Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Ja igrao Tatjanu Mariu, Cikago X2, Memfis 1 i Boston 1X, lep dobitak bio, kvota skoro 6. Bostonski debili idu na crnu listu, previse puta su me prodali ove godine.

Link to comment

Sad nesto gledam sta da igram i imam sta da vidim: Lacio izgubio poslednjih 7 utakmica od Djenove :ohmy:, Djenova 7 utakmica bez pobede u prvenstvu. Dodati da Lacio jos nije odigrao nereseno kod kuce. Prvo sam bez gledanja hteo 1@GG, onda rekoh mozda se Djenova ritne al tad spazih ovih 7 pobeda za redom, pa jos i manjak ikseva u Rimu (mora jednom i nereseno da dodje je li? :sleep: ).

Uf...Sta kladionicarsko pucanstvo misli?

Link to comment

Fudbal 2/2, NHL 0/1, NBA 1/1. Italijanski dabl lagano, dok me moji nervirase do samog kraja. U Barsu nisam sumnjao. NHL dolazi kilavo. Prethodne dve sezone,su bile puno lakse za pogoditi. Ako nesto mrzim, to je kada tim ne dobije gde treba, a zatim pobedi u derbi utakmici, koju ja sigurno necu cackati. Mozda je bolje da igram samo 5+ overe, pa sta bude. NBA poluvreme overi, prodjose bez problema, milina. Jos jedan lep dan. Kombo ponovo lose uklopih, no na to sam vec naviknut. 

 

 

Fudbal

 

Eskisehirspor-Galatasaray w2

Lazio-Genoa 2+

Elche-Rayo Vallecano 2+

 

Kvota 3.09. Galatasaray ne zaostaje previse, pa bi ih pobeda ponovo ukljucila u borbu za vrh. Lazio i Genoa su prikazali solidnu efikasnost, do sada. Rayo Vallecano igram redovno, pa ih ispratih i danas.

 

 

NHL

 

Chicago-Arizona 5+

San Jose-Calgary 5+

 

Kvota 2.10. Chicago igra back-to-back i posle duzeg razmisljanja, odigrah golove. Blackhawksi kao domacini, imaju samo jednu pobedu u regularnom toku, na 10 poslednjih meceva protiv Coyotesa. Sharksi takodje ne igraju ubedljivo, protiv vecerasnjeg protivnika. Skor u sezonskoj seriji je 3-1 za Calgary. Glencross bi trebao da se vrati u postavu Flamesa i doprinese stabilizaciji njihovog napada.

 

 

NBA

 

Philadelphia-Golden State H2(-11.5)

 

Dallas-LA Clippers w1

Denver-Oklahoma w2

 

Kvote, 1.65, 1.64. Golden State igra protiv jedne od najlosijih ekipa, te ocekujem ubedljivu pobedu. Clippersi su ostali bez Griffina, pa bi Dallas ovo trebao da resi u svoju korist, bez vecih problema. Oklahomi odgovara, sto playoff konkurenti ne igraju sjajno, mada je vreme da udju u seriju pobeda.

Edited by Miljenko
Link to comment

Sad nesto gledam sta da igram i imam sta da vidim: Lacio izgubio poslednjih 7 utakmica od Djenove :ohmy:, Djenova 7 utakmica bez pobede u prvenstvu. Dodati da Lacio jos nije odigrao nereseno kod kuce. Prvo sam bez gledanja hteo 1@GG, onda rekoh mozda se Djenova ritne al tad spazih ovih 7 pobeda za redom, pa jos i manjak ikseva u Rimu (mora jednom i nereseno da dodje je li? :sleep: ).

Uf...Sta kladionicarsko pucanstvo misli?

 

Jel ti ne znas one poslovice...Ako igras na Lacio, felacio i sl. 

Link to comment

Jel ti ne znas one poslovice...Ako igras na Lacio, felacio i sl. 

 

znam...pare sam bacio... :D...

 

Ma bacam ih ovih dana ionako. Ni vazduh ne mogu da pogodim. Izbor nikakav, a mora nesto da se odigra

Resio sam trilemu: Lacio daje dva komada tj D2+ & GG (kvota u Maxbetu 2.68). Dodao mocni Rayo (2.70), jos mocniji Minhen koji ima celu pobedu kod kuce (2.35) i X Bradford - MK Donci. Ukupna kvota 55.26.

 

Ne pokusavajte ovo na svojim tiketima. Ja sam trenirani gubitnik. :dry:

Link to comment

Ja igrao Tatjanu Mariu, Cikago X2, Memfis 1 i Boston 1X, lep dobitak bio, kvota skoro 6. Bostonski debili idu na crnu listu, previse puta su me prodali ove godine.

Ja i ti igramo isto, jebeni Boston nemoze da odigra bar x :frust: ali nema veze pokidacemo na tenisu danas :D

 

nasao sam neku De vrome gubi 4.2 u trecem setu i njena protivnica servira bila kvota 7.50. Odigrah bez razmisljanja i ona vec napravi brejk i smanji na 3-4 :D

 

povela 5-4 servira za pobedu ima 30-0 i sada je 5-5 :isuse:

Edited by Cash
Link to comment

Meni ima tih hejlovanja i bedacenja u toku svakog dana po mnogo puta, tenis uzivo ide od sjaja do ocaja. Evo danas sam napravio oko 9 i po hiljada plusa ali sam ipak na kraju zavrsio skenjan - igrao na nekog Falgerija drugi set protiv mnogo poznatijeg Dancevica po kvoti 4.10 za 500din, lik se lagano dovukao do tajbrejka a tamo imao 6:3 i dva svoja servisa (u tom momentu je bilo 9.60 na Dancevica ali skoro nikad ne branim jer sam glupander), sto mu ipak nije bilo dovoljno i izgubio je 9:11. Dobitak mi bio samo 2050din ali sam se smorio kao da je bila ta cifra u evrima, razocarao me totalno :D

Edited by Zli Gli
Link to comment

Nakon tog dobitka zajebo me Gulbis igrao da ce dobiti drugi set bilo 1.80 i rutinski je izgubio.

Sad sam igrao na Harisona drugi set po kvoti 1.60 igra protiv naseg Krajinovica.

Link to comment

Fudbal 0/1, NHL 0/1, NBA 0/2. Fudbalski tiket nije obecavao previse, no na kraju nije dosla najsigurnija stvar. Lazio je odigrao uzasno, dok je Genoa jajarila sa igracem vise; kakva gnjavaza od utakmice. Chicago je naravno kiksirao, nije doslo 5+. NBA nije mogao gore od ovoga. Golden State se ispromasivao, protiv najlosijeg tima u ligi. Igraci se povredjuju, kao da su od stakla. :isuse:  Umesto da bude +20 za Dallas, desila se obrnuta stvar. Mrzim ovakve baksuzne dane, kada se desavaju gotovo neverovatne stvari(rezultati). Vratih ono sto sam uzeo od petka.

 

 

Fudbal

 

Arsenal-Leicester 3+

 

Kvota 1.58. Na kraju odabrah samo Arsenal na golove. Bolje da ne cackam Liverpool.

 

 

NHL

 

NY Islanders-Edmonton w1

St. Louis-Arizona w1

 

Kvota 1.76. Edmonton i Arizona su igrali nocas, zabelezili pobede i veceras igraju protiv dominantnih rivala, te ocekujem dva lagana keca. Red bi bio da i nesto prodje, vec tri dana, dolaze nebulozni rezultati. 

Prateci tiket, Boston w1, Anaheim w2, Montreal w1, Tampa 5+, Winnipeg 5+.

 

 

NBA

 

Charlotte-Detroit P>95.5

Phoenix-Houston P>106.5

 

Kvota 3.42. Hteo sam Memphis u hendikepu, no oni cesto igraju taman koliko treba, pa preskocih taj par. Phoenix-Houston standardno, Sunsi imaju niz losih nastupa, mozda se raspucaju veceras. Detroit igra ok. Ima fin trend efikasnih meceva, protiv vecerasnjeg protivnika, te probah i to.

Link to comment

sinoć prolazio pored mocarta i rekoh na brzinu da odigram tiket za neku simboličnu sumu, vidim niska granica na milvoki-bruklin, nerealno velike kvote na atlantu i oklahomu (zašto?), odigram prve dve sa smanjenim granicama, treću čist hendi i izgleda došlo lagano, a tiket sam sklapao nepuna tri minuta. ne treba mnogo mudrovati.

Link to comment

Ja ne znam vise koji kurac igram hokej, pre mi je dolazilo sve lepo ali vise vola ne mogu da ubodem, cak ni male kvote. I opet me iskarao moj omiljeni tim, Cikago, 8 minuta bilo da padne i taj jebeni peti gol ali nista. Tomljanovicka, Kingsi X2, Oklahoma, Barton H2+4.5 gema i oni 5+, za 9200 na ulog hiljadu. U usta ih jebem, zelim im ispadanje u prvoj rundi plejofa.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...