Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Sjebao me sinoc Cikago x2 protiv jebene Minesote za 10 i po hiljada, na 500. Sto kuraca pogodio i padam na 1.39 kvotu, zato sto su mi omiljeni u NHL... Debil sam.

 

Izmedju svih ostalih nocnih parova, upao mi u oci opet ovaj Barton. Sinoc sam ga igrao h2+3.5 i veceras cu isto to protiv Ebdena, ali i cistu dvojku po 2.86 u singlu. Gledao sam lika dve noci za redom, igra kao lud, dobro servira, vadi se kad je frka, opusten skroz... dobio dvojicu jacih od sebe, mislim da ce i treceg. Ebden bio u losoj formi pa na ovom turniru vezao dve pobede protiv solidnih igraca, mada je u proslom mecu dobio u dva tajbrejka. Rezervna opcija je vise gemova, ide ovo verovatno u tri seta.

Link to comment

1/3 = -1,26

 

Dabl @1,95

Dortmund

Real

 

Osećam da večeras Dortmund počinje da spašava sezonu.

Kakvo mi se ludilo desilo veceras. Kad je Dortmund primio gol, bilo je ocigledno da nema sanse da pobede i da bih vratio ulog, odigram sa telefona X2 @1.60 za 10.000 i odusevim se sto je toliko velika kvota. Tek kad sam uplatio, vidim da sam zapravo odigrao X2 na Fluminense koji je u 55. minutu gubio 1:0. Onda to isto ponovim na Augsburg po realnoj kvoti 1.30, tek da se malo povadim. Na kraju Fluminense pobedio 4:1 i Augsburg zadrzao 1:0, tako da sam prosao vise nego dobro. Vise srece nego pameti :D
Link to comment

ja odigrao overe sa smanjenom granicom na nju orleans-okc i juta-memfis i ubacim milvoki protiv lejkersa čisto da povećam kvotu. debil, ali došlo je na kraju u produžetku ne znam kako su uopšte došli do produžetka, gubili su 6 na nekih minut do kraja..

Edited by theanswer
Link to comment

Fudbal 1/1, NHL 0/1, NBA 1/2. Fudbal dosao "na misice", nakon sto je Liverpool okrenuo u zavrsnici. NHL i dalje nije na zadovoljavajucem nivou, mada su nocasnji mecevi bili nesto tezi za procenu. NBA fix nisam mogao uklopiti, na San Antonio bih pao, u bilo kojoj varijanti. Bar je over dosao bez problema. Pfff, mora ovo bolje. Necu napraviti dovoljan budzet za MLB, ako se nastavi serija cudnih rezultata.

 

 

NHL

 

Buffalo-St. Louis w2

Dallas-Tampa 5+

 

Philadelphia-NY Islanders 5+

Colorado-Detroit 5+

 

Kvote, 1.82, 2.11. St. Louis igra odlicno i ne bi trebali imati problema, protiv jedne od najslabijih ekipa. Dallas-Tampa, duel ekipa, koje su pri vrhu po efikasnosti. Islandersi su ostali bez Okposa, vezali 3 poraza i vreme je za budjenje. Flyersi igraju promenljivo, no vezali su 4 trijumfa. Za njih nisi nikada siguran u fiksu, dok za golove obicno nisu losi. Odigrali su tvrd mec protiv Toronta(1-0), te danas ocekujem povratak trendu sa puno golova. Duel ljutih rivala u Denveru. Colorado je osvojio dosta bodova, 10 meceva unazad, pa nisam smeo probati dvojku. Sada ce se redje sastajati, jer su Red Wingsi na Istoku. Detroit ima fin trend 5+ overa, moglo bi to proci i veceras.

 

 

NBA

 

Sacramento-Dallas P>104.5

 

Kvota 1.85. Dallas igra bez dana pauze, te ocekujem jos jednu ofanzivno orijentisanu utakmicu.

Link to comment

Barton jebe, ne vadi. Rutinski 6:2 6:4 protiv dosta poznatijeg igraca, kakva majstorcina :Hail:

Ja igrao Beluccija,Boston basket i Atlantu. Gledam Belucija dobi prvi set lagano 6-2 drugi izgubi 6-3 u trecem setu gubio celo vreme sa brejkom predosti bilo 3-5 za Zebaljosa koji je imao 20 asova i uzme brejk za 5-5 i ode mec u TB. u TB Zebalos vodio 6-3 i imao dva servira i potpuno se raspao i Beluci okrenuo na 8-6 i pobedi :0.6:  nocas uleteli i Boston i Atlanta i zahvalan sam sada Beluciju. :s_a:

Link to comment

Chalenger u Glasgowu igraju Reister i Italijan Marcora. Reister bio veliki favorit pre meca i izgubio prvi set nakon TB.

Sad je kvota na Reistera 2 da ce pobediti pojacao sam ulog ocekujem da ga brat svabo razbuca :D

Link to comment

Chalenger u Glasgowu igraju Reister i Italijan Marcora. Reister bio veliki favorit pre meca i izgubio prvi set nakon TB.

Sad je kvota na Reistera 2 da ce pobediti pojacao sam ulog ocekujem da ga brat svabo razbuca :D

 

Kad igras na te indijance, samo vijaj velike kvote i obavezno brani ako budes imao priliku jer su svi ti likovi jako nestabilni u glavi, a pogotovo zenske. Ja sam ovih dana imao takvih padova da je to neverovatno, zato sto nista nisam hteo da branim. Mada me veceras malo i ukenjalo, gubila neka Whoriskey 2:6 u tajbrejku drugog seta i dobila 8:6,carica :D

Link to comment

Dženkins da 6 poena u prvom poluvremenu i onda do kraja ne uspe da ubaci još jedan koji mi je trebao za prolaz. Noćas mi je isto tako pao Adams za 1 poen. Odustajem od igrača do daljnjeg.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...