Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Fudbal sam skoro pa batalio, igram samo kad moram. Namesta se i u ostalim sportovima ali fudbal je zlo a i ja se dosta kladim uzivo pa su mi bolji ovi sportovi gde mogu da se hvataju preokreti. Idem sad bas na posao pa cu napisati nesto od ovih ranih tenisa, ako nadjem nesto pametno.

Link to comment

Fudbal fix je najgora svar za igru. Golovi su vec isplativi, bar ove 2+, 3+ zajebancije koje ja igram.Naravno golovi u ovim top ligama, Cile, Holandija, bez mnogo bunarenja.Sinoc stavih ove "plaza" lige na neki siri tiket i naravno keo.Tesko je to proceniti.Meni se ne dopada bas ni kako NBA dolazi.NHL solidan, uzevsi u obzir da je dosta tezak za pogoditi. Bolje nego prosle sezone.

Link to comment

Ja na primer igram skoro pa isključivo fudbal fikseve, u kombinaciji sa fiksem prvog ili drugog poluvremena. Tabelu ne gledam već se isključivo vodim kvotama, one najprimamljivije tkz. navlake ne igram npr. u Premijer ligi skoro uvek odigram kontra jednog od dva najmanja keca u kolu koje se igra subotom i obavezno ispratim jednog žabara subotom u iksu i to vrlo često dodje onaj sa većom kvotom npr. Juve vs. Genoa prošli vikend. A ako kojim slučajem odigram 45-90 to će uvek pre biti onaj gde je kec preko ili oko 2.5 nego gde je 1.3(premijer liga)

Link to comment

34, klasika. Najviše mrzim ove timove što nemaju šanse za playoff, ali dobiju kada ne treba.Danas:Simon <19.5Tipsarević fix NY Rangers 6+Chicago w2Seppi fixCilić fixChardy 9- setBuffalo 0-5Calgary 0-5Pittsburgh w1Los Angeles w2Njujorški derbi obično donosi dosta golova. Chicago ne bi trebao imati većih problema protiv Coyotesa.Moje igranje kontri se svodi na igranje NBA timova na koje je stavljen hendikep, eventualno neki MLB, NHL par gde postoji neka tradicija ili trend.Biram na osnovu statistike, medjusobnih duela, forme, trenda. Na fudbalu ne igram kontre nikad. Da igram Vilu protiv Evertona, odnosno Djenovu ili neki sličan tim mi je nerezonski. Zato i ova 2+ igra. Retko se dešava da na mečevima najboljih timova, dodje 0-1.

Link to comment

Videcemo to za Chicago...klizav je teren... :sleep:Razmatram:N. Jersey 1 (ne svidja mi se sto Tampa jos nema neresenu), GG1 (oba gol u prvoj trecini),Rodjaci - LA Kings 1 (navijacki, kvota od 2.30 fina, nemaju pobedu kod kuce, razbucali St. Luis u prosloj...u svakom slucaju, za izbegavanje... :D )Igracu verovatno negde i na Phillu 1 (ne svidja mi se sto nemju jos X i sto je kvota ispod 2... :mad: )St. Luis - Detroit mozda 5.5+ (kvota 2.00 u Maxbetu)Trazim, naravno, i neki iks, ali to jos nisam izmudrovao...Any suggestions? :)NBA: LA Lakers H2 (mada mala natuknica za razmisljanje: Boston ima 3 iksa u poslednjih 10 utakmica, a prosle sezone jednu s Lakersima izgubili u produzetku)Zapade mi za oko i ova kosarka Real - Barsa. Kvota na Barsu 2.65. Ne pratim to uopste (mada cuo sam da je Barsa gubila dosta ove godine u Spaniji), pa pitam koliko im je vazan taj kup i da li vredi igrati...

Edited by Nesh
Link to comment
Simon <19.5
Bila mi guzva danas ceo dan pa nisam bio uopste na forumu, inace bi' te svakako upozorio za ovo. Gledao sam bas na ovom turniru tog njegovog protivnika, neki Spanac Brugues-Davi - lik je levoruk, nije visok ali je mnogo zajeban na tvrdoj podlozi jer ima dobar servis posle kojeg cesto pravi vinere. Ja sam igrao prvi set na njega za 200din i zamalo da mi prodje kvota 6.4 (toliko sam uhvatio uzivo). Savetujem da se igra na njega kad je favorit protiv slabijih igraca a protiv jacih ga izbegavajte (bar na ovoj podlozi, kontam da je mnogo slabiji npr. na sljaci).Ja sam prosao singlove na Megu manje poena laganeze i nekako dvojku na Barsu (jer ovi moji racunaju produzetke, nema iksa), a pre toga uzivo pogodio lepe kvote na brata Stahovskog protiv Itoa i 3 od 4 cetvrtine hendikep na Iran protiv Jordana basket. U plusu nekih 20ak evra, i vise nego dovoljno.Ali to je nebitno, pogledajte sto su druga juce izjebali Gandzani :isuse:531676_423068177767318_1309954268_n.jpgJeste da mu je matori bogatas i da i on i braca imaju dobre poslove i sve po redu, ali svakako je tuzno.
Link to comment
Noćni tiket: :fantom:Pitsburg 6+Minesota 0-5Brajant 26+
Minesota taman 5 golova, Pit lagano, Kobi 27 :Hail:Послато са GT-I9001 користећи Тапаток 2
Link to comment

Nisam gledao kako taj Spanac igra. Videh da nije neki klinac, a ispod 150. mesta, pa rekoh nema sanse. A i ovaj Simon je cepanka. :isuse:Tenis ocajno dosao. Izgubio i Tipsa. Chardy ode prvi set u plus.Hokej malo bolje, ali over opet nije mogao.Kao sto rekoh, treba izdrzati do aprila. :lolol:

Edited by Miljenko
Link to comment

Biće valjda i neka dobra serija.Danas:Nadal 9- 1.setGasquet fixČilić fixHouston dop>207.5Oklahoma dop>201.5Monaco w1PSG 2+O' Higgins 2+LA Lakers dop>199.5Indiana doh1(-4.5)Miami doh1(-3.5)Zvezda dop>157.5

Link to comment

Jednom da dodje lagano nesto sto i ja cekam. Videlo se vec na poluvremenu da ce oba meca bez problema u over. ^_^Bilo bi lepo da vezem dva uspesna kombo dana.Da probam:Dortmund 2+Werder 2+Chelsea 2+Bayern 2+Real 2+U. de Chile 2+San Jose w1Nadal 9- 1.setTottenham 2+Leverkusen 2+Peterborough 2+Barsa B 2+Juventus 2+Gasquet fixDetroit w1Washington w1Vancouver w1Sharksi ne bi trebali imati vecih problema kod kuce. Jeste NHL u pitanju, ali ipak.Ocekujem stabilniju igru Red Wingsa.Canucksi igraju ok, a oduvek su bili dobar domaci tim.Capitalsi su dotakli dno. Nakon serije sastanaka vlasnika i menadzerskog tima, videcemo da li ce stvari krenuti na bolje.Gomila glupih iskljucenja im dolazi glave iz meca u mec.

Edited by Miljenko
Link to comment

Pazi se Nadala, igra sa Sardijem koji je zajeban na svim podlogama. Ja cu tu da igram vise od 18.5, kontam da ce odvuci jedan set bar do 12 gemova i to to je onda to, mada moze i 6-4 6-3.

Link to comment

Gledao sam ga protiv onog klinca. Veze nije imao.Nadala i Djokovica, prvi set minus, ne igram samo protiv top igraca(Federer, Murray, dobri serveri na ultra brzoj podlozi).

Edited by Miljenko
Link to comment

Kolegi prosao neki sistem 2/5 i 3/5, jake kvote dole i tri fiksa 3+, ima za sad sigurnih 13-14 hiljada na 1300 ulog. Ako mu dodju nekim cudom Antverpen X-2 (jos 5-6 minuta do kraja, 0:0) i All Boys X-1 (poluvreme 0:0) dobice preko 800 hiljada :D Aj da dodje bar jedna, da uzme 60-65 hiljada...Ja pogodio X2 Valensiju, dvojku na Barsu, cekam Zvezdu protiv Radnickog i Pamesu. Valjda ce doci.Koji sam baksuz, All Boys nije bio u poluvremenu jos i primili ga u nadoknadi prvog :isuse:

Edited by Zli Gli
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...