Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Sharksi kvota 1, ostalo skoro savrseno. Ponovih hokej sa egzibicionog. Detroit dosao na misice, ostalo lagano.Ne secam se kada sam vezao kombo listic, ajmo i treci. :happy:Danas:Barsa 3+Roma 2+Man Utd 2+Benfica 2+Vallecano 2+Nadal 9- 1.setMiami doh1(-3.5)Milan w2Inter 2+Mainz 2+Cobresal 2+Pittsburgh w1Boston dop>199.5Oklahoma doh2(-5.5)Nadal bi trebao da zavrsi turnir sa jos jednim minusom u prvom setu. Ako Chardy nije napravio problem, Zeballos mislim da nema nikave sanse.Miami razbucao Clipperse. Ocekivao sam i veci hendikep, jer su Lakersi katastrofalni, no da se ogradim manjom granicom.Pingvini izgubili sinoc od Devilsa. Domacini su dominantni u ovoj seriji.Denver ide u over protiv bilo koga. Boston solidan i nakon sto se Rondo povredio.Oklahoma igra vrhunski. Jedna od retkih ekipa koja je dobra i kod kuce i u gostima.

Link to comment

Ipak nije prosao treci kombo u nizu. Pala je jedna od najsigurnijih stvari na nivou celog vikenda. I dalje mi je neverovatno da je Zeballos dobio. Davao sam mu 5-6 gemova, maksimalno.Danasnji izbor:Wozniacki 9- 1.setIvanovic fixSan Jose w2LA Clippers doh2(-2.5)Indiana w1Dallas w1Tomic fixPhiladelphia w2Los Angeles 0-5Calgary 0-5San Jose protiv Coyotesa nije dao gol. Nadam se boljem izdanju napada danas.Kompletni Clippersi su jedan od najboljih timova u ligi.Indiana i Dallas ne spadaju medju moje omiljene timove za igru, sa hendikepom ih retko pogodim. Viner varijanta mi uliva vise poverenja.Sto se tice bonus tiketa. Fila ima sjajnu tradiciju u Torontu. Blues imao gomilu overa, u poslednje vreme. Protiv Kingsa bi moglo doci do jednog klasicno tvrdog meca, iako je Halak i dalje out. Minnesota i pojacana igra slicno. Egal mecevi, uglavnom uz manje golova.Zaboravih Tomica. Dimitrov je jedino dobro odigrao turnir u Brizbejnu, gde je porazen u finalu od Murraya. Nakon toga 3 poraza u prvim kolima i 2 pobede u Davis kupu, protiv nedoraslih protivnika. Tomic nije igrao posle AO.Brza podloga odgovara obojici, ali mi se cini da je Tomic spremniji.

Edited by Miljenko
Link to comment

Da. Moji Pingvini izgubiše oba meča protiv Devilsa.Subotnji je bio egal do pred kraj, jučerašnji je rešen ranije.Sharksi bi trebali da se pokažu u dobrom svetlu večeras.Golovi dolaze kilavo. Overi gde ne treba i obrnuto. Kingsi 510 u over na primer.Mali je broj mečeva u sezoni, pa su underi dominantni.Sinoć su svi mečevi otišli u minus.Lažem. Nisu Rangersi.

Edited by Miljenko
Link to comment

Igrao sam neke glupe kombinacije za sitne pare jer sam za celu smenu live kladjenja bio mozda 500din u plusu pa to bacio na 2 sitna tiketa, ali zato koristim priliku da se najebem majki Pitsburgdjanima za ono od sinoc. Pratio sam Seltikse do pola 4 ili koliko vec i oni su me ispostovali posle tri produzetka, a ova govna imao 1X i uspeli su da sjebu. Za sasvim lep dobitak, 6500 na ulozenih 500. Zelim im da ne udju u plejof, a i Conga mrtvak me ujebao veceras pa i njemu zelim sjajnu karijeru na celendzerima.

Edited by Zli Gli
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...