Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Juče sam preskočio, nedjelja bila užas.

 

Spezia - Pro Vercelli 1

Southampton - C.Palace 1

@3,60

 

Spezia u krizi, a dobru ekipu imaju, Vercelli je kriminal u gostima, vjerujem da će ovo dobiti.

Southampton ima 2 poraza u nizu, danas napadački na pobjedu, dobro igraju.

 

Brighton - Derby 2

@2,60

 

Ovo iz razloga jer je Brighton 20., Derby je prošlu izgubio a i dalje je prvi.

Zadnjih 5 međusobnih duela je Derby dobio, zašto ne probati po ovoj kvoti u singlu :)

 

MK Dons - Chesterfield 1

Bayer - K'lautern 1

Paris(-10,5) - Turow 2

M'boro - Millwall 1

@4,94

Link to comment

sad vidim ima meridian specijal za makabi zvezda, zanimljivih stvari ima. tipa ko će da ima prvi napad na meču, ko će biti najbolji strelac, ubacili su i skokove i asistencije, ukupno skokova, ukupno asistencija, prva trojka itd itd

 

kontam da može da se proba da će bobi da skine loptu na kvotu 1,75

Edited by theanswer
Link to comment

kako su mi sad ukrali dva poena na pariz turov, da li su ljudi slepi ili samo glupi ili me neko zajebava ja ne znam. čovek ide u kontru fauliran na drugom koraku, naslanja loptu na tablu i nije ono da je blizu blokada nego bukvalno lopta samo što ne upadne u koš i onda ide blokada i odluka je dva bacanja. inače je prvi timski faul pa se odbija mogućnost da su svirali faul ranije iako je očigledno bio na drugom koraku. umesto 2 plus 1, lik ubacuje jedno slobodno.

 

naravno padam za poen u četvrtini

Edited by theanswer
Link to comment

uhvatio na kraju pariz 1 na 2,60 da ne ispadne da samo kukam. koja gomila solera je ta ekipa, ono svet nije video. kako ko istrči iz bloka tako opali

Link to comment

sad vidim ima meridian specijal za makabi zvezda, zanimljivih stvari ima. tipa ko će da ima prvi napad na meču, ko će biti najbolji strelac, ubacili su i skokove i asistencije, ukupno skokova, ukupno asistencija, prva trojka itd itd

 

kontam da može da se proba da će bobi da skine loptu na kvotu 1,75

da, ima tu ponesto zanimljivo da se probere svako kolo

prosle nedelje kad je zvezda gostovala realu nudili su kvotu 1,85 da ce zvezda ubaciti manje od 5,5 trojki na utakmici :) sad su spustili na 4,5, ali opet deluje kao solidan tip

kod meridiana me nervira sto ne dozvoljavaju mnogo toga: dupli sistem, vezivanje vise  poena igraca ili ukupno poena sa iste utakmice itd

 

nego razmisljam da odigram ovu matek ima 2:0 u medjusobnim duleima, i mnogo bolji skor ove sezone na tvrdoj podlozi, a kvota oko 2,5

Link to comment

Ja ih cekam u hendikepu(-4.5).  -_-

 

Nisam ocekivao ovako kilavo izdanje Memphisa. Ponadah se da ce imati desetak poena prednosti, vec do poluvremena. Ne bas kao sto Cleveland cisti Boston, ali tome slicno.

Edited by Miljenko
Link to comment

Ne gledam ni ja. Ne videh na coversu, u najavi meca, neku znacajnu povredu. Vidim sad, da su Randolph i Udrih odsutni zbog bolesti. Mrzim te izmene u sastavu ekipe, pred samu utakmicu, smor.

Link to comment

hvatam lagano over u njujorku (sad kad sam ovo napisao ko zna šta će biti do kraja) bez obzira na to što niksi gube 30 plus i lejkerse koji lagano pokrivaju hendikep u šarlotu i treba da se nerviram oko 1,27 kvote celo poluvreme. e nećeš kolega, samo ovi da mi završe.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...