Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

juče loš dan.

 

Dortmund - Mainz 1

CSKA - Medveščak 1

Paganese - Lecce 2

@3,72

 

Marseille - Reims Hc1

Volendam - RKC 3+

Fortuna - Aue 1

@4,99

 

Kaufbeuren - Heilbronner 6+

Zadar(-9,5) - Szolnoki 2

CSKA - Milano T1 under 90,5

Wawrinka - Muller 1

@4,54

ajde bar jedan :)

Link to comment

Milan - Empoli 1

Hajduk - S.Belupo 1

Istra - Rijeka 2

@4,56

 

Anderlecht - Mechelen 1

Barcelona - Levante Hc1

Benfica - Setubal 1

Roma - Parma 1

Cesena - Juventus 2

@3,51

 

Chievo - Sampdoria X2

Valencia - Getafe 1

Besiktas - Bursaspor 1X

Kayserispor - Manisaspor 1

De Schepper - Daniel 1

@5,13

Link to comment

Fudbal 1/2, NHL 1/1. Najsigurniji tiket nije prosao. Real se obrukao. Dali su samo dva gola, pri cemu su gosti imali bolje sanse. Monchengladbach dobio u nadoknadi vremena, Liverpool okrenuo, no tu sam imao vinere, pa i nisam bio previse zabrinut. Dodjose nekako dva NHL fiksa. Islandersi se odlepise tek u trecoj trecini. Nashville je resio mec u zavrsna 3 minuta. Blagi plus. Pomalo mi je neverovatno, kako se ne moze uklopiti neki siri fudbalski tiket; ne kombo, nego neki tiket sa vise parova( ja i tu igram samo 2+, 3+, vinere i poluvreme ili kraj).

 

 

Fudbal

 

Arsenal-Middlesbrough P/K1

Barcelona-Levante 3+

 

Kvota 1.57. Arsenal ima priliku da ode do same zavrsnice, pa verujem da ce odigrati ozbiljno. Sve osim ubedljive pobede Barse, bi bilo veliko iznenadjenje. Hteo sam i Romu uglaviti ovde, no puno povredjenih igraca me je odbilo na kraju. Danas samo dva egzibiciona tiketa, posto i nema puno parova po mom ukusu.

 

 

NHL

 

Chicago-Pittsburgh 5+

Florida-St.Louis w2

 

San Jose-Tampa 5+

Anaheim-Washington 5+

 

Kvote, 2.49, 2.06. Cudno visoka kvota za golove, kada igraju ekipe sa ovako kvalitetnim napadima. Tacno je da Pittsburgh nema previse 5+ utakmica, 10 meceva unazad, no ovo nije protivnik kao i svaki drugi. St. Louis protiv solidne Floride. Domacin ponovo kuburi sa napadom. Tampa over klasika. Capitalsi su dali samo jedan gol nocas, te ocekujem bolje izdanje njihovog napada. Anaheim nije u tako dobroj formi, da bih ovde probao fiks na njih. Imaju fin 5+ trend, 7/10.

Link to comment

Miljenko probaj ponekad odigrati poluvreme over 0.5 nadjes dva para i dobijes kvotu izmedju 1.6-2.

Meni over 0.5 prvo poluvreme ide vise nego dobro.

Igrao sam i to pre, no to je vec sreca, a nje cesto manjka kod mene. Na ovim mecevima gde igram golove, su cesto premale kvote za tu igru; trebala bi mi 3-4 para za pristojnu kvotu.

Link to comment

Igrao sam i to pre, no to je vec sreca, a nje cesto manjka kod mene. Na ovim mecevima gde igram golove, su cesto premale kvote za tu igru; trebala bi mi 3-4 para za pristojnu kvotu.

Rizikuj i odigraj malo tvrdje meceve, dve kvote po 1.30 i imas pristojnu kvotu. Recimo England Championship

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...