Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Ja sam pao na Dalas i opet na hokej. Mogu da kazem da je NHL govno, apsolutno nema sanse da uhvatis neki sablon koji ti moze doneti profit na bilo kakav nacin. Kolumbus ubio San Hoze, Toronto natrpao Filu... ma ajde bezi...

Link to comment

Vec se vidi koje su over/under ekipe, igram samo to, konacan ishod nema sanse..Sinoc lepo pogodim Sarlot 1 i Indijanu manje, ali je Milvoki zasrao stvar :isuse:Послато са GT-I9001 користећи Тапаток 2

Link to comment

Columbus bas sinoc dao 6 golova. Verujem da ce to tesko ponoviti do kraja sezone. :isuse:Dallas nikad ne pogodim i opet sam ih stavio. :frust:To za sablon jeste problem. Ja sam pre na NHL igrao overe, uz poneki fix. Ove sezone slabo dolaze. Probacu sa underima.Najgore je kada padne neki bas verovatan fix, drugi mi i nisu bitni.

Edited by Miljenko
Link to comment

2/4. Mogao je bar i Dallas da dodje, no oni su se pokazali kao losi za igru mnogo puta, pa i nisam toliko iznenadjen. <_<Danas:Sharapova 9- 1.setSerena 9- 1.setDel Potro fixKirilenko fixOklahoma doh2(-2.5)Boston 0-5Denver dop>201.5Ottawa 0-5Tampa w1Edmonton 0-5Vancouver w1Tenis klasika, najbolje igracice minus prvi set. Oklahoma i Clippersi najpouzdaniji za fix. I San Antonio dobija redom, ali oni vec nisu za igru ovako desetkovani. Veceras na Oklahomu. Da krenemo aktivnije sa underima. Veceras Boston-NY Rangers, od 3 para koja sam analizirao. Tvrd mec u najavi. Veliki rivalitet.Na tiketu, Denver standardno. Minus u Otavi blago sumnjiv, po statistici bi trebao da dodje. Edmonton-Dallas deluje bas izgledno za under. Tampa ce valjda prekinuti seriju poraza. Vancouver igra fino. Minnesota losa u gostima. Da ne singliram ipak, mozda i veceras padne nesto sasvim izvesno.Ova dva meca Lige mi i nisu za golove(2+), pa ih ne diram. Sutrasnji vec deluju povoljno, vidim da moze da se nabere kvota oko 1.5.

Link to comment
Columbus bas sinoc dao 6 golova. Verujem da ce to tesko ponoviti do kraja sezone. :isuse:Dallas nikad ne pogodim i opet sam ih stavio. :frust:To za sablon jeste problem. Ja sam pre na NHL igrao overe, uz poneki fix. Ove sezone slabo dolaze. Probacu sa underima.Najgore je kada padne neki bas verovatan fix, drugi mi i nisu bitni.
auu brate sta im uradi Columbus :Hail: :Hail: :Hail: , nisam te posluso odigro sam na Colorado 1 i pusiona. A Toronto glatko uleti.Za danas se slazem sa tobom: Tampa 1 i Vancouver 1 a za ostalo neznam sta bi jos odigro.
Link to comment

Ja krenuo sa namerom da odigram dvojku na PSG, ali sam na putu do kladionice odlucio da ipak odigram za duplo vise para W2 kombinaciju posto je kvota za to bila suludih 2.08 i naravno doslo. easy money.

Link to comment

Ako birate najgluplji kladionicarski potez godine, veceras sam se kandidovao.Igrao tiket za 500: Pamesa i Bilbao dvojke (bio sam jos pred proslo kolo ubedjen da obe ekipe prolaze i da je Pamesa pustila Bilbao u proslom kolu), Delpo 1 i neki svedski hokej 0-5. Dobitak oko 2 500, i to je ok. Onda Pamesa krenula ocajno pa sam ih podrzao sa jos hiljadu na dvojku po kvoti 4, mislim da su gubili 11 razlike u prvoj tad. Posle je razlika isla do 21 za Rigu ali to sve do polovine druge, bilo je mnogo vremena. Ja cekam i cutim, verovao sam u preokret. Propustio sam sansu da stavim hiljadu na H2 +13.5 kad su gubili 20ak ali dobro... onda je Pamesa okrenula pocetkom zadnje, kvota na domace otisla na 2.10 ali ja nista... ali zato kad su domaci okrenuli na 85:82 par minuta pre kraja a ja video da Spanci mase bacanja i bacaju lopte u aut, opicim lepo 3 hiljade na keca po kvoti 1.45, da izvucem svoje pare :lol: To inace ne radim, ili branim kad imam jacu kvotu ili pustim pa sta bude. Naravno, Pamesa je okrenula a na onom tiketu sam pao na svedski hokej 0-5, i zavrsio u minusu 500din :isuse:

Link to comment

Cudna noc. Boston gubio 3-0, nesto vise od 11 minuta pre kraja i oterao mec u OT. :dry:U Tampi pak 0-3 i onda u zavrsnih 5 minuta izjednacenje, Tako da je prosao bonus tiket.Bolje da je proslo ovo prvo. Sa tiketom se samo pokrih, no nekad je i to uspeh. :sleep:

Link to comment

Danasnji izbor:Real 2+Dortmund 2+Azarenka 9- 1.setFederer <19.5Pittsburgh w1Stephens fixIvanovic fixIndiana doh1(-8.5)Denver dop>194.5LA Clippers doh1(-3.5)Detroit w1 (NHL)Fudbal izabran jos za vikend. Azarenka kao i uvek. Razmisljao sam o vezivanju sa Radwanskom, ali ova nije bila tako pouzdana na AO, pa sam odustao.Nadjoh u Areni 19.5 na Federera. U Mozzartu je 18.5, sto mi ipak nije za igru.A sada nesto samo za najhrabrije. :lolol:Pingviniiiiiii. :ph34r:Na tiketu. Mozda jednom i dodje Indiana, kada je ja odigram.Denver bi bio singl, ali igraju protiv defanzivnog tima, pa sam malo oprezniji.Houston igrao sinoc. Nije izvesno da li ce igrati Harden. Red Wingsi kod kuce su mi uvek za igru. Halak je opet zaradio neku povredu. Blues u losoj formi, tradicija na strani domacih.

Link to comment

Kako li je ova Zakopalova dobila, nemam pojma.Sad moram da ponovim tiket. :thumbdown:Nista. Od sutra podela na dnevni i nocni, uz standardni prebacivacki.Bar je Azarenka dosla manje prvi set.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...