Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Kad mi ovako krene dan, to je znak da se ne kladim... Australijanci basket, odigrao hiljadu na poluvremenu na 2.05 kad je bilo 47:54 da domace NZ Breakerse protiv nekih sto su losiji ali vezali 7 pobeda, posle bilo 11 na kraju trece i odjednom prebacim a ono +3 za moje, i onda se raspali u zadnjih minut i po i pukli. Jebem im mater bas.

Link to comment

Fudbal 1/1, NHL 1/1, NBA 0/2. Fudbal bez problema, Chelsea sam imao na viner, pa se nisam strecao. NHL tiket volsebno prodje, nakon sto je Chicago otisao u OT, sa dva gola, u zavrsna 4 minuta regularnog toka meca. NBA fix nastavio da dolazi lose. Golden State je usao ispod hendikepa, no to mogu podvesti pod stvari koje se desavaju. Poraz Atlante je vec neverovatan. Vodis 10 do 15 razlike, tokom celog meca i primas kos u zadnjoj sekundi. Ajde da je protivnik neki solidan tim, nego ovi sto su trejdovali sve sto je vredelo u ekipi. Cleveland lagani poluvreme over, no nije bilo bitno na kraju. Izgledalo je u jednom trenutku, da ce doci sve, ali... Atlanta je oborila i kombo. Tja, bolje da se drzim poena.

 

 

NHL

 

NY Islanders-Toronto 5+

Tampa-St. Louis 5+

 

Kvota 1.96. Toronto je konacno poceo davati golove, ali im je odbrana i dalje uzasna. Islandersi jedan od top timova, ove sezone. Derbi mec u Tampi; ekipe sa odlicnim napadima, te ocekujem golove.

Prateci tiket: Anaheim w2, Montreal w1, Pittsburgh 5+, Nashville w1, NY Rangers 5+, Los Angeles w1. Kvota 10.76.

 

 

NBA ima All-Star pauzu, mozda je i bolje tako, kako losi rezultati dolaze u fiksu. Imacu barem manje stvari za razmatranje(samo NHL i fudbal).

Edited by Miljenko
Link to comment

Vasco Da Gama - Macae 1

Galatasaray - Konyaspor 1

Kongsvinger - Sparta Sarpsborg 8+

Žalgiris (+8,5) - Real 1

Barcelona(-14,5) - Galatasaray 1

Chicago - Cleveland -201,5

Tomić - Dolgopolov 1

Verdasco - Lajović 2:0

 

 

Sve u sistem 6/8

Link to comment

Odigrao live na Bartel protiv Gini Busar 1-0 za Busar u drugom setu je 0-3 za Bartel.

Bartel ima kvotu 3.05 da ce da pobedi, sutra je zreb u Dubaiu a zene taj dan imaju  zurku tamo, i Busarjeva bi trebala da bude tamo, znaci mogla bi da tankira ovo danas :lala:

Edited by Cash
Link to comment

http://prntscr.com/64hsn8

 

Greskom stavio Pairea jer sam mislio da i on igra u 10 ujutru ali nema veze, samo neka prodje prvo Tomljanovicka pa onda i on i svi ce biti srecni :D A tiket je trebao ici za 500 umesto 200, nego sam spicio 300 na jebenog Dastina Brauna iako se vratio iz brejka minusa ali onda usro u tajbrejku, olos naduvani.

Link to comment

NHL 1/1, prosao je i prateci tiket. Prijatno iznenadjenje. Dva lagana overa, na glavnom tiketu, te fini rezultati na ovom duzem. Odbranih se vinerom, od jedinog glupog rezultata(Montreal).

 

 

Fudbal

 

AZ Alkmaar-PSV 2+

Rangers-Hibernian 2+

Porto-Guimaraes P/K1

 

U. De Chile-U. Espanola 3+

 

Kvote, 1.87, 1.56. Dueli ekipa koje se bore za vrh, na golove, plus Porto u fiksu. Union Espanola je krenula lose, no ni domacin se ne moze pohvaliti posebno dobrim rezultatima, pa ocekujem jos jedan otvoren mec.

 

 

NHL

 

Chicago-New Jersey w1

Dallas-Florida 5+

 

Kvota 1.81. Blackhawksi teski za proceniti, par nedelja unazad, mada bi mogli jednom dobiti i u regularnom toku meca. Na poslednjih 10 utakmica, imaju 3-3-4, 3 pobede, odnosno poraza u regularnom toku, te 4 odlaska u OT. Ne secam se da je Dallas skoro imao ovako efikasnu sezonu. Protivnik nije medju boljim ofanzivnim timovima, no odbrana Starsa nije sjajna.

Link to comment

juče loš dan.

 

Dortmund - Mainz 1

CSKA - Medveščak 1

Paganese - Lecce 2

@3,72

 

Marseille - Reims Hc1

Volendam - RKC 3+

Fortuna - Aue 1

@4,99

 

Kaufbeuren - Heilbronner 6+

Zadar(-9,5) - Szolnoki 2

CSKA - Milano T1 under 90,5

Wawrinka - Muller 1

@4,54

Link to comment

1: Tampa-St.Louis over 4.5

La Kings-Calgary 1

 

2: Otawa-Pitsburgh over 4.5

Chicago-Cleveland over 201.5

WINNNN :kralj:

 

Gde je the answer nema ga na kladionici,jel batalio kladzu :thumbd:

Link to comment

WINNNN :kralj:

 

Gde je the answer nema ga na kladionici,jel batalio kladzu :thumbd:

 

Nisam bio 5 dana kući, pa se nisam javljao, daleko bilo da sam batalio :)

 

juče sam čak bio dobar na dva overa u EL nižnji plus real i tu sam imao giralda u hendikepu

 

bio bih u baš dobrom plusu da mi je došao i drugi, imao sam odličan tiket ali sam čekao nesretnog zebaljosa za isplatu i tu me je zakopao izgubivši i drugi i treći u tajbrejku  :isuse:

 

danas nisam smeo da odigram cska over, bilo mi mnogo 89,5  :frust: naravno uvek kad biram između tea i de koloa odaberem pogrešnog pa sam igrao de koloa

 

od overa za el deluje mi izgledno kuća i unikaha a i to za neki manji ulog, ovo ostalo je...

 

g melcer mi je fix. plus izner.

Edited by theanswer
Link to comment

Meni ide odlicno ovih dana, pre pola sata odigrao live da CSKA nece pobediti za vise od 20.5 poena kvota bila 1.85 i hokej Znojmo-Salzburg over 4,5 (1.53) sad je 1-1.

 

probacu jos nesto live da uvatim

Edited by Cash
Link to comment

Fudbal 2/2, NHL 0/1. Oba fudbalska tiketa, prodjose u zavrsnici. Na U. De Chile-U. Espanola, treci gol je pao 5 minuta pre kraja. NHL je mogao doci bolje. Chicago se nekako vratio, no zatajise sa golovima u Dallasu. Dva pogotka u prvoj trecini i onda nista. Jos gora stvar je sto su se Starsima povredila 3 bitna ofanzivca(medju njima i najbolji strelac Seguin), za koje se jos uvek ceka procena lekara. Florida mi je inace na crnoj listi za golove, moracu to striktno postovati, bar na ovim ozbiljnijim tiketima. Mali plus na kraju. Nakon tesnog prolaza na fudbalu, ponadao sam se da ce i kombo proci...

 

 

Fudbal

 

Hoffenheim-Stuttgart 2+

Real Madrid-La Coruna 3+

 

Monchengladbach-Koln w1

Bayern-Hamburger P/K1

Crystal Palace-Liverpool w2

 

Kvote, 1.54, 2.16. Hoffenheim i Real sa golovima, kao i obicno. Iznenadila me je ovako velika kvota na Monchengladbach. Bayern protiv bangavog Hamburgera. Liverpool moze da pojuri trofej, te je ova oprezna varijanta sa vinerom ok. Par egzibicionih tiketa, pretezno sa golovima(2+, 3+, P2+, 2P2+).

 

 

NHL

 

NY Islanders-Columbus w1

Nashville-New Jersey w1

 

Kvota 1.95. Islandersi i Predatorsi su medju najboljim ekipama ove sezone. Columbus i New Jersey su igrali nocas, te im ne dajem previse sanse veceras.

Prateci tiket, Ottawa 5+, Detroit w1, Montreal 5+, NY Rangers 5+, Minnesota w1. Kvota 6.86.

Link to comment

mislim da mi je procenat uspešnosti tipa 0-2 gola manji od 30%, a nije da biram ne znam kakve utakmice. odigram na verder-augsburg, prvi igraju tvrdo, drugi primili 10 u gostima za sezonu, al ovde samo za poluvreme tri :lolol: propadoše mi over na volfsburg, verovatni over na hofenhajm i verovatni kec na bornmaut. jedite govna.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...