Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

ne znam, ne volim to da igram, vise ove mixove. sada gledam u mozzartu 1&-/+  4.80 dok je u maxbetu 4.13...mozda sutra stavim neke pare i u mozzart.

 

 

vidim da je granica na cleveland 52.5 protiv sixersa pp...vredi probati

Link to comment

Meni je Vasington veceras h1 kao kuca, 6.5 je hendikep. Nisu u nekoj posebnoj formi i zgazice nekoga brutalno a Sarlot mi izgleda kao idealna ekipica za tako nesto. Imam cistog keca na jacem tiketu i h1 na manjem, ocekujem 10+ razlike rutinski.

Link to comment

NHL 1/1, NBA 1/3. Prosao je nekompletan NHL tiket. Rangersi nekako dobise, San Jose se obrukao, odlaskom u OT. Cleveland je kilavio tokom celog meca, na kraju udjose poen ispod ovog mog hendikepa. Jedino je utesno, sto na tom tiketu padose i Clippersi. Dallas je mogao i efikasnije od prikazanog. Na pola druge cetvrtine, nije bilo ni blizu, no na kraju zafalise samo 2 poena. Izgledalo je da ce i Memphis zatajiti, u zavrsnici na minus 7, ali je Phoenix izvrsio svojevrsno "samoubistvo iz zasede". Primarni cilj su mi 3 pogotka, a to se nije desilo, pa ne mogu biti zadovoljan.

 

 

Fudbal

 

Monchengladbach-Freiburg w1

Bayern-Schalke P/K1

Eintracht Frankfurt-Wolfsburg 2+

Man Utd-Cambridge Utd 3+

 

U. De Chile-Iquique 3+

 

Kvote, 1.99, 1.47. Monchengladbach i Bayern bi trebali dobiti ovo. Wolfsburg gostuje jos jednom efikasnom timu. Moji se obrukase na prvom mecu, nadam se boljem izdanju napada veceras. U. De Chile moze samo bolje, od prikazanog prosle subote. Ne verujem da ce njihovi napadaci, ponoviti onakvu trapavost u zavrsnici.

 

 

NHL

 

NY Islanders-Florida w1

Anaheim-Carolina w1

 

St. Louis-Tampa 5+

Dallas-Colorado 5+

 

Kvote, 1.85, 2.01. Florida je igrala nocas, te je ovo dobra prilika, da se Islandersi vrate pobednickom trendu. Ne preferiram nesto timove sa Zapada(Chicago i Dallas su izuzetak), no ovo lici na 1. Obe ekipe su vezale po 2 poraza i ocekujem da domacin zaigra bolje. St. Louis-Tampa, duel vrhunskih timova, odnosno napada. Dallas je jedna od top over igara ove sezone, pa ih probah i danas.

Link to comment

Fudbal 1/2, NHL 0/2. Da se ne ponavljam vise u vezi Bayerna, no ovaj stil igre, definitivno nije za njih. Pomislih da ce i U. De Chile 3+ pasti, a onda je usledila kanonada u drugom poluvremenu. NHL dolazi jos gore, nakon All-Star meca. Nije bilo sanse da se provuce nesto. Islandersi zakazali, u 3. trecini, protiv ekipe koja nije imala dan pauze. To da timovi dobijaju drugi mec, kada igraju back-to-back, se ponavlja vec mesec i kusur unazad. Potpuno neverovatna stvar. Jos neverovatnije je sto je uvek rec o prilicnim autsajderima. Ni drugi fix, nije prosao slavno, no tu je bar bila kvota 1. Golova "ni za lek", bar tamo gde se to ocekuje. Montreal preskocih, izgubise. Odustao sam i od Blackhawksa, viner ili over, nije doslo nista od toga. Ponekad sam zadovoljan i sa manjim minusom, kada su rezultati losi, mada je Bayern morao dobiti ovo.

 

 

Fudbal

 

Bolton-Liverpool w2

Real Madrid-Sevilla P/K1

Hoffenheim-Werder 2+

 

Kvota 1.61. Liverpool, jer je ovo jedina sansa za trofej. Real i dalje bez Ronalda, te igram fix. Svabe me naplasise, ovim glupim neefikasnim utakmicama, pa se ogranicih na 2+.

 

 

NHL

 

Edmonton-Pittsburgh w2

Calgary-San Jose w2

 

Kvota 2.63. Malkin bi trebao da se vrati veceras, a i bez njega smo valjda prejaki za Oilerse. Sharksi mi deluju kao ozbiljnija ekipa, te probah fiks; njih ne igram tako cesto na golove.

 

 

NBA

 

Toronto-Brooklyn w1

San Antonio-Orlando H1(-9.5)

 

Golden State-Dallas P>108.5

 

Kvote, 2.03, 1.85. Toronto obicno lako resava meceve, gde je veliki favorit. San Antonio docekuje "staru musteriju". Sve osim ubedljive pobede domacina bi bilo veliko iznenadjenje. Golden State igra back-to-back, te ocekujem da akcenat bude na napadu.

Link to comment

Dabl @1,66 

Troicki

Baghdatis 2-0

 

 

Dabl @1,62

Bayern (fudbal)

ManUTD 1&3+

 

Dabl @1,74

Bayern (basket)

ManUTD 1&t12+

1/3 = -1,26 

 

Dabl @1,95

Dortmund

Real

 

Osećam da večeras Dortmund počinje da spašava sezonu.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...