Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Sad i ja pogledah taj New Orleans. Blage veze nemam sa kosarkom, pa da pitam zasto je 2.30 na Pelicanse (imaju vise pobeda, u poslednjih 10 i jedni i drugi su 5-5, poslednje dve i jedni i drugi dobili, medsjusobno 1:1 (doduse Pelicansi dobili posle produzetka))? Vredi li odigrati keca?

Link to comment

minnesota - washington h2 (4,5)  nemam muda odigrati cistu dvojku na wsh kvota 2,00. bolji su i ocekujem da bar uz hendikep dodje ovaj par.

 

kawhi leonard over 13.5. na ovu granicu sam jednostavno morao odigrati. kao sto sam i na nowitzkog juce odigrao over 16.5. sas igra protiv ptb, u seriji su od tri poraza i moraju se uozbiljiti ako ne zele jos vise da tonu. a ako je vec to situacija i ako zele pobediti onda to mora doci uz doprinos leonarda.  

Link to comment

Sad i ja pogledah taj New Orleans. Blage veze nemam sa kosarkom, pa da pitam zasto je 2.30 na Pelicanse (imaju vise pobeda, u poslednjih 10 i jedni i drugi su 5-5, poslednje dve i jedni i drugi dobili, medsjusobno 1:1 (doduse Pelicansi dobili posle produzetka))? Vredi li odigrati keca?

 

zato što igraju bez arguably tri najbolja igrača Dejvisa, Andersona i Holideja. 

 

od svih njih samo je holidej odsutan duže vreme a Dejvis i Anderson su se povredili na pretprošloj utakmici. 

Link to comment

Dakle, malko vrteh po internetu ne bih li odgovorio sam sebi i bice da je kod Pelicansa problem povredjenih igraca, te cu teska srca odustati od lepe kvotice.
 
Druga nedoumica: Univerzitario Sukre - Kruzeiro...Copa Libertadores, grupna faza, prva utakmica za obe ekipe. Kvote 3.30  3.20  2.10. Razmisljao sam o dvojci ali me opet "muci" nadmorska visina (2,810 m by Wiki). Onaj San Jose iz prosle nedoumice dobio sa 2:0 (al to je bilo iznad 3000m :D ). Davne 2009. Kruzeiru nije smetala visina i dobio je sa 1:0.
Inace Sukre u bolivijskom prvenstvu ima 2 1 0  5:3 kod kuce (na strani 0 1 4  3:9), a Kruzeiro u onim njihovim ligama na parce (Mineiro) ima 2 pobede na strani 5:2 (kod kuce 1 1 0  4:1}.
 
Od poslednje 4 utakmice U Sukreu Universitario je odigrao 3 puta GG, Kruzeiro u obe ovogodisnje na strani GG. Kvota za GG je 1.75. Mrsavo mi to za tiket ali moglo bi mozda™ da dodje.
 
Utakmica pocinje u 02:00.

Edited by Nesh
Link to comment

zato što igraju bez arguably tri najbolja igrača Dejvisa, Andersona i Holideja. 

 

od svih njih samo je holidej odsutan duže vreme a Dejvis i Anderson su se povredili na pretprošloj utakmici. 

 

Video i ja u nekoj analizi da su problem povrede, pa odustao. A lepa kvota. U svakom slucaju, hvlala na informaciji. :)

Edited by Nesh
Link to comment

Evo jos jedne interesantne utakmice: Lobos BUAP - Dorados Sinaloa, kup Meksika, grupna faza.

 

Lobos reklo bi se nema nikakve sanse za prolaz dalje, Dorados u slucaju pobede izbija na prvo mesto (dalje idu pobednici grupa i dva najbolja drugoplasirana tima). U drugoj ligi imaju isti broj bodova uz "ohrabrujuce" sitnice da je ovaj Dorados prlicno neugodan na strani (1 0 3   5:7) i da Lobos ima 2 2 0  9:4 kod kuce.

Nemam pojma da li je Doradosu vazan kup i da li ce Lobos uci nezainteresovanoo ali kvota je 3.10 za dvojku, a ja cu igrati P/K 2 (poluvreme ili kraj 2) sto je u Maxbetu 2.43.

 

Pocetak u 02:00.

Edited by Nesh
Link to comment

Moli se nazovi košarkaški kolektiv iz Bruklina da ubaci makar 10 poena u prvoj četvrtini raspalim Pelikansima nikad se u Bruklin ne vratili 

 

Bilo je 15:6 na 3:40 do kraja četvrtine. Završili 27:21, znači da je palo 27 poena za to vreme. 

 

Znači pazi sad ovo

 

Dalas Atlanta poluvreme over 100,5

 

Na 3:30 do kraja na tajmautu fali još 5 poena. Na 2:30 do kraja fale još 3. Barea ubaci dvojku na 4sek do kraja i to je to. Neću više da se kladim jebeš mi sve.

Edited by theanswer
Link to comment

Gledajuci zadnjih 3 i po minuta Dallas - Atlanta, mislim da bih se ubio da sam igrao taj over. 

 

ja nisam gledao isključio sam na jedno 6min do kraja jer je bilo nemoguće da ne dođe bukvalno nemoguće.. ne mogu da verujem šta se dešava, sve čekam da me neko uštine i da se probudim. mislim stvarno.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...