Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Bolje da ne navodim sta se sve izdesavalo, sekvenca gde Atlanta uzima 3 otvorene trojke u 10 sekundi (2 Korver) i nista ne ulazi pobedila.

 

to sam ja šta da ti kažem

 

bilo je slučajeva gde sam igrao neke tikete pa nešto što se kaže otkačim (mada to radim samo mentalno) i prebacim se na neki drugi par a onda kad se setim ovog prvog vidim da se nešto svašta izdešavalo i ili padam ili je neizvesno ali ovakav slučaj još nisam imao a fala Bogu nije baš da mi je kratka karijera. fudbal sam prestao da igram uglavnom ali kontam da je ovo ekvivalent 3:0 u 75. minutu ili šta znam.

Edited by theanswer
Link to comment

I ja bas sad gledam statse za Radvansku. Dobila je 3 od poslednja 4 meca, ali je Venus dobila poslednji na AO kada se Radvanska totalno raspala u trecem setu ako se dobro secam. Venus se juce namucila i videlo se u trecem setu da je bas umorna, tako da sve u svemu, danas je Radvanska favorit i trebalo bi da dobije.

Za drugi mec ne znam sta da ti kazem. Navaro je borac i mozda moze i do pobede danas, a sa druge strane, i Kvitova moze da resi sve u 2 seta. Nemam pojma.

 

Gledam nesto sad ITF turnire, pa cu mozda nesto od toga da odigram kasnije.

Link to comment

Fudbal 1/2, NHL 0/1, NBA 1/1. Arsenal mi je bio verovatno najsigurniji fudbalski fiks ove nedelje. Giroud se ispromasivao u nevreme. Copa Libertadores i CONCACAF CL, dolaze dosta bolje, cak i kada pravim ovako veliku kvotu. NHL nisam mogao provuci. Ducksi nisu uspeli dati gol, protiv skoro nepoznatog golmana na golu Senatorsa. Pingvini konacno dobise Capitalse, uz over. Jos jedan rutinski prolaz na NBA. Poceli su da prolaze tiketi, od kada smanjih ulog. Ne mogu i dalje pogoditi dovoljno za uspesan dan, nema sanse.

 

 

Fudbal

 

Inter-Celtic w1

Salzburg-Villarreal 2+

Club Brugge-Aalborg 2+

 

Internacional-U. de Chile 2+

Boca Juniors-Montevideo Wanderers 2+

Santa Fe-Colo Colo 2+

 

Kvote, 1.64, 2.11. Interu je dosta i neki obican neresen rezultat, no ocekujem da nece igrati bas totalno ziheraski. Salzburg i Club Brugge, kao najverovatniji mecevi za golove. Cileance ne volim cackati u fiksu. Gostovanja jesu teska, ali mi 2+ varijanta deluje ok, jer ni U. de Chile, ni Colo Colo, nisu za potcenjivanje. Palestino igra cvrsto, no njihov napad nije previse efikasan, te taj par preskocih.

Prateci tiket, Dynamo Moscow 0-3, PSV P/KX, Sevilla 2+, Dynamo Kyiv 0-3, Fiorentina 2+, Torino P/KX, Everton 2+, Roma 2+, Olympiakos 0-3, Sporting P/KX. Kvota 31.36.

 

 

NHL

 

NY Rangers-Arizona w1

Los Angeles-Ottawa w1

 

Buffalo-Vancouver w2

Winnipeg-St. Louis 5+

 

Kvote, 1.85, 2.06. Nash bi trebao da se vrati u tim Rangersa danas. Kako Arizona igra, domacin bi trebao i bez njega doci do trijumfa. Kingsi su tradicionalno podigli formu, nakon All-Star pauze i vezali 8 pobeda. Ottawa je igrala nocas, pa ocekujem novu pobedu tima iz Los Angelesa. Vancouver ima dosta povredjenih igraca i dalje. Odsustvo Millera im nije bilo neophodno, no igraju protiv jedne od najslabijih ekipa u ligi, te je sve osim pobede Canucksa iznenadjenje. Blues gostuju efikasnim Jetsima, jos jedna ofanzivna rapsodija u najavi. Drugi tiket stavih u oprezniju grupu.

 

 

NBA

 

Cleveland-Golden State P>107.5

Phoenix-Oklahoma P>107.5

 

Kvota 3.42. Fiks ili poluvreme over, bila je dilema na oba meca i na kraju stavih ono sto vise volim da igram. Granice jesu visoke, te i ovo odigrah za manji ulog(dobitak).

Edited by Miljenko
Link to comment

Juče samo onaj sa kvotom 2,75 prošao.

Dimitrov  :isuse:

Jel imao neko Murraya danas? :D

 

M'gladbach - Sevilla 3+

Dinamo Moskva - Anderlecht 1

@3,51

 

Besiktas - Liverpool 1X

Inter - Celtic 1

Karlović - Harrison 1

@4,35

 

Feyenoord - Roma X2

Dinamo Kijev - Guingamp prolaz Guing.

Fiorentina - Tottenham 1X

Olympiacos - Dnipro 1X

Real - Zvezda 1

Hv71 - Brynas 1X

@5,40

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...