Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

gledam noćas preokret portlanda i pade mi na pamet koliko puta su to uradili ove sezone kod kuće, pa sam bio dokon da izbrojim: od 25 pobeda u svojoj dvorani, imaju deset preokreta 2-1, i to uglavnom sa protivnicima od kojih se može očekivati da vode na poluvremenu. kvota protiv oklahome je bila 5.75.

Edited by Malvo
Link to comment

Fudbal 0/1, Hokej 1/2, NBA 0/1. Gde nadjoh Standard, ne znam ni ja. Imao sam Rangers, no pomislih bice tvrd mec, jer je rec o direktnom sudaru u borbi za baraz. KHL dosao manje-vise rutinski. NHL u novoj losoj seriji. Islandersi izboksovase pobedu, Chicago nije uspeo da da gol u Tampi, te nije bilo ni overa. Washington se obrukao protiv Philadelphie, San Antonio konacno dobio. Umesto prekida lose serije, usledio je jos gluplji dan, tja.

 

 

Fudbal

 

Hoffenheim-Mainz 2+

Man Utd-Sunderland 2+

Granada-Barcelona P/K2

 

Kvota 1.69. Danas nema mnogo toga po mom ukusu, te sastavih samo jedan tiket.

 

 

Hokej

 

Montreal-Toronto w1

Edmonton-St. Louis w2

 

Avangard-Barys Astana w1

CSKA-Sochi w1

SKA St. Petersburg-Torpedo w1

Ak Bars Kazan-Avtomobilist w1

 

Kvote, 2.02, 1.82. Toronto igra nesto bolje, par meceva unazad, no Montreal dominira u medjusobnoj seriji, podigli su formu i ocekujem pobedu domacina. Blues je veliki favorit, protiv jedne od najlosijih ekipa u ligi.

Nastavljam sa KHL doigravanjem. Avangard bi trebao da dobro otvori seriju, odavno nisu porazeni kod kuce, protiv Barys Astane. CSKA, St. Petersburg i Bars Kazan, ne bi trebali imati previse problema, ne samo danas, vec do kraja prve runde playoffa.

 

 

NBA

 

Miami-Atlanta P>98.5

New York-Toronto w2

Minnesota-Memphis w2

Dallas-Brooklyn P>99.5

 

Kvota 5.67. Jedan oprezni NBA tiket za danas, taman da se ne zalecem sa ulogom.

Edited by Miljenko
Link to comment

Moze li Dasic do 8 poena protiv Solnoka?

 

Gledao sam Buducnost mnogo puta ove godine i mislim da ti je ovo bezveze da igras, on njima nije uopste medju prve 3-4 napadacke opcije a i sam mi nekako deluje bezvoljno i nezainteresovano. Ja nikad ne bih igrao vise na lika koji uglavnom sutira po 5-6 puta po mecu i ne napada kos ali mozda napuni Madjare danas, ko zna..

 

Nego... kad je tesko, tu je cuveni Viktor Durasovic!

 

ElyuWhn.jpg

 

 

Hocu sve da prebacim na 2-3 para, od kojih je jedan sigurno Djokovic, drugi sam hteo Safarovu prvi set dok nisam video H2H protiv Azarenke pa cu verovatno Azarenku mec (mada i dalje mislim da Lusi moze uzeti prvi, a mozda cak i mec ali ovaj put cu verovatno ispostovati tradiciju), a treci mozda Gombos ili Almagro, i eto lepe kvote.. ako neko ima neki predlog za tenis, dajte sto pre.

Link to comment

Ja sam odigrao jedan "prateci" tiket, sa 3 tenisa i 3 NHL para, i stavih bas ove teniske meceve, koje si i ti pomenuo:

Djokovic fix, Azarenka fix, Almagro fix, Florida w1, NY Islanders w1, Boston w1. Kvota 8.13.

Link to comment

Za Djokovica se ne dvoumim uopste, mislim da je za klasu iznad svih trenutno, ali Azarenka i Safarova moze biti jako zajebano. Cehinja igra dobro na ovom turniru mada je imala i lakse protivnice ipak, plus je docekala Suarez Navaro u trenutku kad se ova naigrala par dana za redom po tri seta sa jacim protivnicama. Nekako mi je vise gemova ovde mozda zicer ali, kako me ide u zadnje vreme, ako odigram to bice 6:2 6:3 za neku :D Zbunjen sam skroz pa sam zakuvao na Pirmina Haenlea prvi set protiv Boltza po 3.60 za 700, da mi brze prodje vreme dok ne smislim :D Spasavao je brejk lopte u sva tri svoja servis gema do sad, sanse su mu kao teletu u klanici ali ko zna...

 

Vodio 40:15 na svoj servis u osmom gemu i nije izdrzao, puce brejk :D

Edited by Zli Gli
Link to comment

Chievo - Milan X2

San Lorenzo - San Martin 1

Rapid - Sturm 2+

Heist - Mechelen 1

@4,02

 

Slavia - Teplice 1X

Bordeaux - Reims 1

Eintracht - HSV 1X

Almeria - Deportivo 1X

@3,62

 

Dinamo Bukurešt - Univ. Cluj 1

Basel - Vaduz 1

Szolnoki - Budućnost 2

Sassari - Cantu 1

Nadal - Berlocq 2:0

@5,61

Link to comment

Chievo - Milan X2

San Lorenzo - San Martin 1

Rapid - Sturm 2+

Heist - Mechelen 1

@4,02

 

Slavia - Teplice 1X

Bordeaux - Reims 1

Eintracht - HSV 1X

Almeria - Deportivo 1X

@3,62

 

Dinamo Bukurešt - Univ. Cluj 1

Basel - Vaduz 1

Szolnoki - Budućnost 2

Sassari - Cantu 1

Nadal - Berlocq 2:0

@5,61  :kralj:

Aj bar je najači prošao i uzele se neke parice :)

Link to comment

Fudbal 1/1, hokej 1/2, NBA 0/1. Izgledalo je da je fudbalski tiket osudjen na propast, no Man Utd nekako dade 2 komada. KHL zakazao. Nikada od ovog St. Petersburga playoff tim nece biti. Dali su samo jedan gol, protiv dosta lose defanzivne ekipe. Mozda sam preterao sto odigrah 4 para, ipak je na hokeju to tesko naci, ma koliko nesto bilo verovatno. NHL za promenu uredno. St. Louis se namucio protiv Edmontona, ali je doslo na kraju. Srecom te sklopih oprezan NBA tiket, rezultati su bili blago receno smesni. Minimalan plus. Vise kao podstrek, nego sto ima neki konkretan efekat. Kombo tiket je zveknuo na KHL mecu, no na to da ne umem sastaviti 5 do 10 kvotu, sam vec naviknut.

 

 

Fudbal

 

Chelsea-Tottenham w1

Werder-Wolfsburg 2+

Real Madrid-Villarreal 2+

 

Liverpool-Man City 2+

Arsenal-Everton 2+

Nublense-Colo Colo 2+

 

Kvote, 1.60, 1.80. Ocekujem da ce se Chelsea revansirati, za onu blamazu u prvenstvu. Ostalo su standardni timovi koje igram na golove. Razmisljao sam i o nekom 3+ singlu, ali je ostala oprezna varijanta ipak.

 

 

NHL

 

Florida-Tampa w2

Washington-Toronto w1

 

Kvota 2.37. Florida i Toronto su igrali nocas. Florida je dobila Buffalo nakon preokreta, no vecerasnji protivnik je dosta tezi, pri cemu je Tampa imala dan pauze, nakon pobede protiv Blackhawksa. Toronto je odigrao nemust mec u Montrealu i doziveo lagan poraz. Capitalsi su vezali 4 meca bez pobede u regularnom toku, odnosno 3 poraza, te mislim da je ovo idealna prilka za vracanje pozitivnog trenda.

Prateci tiket, Salzburg w2, Avangard w1, Magnitogorsk w1, Ak Bars w1, Kosice w1, Los Angeles w2, Pittsburgh w1. Kvota 8.04.

 

 

NBA

 

Houston-Cleveland P>101.5

Boston-Golden State H2(-5.5)

Indiana-Philadelphia H1(-8.5)

 

Kvota 5.04. Povrede i planska odmaranja igraca su mi poceli ici na nerve, i posle covek da zna sta da odigra. Jedan oprezan tiket i danas, bar necu uloziti previse, a ako prodje, utoliko bolje.Cleveland ce valjda biti kompletniji veceras. Golden State tesko hvatam, u poslednje vreme, no ovo bi trebalo da rese lagano. Fili je dosta ova pobeda, do kraja sezone. Nadam se da ce ih, bar u gostima, vecina protivnika cistiti do kraja.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...