, nekog iz vrha tabele), te tvrdi mecevi u Copa Libertadores. NHL tiket je dosao lagano. U startu je licilo na nesto, sto ne moze pasti i tako je i bilo. U NBA nisam polagao vece nade, no nakon prolaska overa i ubedljive prednosti Clevelanda, ponadah se. Memphis ne da nije probio hendikep, vec je i glatko izgubio. Izgleda da sam ja postao glup za NBA, meni je ova Utah bas anonimna ekipa. Prosao je tiket sa najvecim ulogom, mada nisam previse zadovoljan; da je dosla i NBA kombinacija, bio bi osetan plus.

 

 

Fudbal

 

QPR-Arsenal w2

West Ham-Chelsea w2

Leipzig-Wolfsburg 2+

Bayern-Braunschweig 2+

 

Kvota 1.85. Arsenal nije tako efikasan u gostima, pa je bolje da odigram fiks. Murinjove ekipe izbegavam, kada igram golove; oduvek sam mrzeo timove koji brane 1-0, kao da imaju ne znam kakvu prednost. Nemacki kup i golovi, kao i obicno.

Prateci tiket, Salzburg 2+, Barcelona 2+, Celtic 2+, Man City 2+, Man Utd w2, Liverpool 2+, Werder 2+, Monchengladbach P/K2, Colo Colo 2+, Internacional w1. Kvota 6.13.

 

 

NHL

 

Winnipeg-Ottawa 5+

Colorado-Pittsburgh w2

 

Kvota 2.22. Winnipeg i Ottawa, po tradiciji igraju efikasne meceve, kada su Jetsi domacini. Probudise se i Pingvini konacno, ocekujem jos jedno dobro izdanje.

 

 

NBA

 

Minnesota-Denver P>103.5

San Antonio-Sacramento H1(-8.5)

Golden State-Milwaukee H1(-9.5)

 

Kvota 5.04. Kada se sastanu, Minnesota i Denver, obicno se igra za kos vise. Sacramento je gostovao u New Yorku nocas, dok je San Antonio odmoran. Milwaukee u seriji losih nastupa, nece im biti lakse ni veceras.

Edited by Miljenko
Link to comment

Uhvatio sinoć finih 3,60 na Southamptonu i Speziji, jebo me Derby.

 

Kasnije nabacim možda  neke Engleze za večeras ako budem imao volje za klađenjem.

Link to comment

Uhvatio sinoć finih 3,60 na Southamptonu i Speziji, jebo me Derby.

 

Kasnije nabacim možda  neke Engleze za večeras ako budem imao volje za klađenjem.

 

QPR - Arsenal 2

Liverpool - Burnley 1

Norwich - Wigan 1

@3,36

 

Newcastle - Man.Utd. 2+

City - Leicester 1

Leipzig - Wolfsburg 2+

Zurich - Grasshoppers  Zur.daje gol

Cedevita(+6,5) - Gran Canaria 1

@3,16

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...