Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

I mene Erani ubila jutros, vukao neki tiket za 400 dindzi, proslo 6 parova i zadnji koji sam napisao je bila ona, 10 300 dobitak. Raspala se bas strasno, jebena dva gema uzela.

 

Singlirao sam sad iz zezanja 22.5 vise na Anderson - Troicki da mi bude zanimljivije pracenje, to mi je vidjeno ili dva napeta ili tri seta.

Link to comment

Puig juce rasturila Erani i danas rutinski dobila prvi set u drugom gubila 3-5 i preokrene na 6-5 i servira za pobedu i naravno usere i ode u tb a tamo prvo vodi 3-1 pa ova preokrene na 3-6 pa puig dodje do 7-6 i dva puta servira i naravno ova druga preokrene na 9-7. mislim da u sportu ne postoji gora profesija nego biti trener u wta. Pa ja da treniram neke od tih teniserki zavrsio bi u ludnici. Ostaje da dobije treci set ali mogla je to davno da resi.

Link to comment

Kako me je izjebao GS u svim mogućim kombinacijama, jurim ih od poluvremena na razne hendikepe, ubili me.

 

Šlag na tortu čekam ih na 10,5 i Grin prvo ne pogodi polaganje uz faul i onda pogodi prvo promaši drugo za dodatno bacanje  :cry:

Edited by theanswer
Link to comment

Kada je poslednji put Ivo Karlović izgubio dva tajbrejka zaredom na istom meču od nekog prosečnog bednika? Od toga jedan gubi 7:0 u drugom gubi 4:0 završi 7:4.

 

vreme je za pauzu, jebeš pare, izgubiću godine života, godine.

Link to comment

Fudbal 2/2, NHL 0/2, NBA 0/1. Fudbal rutinski. Inter je dobio mec u zavrsnici, no tu sam imao viner, pa se nisam ni nervirao. Copa Libertadores i dalje, kako lep za gledanje, tako i efikasan. NHL pocinje da nervira, Manji tiket nije imao sanse. Tvrd mec u Winnipegu, te lose izdanje Canucksa. Rangersi se vratise nakon 1-3 i dobise u regularnom toku meca. Neshvatljiv poraz Kingsa. Jesu imali dugu seriju pobeda, ali je Ottawa igrala bez dana pauze, sa anonimusom na golu. Covek belezi drugi vezani shutout i Senatorsi dobijaju 1-0, totalni smor. I dalje mi je neverovatno da autsajder timovi, dobijaju back-to-back utakmice, u gostima(bar kada je o NHL sezoni rec). NBA tiket je bio osudjen na propast; nije dosao over na poluvremenu, kao ni fiks na Oklahomu. Bio sam siguran da cu prekinuti los trend nocas, nakon sto je prosao drugi fudbalski tiket, te Rangersi dobili, ali se to nije desilo, zahvaljujuci Kingsima.

 

 

Fudbal

 

Galatasaray-Erciyesspor 2+

Standard-Cercle Brugge 2+

Bayern-Koln 2+

 

Kvota 1.49. Odabrah i danas par meceva za 2+. Svi timovi su veliki favoriti, no za fiks sam baksuz, te bolje da ga ne diram. Bayern obicno igra koliko je neophodno za pobedu, pa nisam smeo probati 3+.

 

 

Hokej

 

NY Islanders-Calgary w1

Tampa-Chicago 5+

 

CSKA-Sochi w1

Dinamo Mocow-Lokomotiv w1

SKA St. Petersburg-Torpedo w1

 

Kvote, 2.31, 1.73. Islandersi su prekinuli mini losu seriju, dok Flamesi nastavljaju dugu turneju(ovo im je treci mec u 4 dana). Kane ce duze pauzirati kod Blackhawksa, mada i bez njega nisu slabi u napadu. Tampa ima strasan ofanzivni potencijal, nadam se da ce to pokazati i veceras.

Krece KHL playoff, pa odabrah par fikseva za danas. Prva runda je obicno zahvalna za igru.

 

 

NBA

 

Philadelphia-Washington H2(-5.5)

Sacramento-San Antonio w2

 

Kvota 2.51. Idealna prilka za Washington, za prekid neprijatno dugog niza poraza. San Antonio neocekivano neubedljv, tokom ove serije gostovanja("Rodeo Trip"). Krajnje je vreme za pobedu.

Edited by Miljenko
Link to comment

Odigrao na Karlu Suarez za sitan ulog mislim da su je kladionice potcenile. Jedino me strah da umor ne ucini svoje jer je Karla imala tezke meceve a Lucie koja nas je prosle sedmice ukopala, se je maltene prosetala do polufinala.

Link to comment

Juče opet 1 od 3, @3,51 neloše.

 

Federer danas uhvaćen na lagani under.

I Levski kao mrtvi zicer 8:0.

 

Galatasaray - Erciyespor 1

Marseille - Caen 2+

Chateraoux - Nimes 1X

Bourg - Chambly 1

@4,78

 

Jong Ajax - Maastricht 3+

Espanyol - Cordoba 1

Le Chaux de Fonds - Langenthal 1X

Ferrer - Harrison 1

@4,03

Link to comment

Kada je poslednji put Ivo Karlović izgubio dva tajbrejka zaredom na istom meču od nekog prosečnog bednika? Od toga jedan gubi 7:0 u drugom gubi 4:0 završi 7:4.

 

vreme je za pauzu, jebeš pare, izgubiću godine života, godine.

 

Mene opet ubio Kuevas, drugi put u par dana. Ovaj put se vratio iz mrtvih u drugom setu, uzeo ga, i onda se raspao na kraju treceg. Sjebao me za 6 i po hiljada, vezao Azarenku po 3.7 tokom drugog seta i njega po 1.75 (umesto vise gemova, to je bilo vidjeno). Namerno sam ga igrao jer je imao 0-5 protiv Monaka, i bas vezao sa Azarenkom koja je imala 0-4 protiv Venus i ispostovala a ovaj urugvajski pavijan opet ispalio i jebem mu mater. Inace, zadnji tiket cekam Arnaboldija da budem u plusu 50ak evra, mada i on jebe nakon sto je uzeo brejk za 4:3 u trecem i sve je moguce...

 

Da sam od onih sto brane kad imaju mogucnost, imao bih otprilike svaki dan kakvu takvu zaradu, cesto i dobru. Danas napravio na lajvu nesto para, odigrao ova dva tiketa i u jednom momentu imao 5 na Coucauda i 2.8 na Monaka, a cekao skoro 12 hiljada... i nista, kreten. Evo Coucaud vratio brejk i sad cu i to pasti, tako mi i treba :D

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...