Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

ne može da se pogodi over zato što ima 12562345346 jebenih tajmauta, posle svakog tajmauta ne padne koš po minut. još kad sudija glumi neko ludilo pa na lebronu ne svira sikirice po rukama tek onda ne može

 

i ja kad igram over onda harden lupa bananu jr smitu na trojci, potpuno logično

 

ali neverovano kako tajmaut ubija igru, ne mogu da verujem da nijedan napad iz tajmauta ne može da završi košem

Edited by theanswer
Link to comment

covington 2 poena na poluvremenu posle 10 u 3q i taman mi treba jos samo dva poena da dodje tiket trener ga ne ubacuje citavu poslednju cetvrtinu. bolje da je ostao na 2 poena, ovako sam se primio ko majmun da ce tiket doci.

 

sad vidim da se povredio jadan. 

 

 

aint even mad ;D

Edited by 189-
Link to comment

Fudbal 1/2, NHL 0/1, NBA 0/1. Ocekivao sam lagane prolaze na fudbalu, no na kraju je prosao samo jedan tiket. Colo Colo je ponovo igrao sa igracem manje, celo drugo poluvreme. NHL je tesko uklopiti, sto se i sinoc pokazalo. Florida dobija back-to-back utakmice. :isuse:  NBA kao i obicno, na ovaj poluvreme over bih pao u svakom slucaju, te i ustedeh malo na uplati. Imao sam lep sistem sa golovima, gde uhvatih Liverpool-City P2+, te Werder-Wolfsburg 4+, 7+ i cekah Real Madrid-Villarreal P2+, 6+ i naravno stativa. Pfff, nije skoro bilo ovako glupog perioda; povremeno imam utisak da ce doci kontra, ma sta ja odigrao.

 

 

Fudbal

 

CSKA Moscow-Krylya Sovetov 2+

Trabzon-Karabukspor w1

 

U. de Chile-Audax Italiano 3+

 

Kvote, 1.62, 1.67. Ne bas sjajan izbor danas. CSKA mi deluje ok za golove. Na Trabzon je dosta velika kvota. Vidim da imaju veliki broj neresenih meceva, mada mi opet nije jasno. U. de Chile pratim i dalje.

 

 

NHL

 

Chicago-Carolina w1

San Jose-Montreal 5+

 

Kvota 2.07. Carolina je u dobroj formi, no oni nemaju previse sanse da se ukljuce u playoff trku. Chicago igra promenljivo, mogu samo bolje, nakon one blamaze u Tampi. San Jose i Montreal, cesto igraju efikasne meceve, a i odbrana Sharksa se ne moze pohvaliti dobrom igrom.

 

 

NBA

 

Philadelphia-Toronto H2(-4.5)

Brooklyn-Golden State P>103.5

Dallas-New Orleans H1(-3.5)

 

Kvota 5.04. NBA ne mogu uklopiti nikako. Nastavljam sa ovim opreznim tiketima, ne vredi bacati novac bez razloga.

Link to comment

Jedan nocni da se ne ispustim:

 

 
03.03.2015 01:00
NY Rangers
Nashville

Konačan ishod   X  3.6

 
03.03.2015 04:00
San Jose
Montreal

Konačan ishod   2  2.3

 

Maxbet, kvota 8.28.

Edited by Nesh
Link to comment

mene je minnesota unistila pre neki dan kad su stigli nekih -15 protiv washingtona i zbog toga pukao tiket. ista prica i veceras izgleda. imali -16 sto sam ja video i evo sada vode na poluvremenu protiv clippersa. a igraju bez pekovica i martina. jebo ih kevin garnett

Link to comment

razmišljao se da l da odigram markifa morisa preko 14,5 bio mi zicer ali sam hteo da vežem sa još nečim i nešto mi iskrslo i nisam odigrao. elem, sreća. dao čovek 13 i isključiše ga na pravdi Boga posle 3min u trećoj

Link to comment

Fudbal 1/2, NHL 0/1, NBA 1/1. I ja sam kreten kada igram Ruse na golove, jedna od smarackijih liga za gledanje. U. de Chile regularno 3+. NHL sezona, je jedna od losijih za igru, par godina unazad. Chicago je dobio bez problema, no Montreal bez ucinka u napadu protiv Sharksa, te nije bilo ni overa. NBA je prijatno iznenadio. Lagani poluvreme over, te dva meca u hendikepu, koja prodjose nekako. Tja, moglo je i bolje. Razmisljao sam o Roma-Juventus 2+, ali na kraju stavih CSKA, retard.

 

 

Fudbal

 

Mineros-Universitario 2+

Cruzeiro-Huracan 2+

Montreal-Pachuca w2

 

Kvota 3.00. Ozbiljnije odigrah samo meceve iz Copa Libertadores i CONCACAF CL.

Prateci tiket, Hoffenheim 2+, Leverkusen w1, Southampton w1, Bournemouth w1, Middlesbrough 2+, Watford 2+, Peterborough 2+, MK Dons w1, Port Vale 2+, Brechin 2+, Stranraer w2. Kvota 10.26.

 

 

NHL

 

Tampa-Buffalo w1

Edmonton-Los Angeles w2

 

Kvota 1.75. Nisam mnogo komplikovao danas. Odigrah protiv najlosijih timova u ligi. Kingsi su vezali 3 poraza, nakon duge pobedonosne serije i ocekujem prekid tog loseg niza.

 

 

NBA

 

Charlotte-LA Lakers P>95.5

Cleveland-Boston H1(-8.5)

Memphis-Utah H1(-4.5)

 

Kvota 5.04. Pogodio sam jedan NBA tiket nocas, dosta je za ovu nedelju. Salu na stranu, odigrah slicno i danas. Malo mi je pokvarena koncepcija, suspenzijom Hardena(jebo ih James), te mi je bio suzen izbor za overe. Memphis bi trebao biti zicer, ostalo nije tako sigurno, no mislim da vredi probati.

Link to comment

treba se probati golovi na cileancima za ozbiljnije pare. ove godine stvarno rasturaju, a i kvote za 3+ nisu lose (1.65 - 1.75).

 

gledao sam palestino - iquique, ladno je trebalo pasti 10 golova.

 

edit: istovremeno izbegavati engleze na golove. kakva su to govna... c lige u italiji i francuska 2 i 3 cesce dolaze 2+ nego ovi slepci.

Edited by mandingo
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...