Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Pogodim

 

orlando lejkersi over

bruklin bez hend

detroit bez hend

nju orleans oklahoma over

 

 

Čekam

 

san antonio over (ide)

finiks bez hend (ide)

 

Promašim

 

memfis  :isuse:

 

imali su 7 razlike na 1:23 do kraja

 

imali su 1 razlike i loptu na 11 do kraja

 

rendolf uspe da je izgubi i još faul da napravi

 

poslednji napad konli gubi loptu

 

pakao jebeni, serem se više na sve

Edited by theanswer
Link to comment

NHL 1/1, NBA 0/1. NHL prodje nekompletan, no kako je dolazilo tokom nedelje, bolje da se ne bunim. Chicago je ponovo zatajio u ofanzivi, te dobio mec tek u produzetku. Pittsburgh je lagano iskontrolisao mec. Serija glupih rezultata u NBA je nastavljena. Srecom te odigrah samo ovaj tiket, bez singlova, dablova, nije bilo sanse da provucem nesto. Nisam odusevljen ucinkom, mada nisam ni ulozio previse.

 

 

Fudbal

 

Tottenham-Arsenal 2+

Aston Villa-Chelsea P/K2

Wolfsburg-Hoffenheim 2+

A. Madrid-Real Madrid 2+

 

Huachipato-U. De Chile 3+

 

Kvote, 2.43, 1.49. Arsenal je oslabljen, no 2 gola valjda mogu pasti. Wolfsburg-Hoffenheim, jedan od najprimamljivijih parova za golove danas. Real obicno igram 3+, no ovo nije mec kao i svaki drugi. U. De Chile je krenuo lose, ali je najbitnije da golova ima puno. Oni i Huachipato, cesto igraju efikasne meceve.

 

 

NHL

 

Buffalo-Dallas w2

Montreal-New Jersey w1

 

Kvota 1.99. Dallas je vezao dva poraza, i ako zele playoff, morace zaigrati bolje. Buffalo igra slicno cele sezone; sporadicno bljesnu, a onda usledi duga serija poraza. Montreal ima 2 poraza u nizu, dok su Devilsi neporazeni u regularnom toku, na 6 prethodnih nastupa. Canadiensi su odmorni, New Jersey igra bez dana pauze, pa probah na domacina.

 

 

NBA

 

New York-Golden State H2(-9.5)

Dallas-Portland P>102.5

 

Kvota 3.05. Golden State igra back-to-back, no protivnik mi deluje preslab, za jaci otpor. Dallas na poene, ne verujem da ce imati previse snage za odbranu; ovo im je treci mec, u cetiri dana.

Link to comment

 

 

Promašim

 

memfis  :isuse:

 

imali su 7 razlike na 1:23 do kraja

 

imali su 1 razlike i loptu na 11 do kraja

 

rendolf uspe da je izgubi i još faul da napravi

 

poslednji napad konli gubi loptu

 

pakao jebeni, serem se više na sve

 

 

Ja ovo promasio na nocnom, za 500din dobitak malo preko 7 hiljada. Atlanta 1, Pitsburg 0-5, Cikago x2, Smicek-Trungeliti 20.5 vise, Gavrilova 1... i da li Hjuston ili Memfis, i naravno Memfis a Hjuston sa vecom kvotom dobio. 

 

Kaze mi drug da sam palio dzamije u proslom zivotu pa me stize kazna u zadnjih 7 dana :D

Link to comment

Samo sam čekao kad će neko da se javi :D

 

Inače sreća za onaj noćašnji tiket što sam pao na Memfis jer bih čekao SA i pao na pola poena. Mada bih verovatno branio uživo..

 

Zato Mega i Nemci retko kad razočaraju kad su overi u pitanju.

Link to comment

Zulte - Lierse 1

Bastia - Metz 1X

Juventus - Milan 1

PSV - Utrecht 1

@3,04

 

Moreirense - Porto 2

Sociedad - Celta 1X

Igokea - Olimpija 2

RK Zagreb(+2,5) - Vardar 1

@3,53

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...