Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Ja ne znam vise koji kurac igram hokej, pre mi je dolazilo sve lepo ali vise vola ne mogu da ubodem, cak ni male kvote. I opet me iskarao moj omiljeni tim, Cikago, 8 minuta bilo da padne i taj jebeni peti gol ali nista. Tomljanovicka, Kingsi X2, Oklahoma, Barton H2+4.5 gema i oni 5+, za 9200 na ulog hiljadu. U usta ih jebem, zelim im ispadanje u prvoj rundi plejofa.

zato bato rokaj tenis :lala:

 

upravo uvatio kvotu 6 igrao da ce Igor Sjosjing dobiti 6 igru protiv Tomica koji je vodio 5-0 i servirao za pobedu. Lik spasi mec loptu i dobije 6.igru :ziga:

Edited by Cash
Link to comment

Imam 1X&2+ Blackpool - Middlesbrough, u 81. minutu povede Boro, u 86. izjednaci Blekpul i ne moze da ostane tako. 88. minut i 1:2. Poduzi tiket, cekao bih doduse jos jednu. Ali ne daju dusmani. :mad:

 

EDIT: Evo u 92. minutu pada i onaj X Brentford - Votford. Klasika.

 

Edited by Nesh
Link to comment

Ginuo sam i danas, a onda me je nas Duki Dule Dulence Lajovic izvadio bar malo iz govana :Hail:

 

 

20150210223535.jpg

 

 

 

 

Nocni: Boston 1X (gube opet, naravno), Rendzersi X2 (vode), Hjuston h2+1.5 (vodi ubedljivo), Tiem ujutru u 11 - ulog 600

 

Drugi nocni sve isto kao i prvi i jos na sve to poraz coravog Kineza Chung Hyeona od Micela Krugera po kvoti 3.3, za ulog 190. Imao i Estrelju Burgosa na oba ali je otkazao ucesce.

 

 

Link to comment

Fudbal 1/1, NHL 1/1, NBA 1/1, prosao i kombo tiket. Arsenal uredno 3+, mada i nisu odigrali nesto, no gosti prijatno iznenadise. Ocekivao sam konacno jedan prolaz NHL tiketa i to se i desilo. Oba meca su bila neocekivano tesna, ali prevagnuse gde treba. NBA dabl promenih u zadnji cas i isplatilo se. Charlotte-Detroit, dovoljno efikasno poluvreme; Phoenix-Houston, kanonada za lagodno gledanje. Ne volim ove kontrastne periode, nocas dodje sve, vece pre toga nista.

 

 

Fudbal

 

Chelsea-Everton w1

Man Utd-Burnley 2+

Barcelona-Villarreal P/K1

 

Kvota 1.57. Chelsea klasika. Burnley igra nesto efikasnije; moje izbegavam u fiksu. Barsa u prilici da uzme oba domaca trofeja, te probah ponovo na njih, poluvreme ili kraj.

 

 

NHL

 

Chicago-Vancouver w1

Pittsburgh-Detroit w1

 

Kvota 2.29. Derbi mecevi se igraju veceras. Chicago obicno igra ubedljivo, protiv jacih timova, te ih odigrah. Moji Pingvini igraju promenljivo. Red Wingsi imaju odlican bilans, deset meceva unazad. Broj povredjenih u Pittsburghu je smanjen, pa mislim da je vreme da tim podigne formu.

 

 

NBA

 

Boston-Atlanta w2

Detroit-San Antonio w2

 

Cleveland-Miami P>96.5

Minnesota-Golden State H2(-6.5)

 

Kvote, 1.70, 3.05. Atlanta i dalje igra dobro i trebala bi lagano doci do pobede. Detroit je igrao nocas, zabelezio ubedljiv trijumf, te veceras dajem prednost Spursima. Za Cleveland-Miami granica nije previsoka za poluvreme over. Golden State potpuno razocarao protiv Philadelphie, nadam se da ce veceras biti bolji.

Link to comment

To je u USA, standardan nacin prikazivanja kvota. I mene to nervira, no valjda je njima  lakse prikazati komplikovano nego jednostavno.

 

Verovatno ima onih koji tipuju po kvoti(favorit/autsajder), pa da im ustede vreme za gledanje parova. :lolol:

Edited by Miljenko
Link to comment

Cetvrti put u manje od nedelju dana mi se useravaju u tiket u 80 i nekom minutu, ko me kleo nije dangubio. Odigram iz zajebancije tacne rezultate Rijeku 2:0, 3:0 i Dinamo 0:1 i 0:2 na 200 dinara, moguci dobitak tri hiljade ili skoro sest hiljada, i naravno morali su idioti da ga prime pred kraj, sto da ne.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...