Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Zulte - Lierse 1

Bastia - Metz 1X

Juventus - Milan 1

PSV - Utrecht 1

@3,04

 

Moreirense - Porto 2

Sociedad - Celta 1X

Igokea - Olimpija 2

RK Zagreb(+2,5) - Vardar 1

@3,53

Eh da sam malo bolje rasporedio :(

 

 

Danas 3 dubla gađam:

 

Seppi - Garcia Lopez 1

Sampdoria - Sassuolo 1

@3,05

 

Inter - Palermo GG3+

Cordoba - Almeria 1

@4,94

 

GA Eagles - Ajax 2

Cagliari - Roma 2

@3,36

Link to comment

Fudbal 2/2, NHL 0/1, NBA 1/1. Dva lagana prolaza na fudbalu. Prvi tiket je prosao vec na poluvremenu, U. De Chile 3+, pocetkom drugog poluvremena. NHL je i dalje tesko uklopiti. Montreal je nekako dosao do pobede, ali se Starsi obrukase. Onako dobar napad, daje samo dva gola, protiv kilavih Sabresa. Razmatrah i over na tom mecu, no naravno odabrah pogresno. NBA je prijatno iznenadio. Dallas-Portland, nekako ode u poluvreme over, nakon slabe prve cetvrtine. Golden State je napravio 20 i kusur razlike, da bi prednost pala na 5, na pola zavrsne cetvrtine. Srecom te pogodise nesto u zavrsnici. Ovo je vec bolje, mada kombo ne povezah(Dallas).

 

 

Fudbal

 

Cagliari-Roma w2

Napoli-Udinese 2+

 

West Ham-Man Utd 2+

A. Bilbao-Barcelona P/K2

 

Kvote, 1.78, 1.64. Roma je oslabljena, no Cagliari ipak nije tim iz gornjeg doma. Napoli obicno igram na golove, sto je i danas slucaj. Neugodno gostovanje za ove moje, pa probah 2+, posto nam je odbrana upitna cele sezone. Real je porazen juce, te je ovo dobra prilika za Barsu da se priblizi.

 

 

NHL

 

Washington-Philadelphia w1

Buffalo-NY Islanders w2

 

Kvota 2.03. Washington je pokazao da ume da odigra dobro u defanzivi, pa nisam smeo cackati golove. Ovo je ranije bio jedan od top over meceva. Serija je "domacinska"; Capitalsi imaju tri pobede u nizu, Flyersi pet meceva bez poraza u regularnom toku. Islandersi su doziveli tesan poraz u Bostonu i verovatno ne bih dirao ovo, da su Sabresi imali dan pauze. Sve osim sigurne pobede gostiju, bi bilo prvorazredno iznenadjenje.

 

 

NBA

 

Oklahoma-LA Clippers P>104.5

Houston-Portland P>101.5

 

Kvota 3.42. Clippersi se nisu proslavili na ovoj turneji, narocito u defanzivi, te ne verujem da ce biti mnogo bolji i veceras. Oklahoma ne igra na ocekivanom nivou. Vezali su tri solidne tekme, bar kada je o napadu rec. Portland ima problema sa "zatvaranjem" meceva. Harden gotovo redovno izdivlja protiv njih, te ocekujem jos jedno "eksplozivno" prvo poluvreme. Granica je prilicno niska, za meceve kakve igraju Rocketsi.

Link to comment

odigrah 0-2 na fiorentina-atalanta u nadi da prvi neće da razbiju, a da su drugi dali ukupno tri gola na poslednjih deset gostovanja. na ovoj im je trebalo devet minuta da ga ubace. moraću da odmorim malo, čak mi više utiče na živce nego na novčanik, dosta mi je bilo ovih zajebancija.

Link to comment

naravno, nema gola u prvih pola sata drugog, čisto da se ponadam da će možda i da dođe. ali onda tri komada za petnaest minuta. da sam igrao 2+, bilo bi 1:0 golom u 72. minutu.

Link to comment

Čisto da vidim da li ću da izbaksuziram.

 

Odigrao h2 na cibonu na 13,5 na poluvremenu. Bilo je 7 za cedevitu, sad je 4 za cibonu.

 

Evo Cedevita već pravi 7:0 od kako sam napisao. Da vidim mogu li do kraja, ajde izazivam vas

Edited by theanswer
Link to comment

Odigrao live over 208.5 koseva kvota 1.85 jesam li ispravno postupio :cry:

 

Dosta je palo poena u prvom poluvremenu. Meni prodje poluvreme over, nadam se da ce dati dovoljno i za tvoj standardan over u nastavku. Ako imas kod tebe u ponudi, bolje igraj poluvreme plus na NBA mecevima. Vec par sezona plusevi dolaze slabije na kraju meca.

Link to comment

Dosta je palo poena u prvom poluvremenu. Meni prodje poluvreme over, nadam se da ce dati dovoljno i za tvoj standardan over u nastavku. Ako imas kod tebe u ponudi, bolje igraj poluvreme plus na NBA mecevima. Vec par sezona plusevi dolaze slabije na kraju meca.

za sada dobro ide + pogodio sam Lopeza da uzima drugi set 1.85, jos cekam Inter da postigne gol i pogodicu iz 50 eu 110 mada bilo bi bolje da je Monaco dao gol ljut sam na njih nemogu da verujem da sa igracem vise nisu u stanju da daju gol :frust:

Link to comment

Lagano uleti OKL i LAC, idemo dalje.

Washington Capitals-Philadelphia 1 (ukljucujuci i produzetke)+Memphis 1 ukupna kvota 2.57

 

Cleveland-LA Lakers over 198.5  (1.85)  neznam ali meni ovo deluje poklon ocekujem otvorenu utakmicu.

Edited by Cash
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...