Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Real Oviedo - Racing Ferrol 1

Besiktas - Balikesirspor 1

Venezia - Brindisi 1

Real - Canarias 1

@3,45

 

CSKA(-32,5) - VEF Riga 2

Haslum - Hamburg 2

Budućnost - D.Volgograd 1

Nadal - Monaco 2:0

St.Gallen - Grasshoppers 2+

Athletic Utd. - Elfsborg 2

Jagodina - Zvezda GG3+ NE

@4,07

 

Legia - Podbeskidzie 1

Dunaujvaros - Ferencvaroš 2

Cesena - Udinese X2

Hajduk - Zadar 1

Monaco - PSG X2

@5,46

Link to comment

U Mozzartu kvota na Zvezdu protiv Partizana 1.95. Jel vredi da izlazim (ako padnem, bar ce Partizan dobiti pa mi nece biti zao) ili je moguce da ce Zveda odigrati malo opustenije pa moze da se desi da Partizan ipak dobije?

Link to comment

nemaju kvote nikakve veze sa konacnim ishodom, vec prognozom kako ce se ljudi kladiti. puno ljudi je ubedjeno da ce zvezda odigrati opusteno, kako bi smanila sansu da se nadje sa partizanom u polufinalu.

Link to comment

Gledam ovaj H2H Nadala i Monaka, Nadal ga je uglavnom peglao sa po par izgubljenih gemova ukupno, cesto i 6:0 6:1. Finale je, igra se u Argentini, a video sam i da je Monako nalozen jako na ovom turniru i da ga publika nosi pa sam igrao da dobija prvi set po 4.15 za hiljadu. Praticu uzivo i kontrirati ako mi se ukaze prilika da makar pokrijem ulog, jer sam posle onih 6:1 u tb za Berloka juce video da sve mora da se brani :D

 

Naravno, realno je 6:1 6:2 za Nadala ali posto mi je Viktor Durasovic i danas doneo lepu lovu uzivo, morao sam da probam.

Link to comment

Odigrah na Zvezdu, Partizan je najveci rival, mislim da nema sanse da ce odigrati opustenije, nije logicno. Jedino me brine umor, ali na kvotu 2.1 svakako vredi pokusati.

Link to comment

Za minut dva Partizan pozurio da preokrene.

 

Izigrah se za veceras. Bolivijce pre svega:

 

Univerzitario  Nasional Potosi:

 

GG - 1.6

prvo GG - 4.1

drugo GG - 3.05

GG GG - 12.6

 

Bolivar - Strongest, domacin golovi

 

2+ - 1.86

u oba - 2.9

3+ - 4.02

prvo 2+ - 5.1

drugo 2+ - 3.99

 

i Real - Viljareal, prvo poluvreme golovi:

 

2+ - 2

3+ - 4.1

4+ - 9.5

dom2+ - 2.6

Link to comment

neka mi se sagnu sudije na hjuston klivlend, odluče da zadnja 3mihn ništa ne sviraju, dva čista faula ne sviraju na lebronu i onda naravno kompenzuju pa neće ni na drugoj strani. jebem ti kad klivlend i hjuston igraju četvrtinu na 42 poena dokle više bre 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...