Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

I ja sam bio na pragu iste odluke. Odigram bobija na 15.5, on covek da 15 do kraja trece. I onda ga jebeni radonja drzi osam minuta na klupi u poslednjoj cetvrtini. Bio sam ubedjen da je radonjic igrao minus koseva. Na kraju nekako ipak umulja taj kos pola minuta pre kraja.

Link to comment

Moj drug pogodio Ercega vise, Lajovica keca, cekao je Vilijamsa vise od 11.5 i ostao bi mu Portland h1 za 19 hiljada. Naravno, Markus je promasio ono na kraju i ostao na 9 poena a meni sjebao keca uzivo po 3.2 kvoti, mada su sjebali i mnogo pre toga svi.

 

Elem, napravih na lajvu neke pare konacno i sav plus sam prebacio na brata Metjua Bartona, on me jedini ne prodaje ovih dana... a jos igra protiv onog smesnog Kineza koji je izgleda neki zesci prospekt cim ga tako favorizuju uvek, ali mene nece zajebati... :D

 

 

 

THDNuGk.jpg

 

 

Link to comment

odigram over sa smanjenom granicom na šarlot i vašington i u prvoj četvrtini padne 64 poena i ne dođe. jebem ti košarku da ti jebem košarku.

Ja igrao dvojku na tiket. X2 LA Kings, Detroit 0-5, Portland 1 i Smicek 1. Samo njih cu pasti, jebe ih Sarlot pa rastura.
Link to comment

Dženkins da 6 poena u prvom poluvremenu i onda do kraja ne uspe da ubaci još jedan koji mi je trebao za prolaz. Noćas mi je isto tako pao Adams za 1 poen. Odustajem od igrača do daljnjeg.

ako ti je za utehu, nisi jedini

i to mi je bio jedan od najjacih tipova za sinoc

pored toga sam forsirao mitrovica vise skokova, olimpijakos pobedu, sto je doslo, vise poena sto je doslo, galatasaraj vise poena, sto je isto doslo i pobedu galtasaraja, koja me je zajedno sa dzenkinsom bas zajebala

jos je dzenkins najpre bio na 5 granici u meridijanu, ali kad sam ja igrao naravno povecali su

galatasaraj umesto da odigram u mozartu po vecoj kvoti, gde bi onda imao lufta i da igram x, sto obicno radim kad igram na autsajdera, ja sam zakasnio i odigrao sam cistog keca u meridijanu. u trenutku kad su vodili cini mi se sest razlike u trecoj i kad sam video da kosevi skoro sigurno dolaze, odigrao sam nesto sitno na makabi da branim, ali sam magarac opet propustio priliku da igram i iks.

gomilu stvari koje sam igrao za manje uloge sam mahom ispogadjao, al sve to zajedno me je na kraju dovelo do 60% danasnje uplate zbog jebenih pola poena na dzenkinsu i(li) galatasaraju. definitvno ne umem da se kladim. ajd kad se ispromasujem, pa i ok. al ja i kad pogodim 80% tipova u raznim kombinacijama na 20 plus tiketa, opet zavrsim u jebenom minusu

 

a, to da (a posebno vazi za kosarku) mi se ponuda promeni na losije bar za jedan par na tiketu je posebna prica

dakle, ne postoji dan, nevezenao dal igram na favorta, autsajdera, da kvota ili uslov igre ne odu na losije po mene od onog sto stoji na listi

 

 

da ne bude da samo kukam, mada mi je jasno da ovo niko vise i ne cita, to ja za svoju dusu :D, evo onog sta cu sutra igrati

 

fener - kaha (h)1 i manje poena

alba - pao 1 i manje poena

armani - efes 2 i vise poena

unikaha - nn (h)2 i vise poena

 

to cu iskombinovati u raznim varijantama i dodati neke igrace poene kad vidim ponudu, a efes (pobedu) planiram najvise da isforsiram

Edited by pbg12345
Link to comment

kolege pacijenti, jel' postoji neka online kladionica na koju se moze uclaniti sa skrill accountom, umesto kreditnom?

 

Pa trebalo bi da moze u svim vecim onlajn kladzama, tipa : bet365, whill, pinnacle, bet and win, ladbrokes... U principu ti kad se uclanjujes oni ti traze potvrdu identiteta, u smislu kopije licnog dokumenta i nekog racuna koji se vodi na tebe i tu adresu (struja, telefon...), s tim da ovo drugo neki ne traze. Posle je na tebi da izaberes nacin uplate, skril, kartice razne, netteler...

Link to comment

NHL 1/2, NBA 0/1. Kakva gomila NHL undera, dobro provukoh i ovaj tiket. Odabrao sam naravno onaj NBA mec, gde nije doslo poluvreme over. Na kraju je falio jedan kos, no nije bilo previse sanse, nakon glupave prve cetvrtine.. Tja, ne bas simpaticni rezultati, te i nije moglo bolje.

 

 

NHL

 

Winnipeg-Chicago w2

Calgary-Pittsburgh w2

 

Kvota  2.82. Winnipeg ima 5 vezanih poraza, Chicago 2. Blackhawksi nisu dali gol, na prethodna dva meca. Turneja im je prilicno kilava, 2-3-0(jedna pobeda u regularnom toku), te je vreme da odigraju jedan dobar mec. Flamesi su u odlicnoj formi(8-2-0), no Pittsburgh ih redovno dobija. Nakon dobre defanzive protiv Edmontona, ocekujem da napad proigra veceras.

 

 

NBA

 

Atlanta-Golden State H2(+1.5)

Minnesota-Memphis w2

Oklahoma-New Orleans w1

 

Kvota 2.88. Derbi mec u Atlanti, probah na goste sa bonus hendikepom. Minnesota je docekala, da joj se oporave bitni igraci, no Memphis igra sjajno(8 vezanih pobeda). Sa ili bez Duranta, Oklahoma ima imperativ pobede u svakom mecu, a narocito protiv, na papiru, slabijih rivala.

Edited by Miljenko
Link to comment

Kad igras na te indijance, samo vijaj velike kvote i obavezno brani ako budes imao priliku jer su svi ti likovi jako nestabilni u glavi, a pogotovo zenske. Ja sam ovih dana imao takvih padova da je to neverovatno, zato sto nista nisam hteo da branim. Mada me veceras malo i ukenjalo, gubila neka Whoriskey 2:6 u tajbrejku drugog seta i dobila 8:6,carica :D

Sta igramo danas :D , osecam da ce Beluci da dobije imao je juce slobodan dan.

Link to comment

Danas sam nakockao dve hiljade na lajvu, sto bi inace bilo sasvim lepo ali ovako nije, jer sam izduvao od proslog vikenda do juce 40 hiljada :D Veceras igraju uglavnom ovi poznatiji i ne vidim tu neka iznenadjenja... Felisijano Lopez ce opeglati Lajovica s posla snage, Monfils isto tako Darsisa, Gabasvili onog Rama... tu je jako velika razlika u kvalitetu, mislim da ce sve doci lagano. Od ostalih parova, ova Gavrilova bi trebala da samelje Falkoni, ona je bas silna u zadnje vreme i stalno uzima nesto u fazonu 80-90% poena na svoj prvi servis, sto je brutalno mnogo za zenske. Smicek - Trungeliti je jako pogresno postavljena kvota, 1.17 na Smiceka koji jeste dobar igrac i jeste odvukao Nadala u 5 setova nedavno ali je ipak tek solidan igrac, dok je ovaj Trungeliti juce igrao mnogo dobro protiv favorita Kuznjecova i mislim da ce bez problema ovaj mec ici u 20.5 vise, a ne bih se iznenadio da dodje i dvojka, ipak je Smicek igrao i osvajao dosta puta takve manje turnire a Trungeliti je sigurno motivisaniji, kad je vec stigao do polufinala.

 

Igrao bih i Cikago dvojku protiv Vinipega da je veca kvota, sevnuo bi srednji ili jaci singl, ali po 2.10 ne diram. Ubacicu x2 po 1.36 na tiket, to mi je ok. Raspali klinac Kinez Chung Hyeon igra finale protiv Aleksa Bolta i 2.4 je na Bolta ali nemam vise snage da igram protiv ovog, jebe me ko malog majmuna :D Izvadio se jutros u trecem setu tj. Barton je ukenjao svoju sansu za povratak, a Bolta nisam gledao i nemam pojma kakav je pa preskacem. Iz NBA mozda samo Atlanta +1.5, cisto zbog kvote.

Edited by Zli Gli
Link to comment

Pojebah Zli, Bagdatis mi doneo lep profit i na kraju pri rezultatu 5-6 odigrah live Belucija da dobija drugi set kvota 2.10.Opet se je ludi Beluci igrao mojim zivcima vodio 5-4 u TB i servira dva puta i oba puta ispusi servis.Na srecu i njegov protivnik ispusio oba servira i Beluci iskoristi poklon i 8-6 :thumbup: .

Muskarci su postali gori od zena kad je servis u pitanju. Bagdatis isto umalo usrao treci set iako je imao dva brejka prednosti.

Link to comment

I ja sam bukvalno odigrao isto kao i ti, drugi i treći set na Bagdatisa i drugi na Belućija samo na nešto manjoj kvoti sam odigrao kad je bilo 40:30 u gemu kad je servirao za TB, mislim da je bilo 1,78 ili tako nešto. Samo što sam ceo plus prebacio na Panatu a to vidim kako će da se završi, raspali Focis jedno osam lopti do sad mu ispada u skoku ko da ima ruke od želatina

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...