Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Championship je totalno nepogodljiv, kako u fiksu, tako i na golove. Ne volim ja te tvrde lige, igram ovo gde se ocekuju efikasne utakmice, pa sta bude.

Znas kako kazu ko ne riskira taj ne profitira :D

Ja volim da igram 1+ prvo poluvreme ili 2+ cela utakmica.Ali moraju da budu kvote po 1.25 najmanje, 1.05 ili 1.10 to mi je bezveze.

 

Evo upravo odigrao Atalanta Inter, Utreht-Dordreht i Genoa-Verova sve prvo poluvreme 1+ ukupna kvota  2.54

Edited by Cash
Link to comment

Znas kako kazu ko ne riskira taj ne profitira :D

Ja volim da igram 1+ prvo poluvreme ili 2+ cela utakmica.Ali moraju da budu kvote po 1.25 najmanje, 1.05 ili 1.10 to mi je bezveze.

 

Evo upravo odigrao Atalanta Inter, Utreht-Dordreht i Genoa-Verova sve prvo poluvreme 1+ ukupna kvota  2.54

Ja igram iskljucivo na osnovu statistike, eventualno tradicije. Zato mi je MLB i najbolji.

Na fudbalu pratim manji broj timova. Ove retardirane ekipe, poput Intera, ne razmatram uopste. Mozda ti imas srece sa tajmingom. Ja sam provereni baksuz, te mi je ova oprezna igra, jedini nacin da dugorocno zavrsim u plusu.

Link to comment

Jadni Milan, presretni mogu biti sa 1:1.

Ja sam uocio da u kalcu u subotu kada se igraju dve tekme cesto dodje bar jedan X(sinoc recimo nije dosao nijedan) jel moze negde da se vide samo te tekme subotom i procenat neresenih u tom terminu? Isto veliki broj ikseva dolazi u tom nedeljnom prepodnevnom terminu pa zato izbegavam da igram te tekme prepodne.
Link to comment

Undere igram samo kod MLB meceva. Tu kada igram poene i preferiram minuse, na mecevima gde su dobri starteri, ili gde su napadi uzasni, teren pogoduje picerima. Igram poneki minus u NHL playoffu, odnosno 0-3 gola u LE, kada je o fudbalu rec. U NBA nisam odigrao minus, od kada se kladim.

Sto se tice razloga. Smor je gledati mec i navijati da se nista ne desi. Jedino MLB mogu gledati, kada odigram under, posto je uzivanje gledati efektivnog picera.

Edited by Miljenko
Link to comment

Znas kako kazu ko ne riskira taj ne profitira :D

Ja volim da igram 1+ prvo poluvreme ili 2+ cela utakmica.Ali moraju da budu kvote po 1.25 najmanje, 1.05 ili 1.10 to mi je bezveze.

 

Evo upravo odigrao Atalanta Inter, Utreht-Dordreht i Genoa-Verova sve prvo poluvreme 1+ ukupna kvota  2.54

Dobro si odabrao. Deseti minut i cao. :thumbup:

Link to comment

Dobro si odabrao. Deseti minut i cao. :thumbup:

igram na efikasne ekipe mozda sam rizikovao sa Interom no isplatilo se.

 

Sada cekam Jankovicku igrao sam nju+Petkovic no tamo je Petkovicka predala pa se obara kvota na 1.

Jankovicka ima nerealno visoku kvotu protiv Babos ako to nemoze da dobije nek batali tenis.

 

a kvota je neverovatnih 1.66 

Edited by Cash
Link to comment

ja sam najveći kreten što uopšte odigram fudbal a onda sam apsolutni moron što stavim italijana na tiket a onda sam kralj svemira što odigram na one pičkice iz rome, serem im se po onim frizurama šmekerskim, nemali za frizera

Edited by theanswer
Link to comment

Fudbal 1/1, NHL 1/2. Ovo sam jedino i mogao provuci na fudbalu. Argentinci su mozda i mogli proci uvece, no njih retko igram jace. U Chicagu zatajise strelci, odnosno briljirase golmani. Pingvini bi sa onakvim sansama, dobili bilo koji drugi tim sa 4-5 prema 1. St. Louis je dobio tek na penale, pa tu i ne bi bio neki dobitak. Dva lagana overa, na kasnim mecevima. Washington se raspucao, dok je over u San Joseu, dosao 8 minuta pre kraja. Jos jedan korektan dan. Ovaj period bez NBA meceva je sasvim dobro prosao.

 

 

Fudbal

 

Dinamo Zagreb-Zadar 2+

Galatasaray-Balikesirspor 2+

Preston-Man Utd P/K2

 

Kvota 1.77. Dinamo i Galatasaray igraju kod kuce, protiv dosta slabijih ekipa, te je sve osim ubedljivih pobeda iznenadjenje. Mojima je valjda bio dovoljan onaj replay iz prosle runde, ovako kvalitetan tim jednostavno mora bolje.

 

 

NHL

 

NY Islanders-NY Rangers 5+

Winnipeg-Edmonton w1

 

Kvota 2.06. Rangersi su i dalje bez Lundqvista, te napad resava utakmice i to radi iz meca u mec. Islandersi takodje nemaju problema u ofanzivi i ocekujem dovoljno golova za 5+ over. Winnipeg i dalje cvrsto drzi playoff mesto. Ono sto bi im najmanje trebalo, je los rezultat, protiv ekipe sa zacelja. Ovo je dobra prilika za ulazak u seriju pobeda.

Prateci tiket, Detroit 5+, Ottawa 5+, Boston w2, Los Angeles w1. Kvota 7.22.

Link to comment

@Moća

 

Pojma nemam, nisam pratio te statistike, ali sam velike nade polagao u Milaneze.

Pala je i Sampa, Juve mršavih 2:2 kod Cesene, Roma kiksnula kući, Torino protiv slabog Cagliaria...užasno kolo..

 

A Inter sam "lukavo" preskočio iako sam dvojio da li odigrati GG3+ ili čistu dvicu, naravno da je oboje prošlo.

 

Za vikend Milan kući igra protiv Cesene, to MORAJU dobiti, mislim da je kec nekih 1,35 trenutno u većini kladionica.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...