Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Ma hteo da vidim kako cu proci na tenisu, i svako vece igrao tiket po hiljadu na vise parova, bilo i malih kvota a i jacih. Huan Monako prvo vece, Stosur drugo (imala 5-2 u trecem setu i pukla 5-7), Klizan protiv Brandsa isto za preko 13 hiljada (tu sam isao na blago iznenadjenje), pa posle pogodim sav tenis a puknem na Boston protiv Hornetsa kuci po 1.28 kvoti... pa Boston protiv Atlante u gostima, vodili +27, pa +8 na dva minuta do kraja i pukli na dva produzetka... a za to vreme mi je propalo milion dobrih kvota koje sam pogodio. Najbolji je rokati singlove a za neke manje pare izvuci nekoliko parova i probati tiket, cisto da posle ne bude zao ako prodje.

Link to comment

Singl, dabl još i nekako, tiket baš retko uleti.Ne ciljam neku veliku kvotu za tiket, 5 do 10, ali...Prvi turnir iz velike četvorke je bio loš za fiks. Čim sam prešao na gemove, bilo je bolje.Ove sada, nazovi manje turnire, ne volim previše, jer moram da gadjam pobednika, gemovi su teški za procenu.Sinoć dabl talično došao.NHL overi dolaze gde ne treba i obrnuto.U doigravanju igram minuse i fix.U regularnom delu sezone ipak očekujem efikasnije mečeve, iako je ova specifična.Fudbal samo golovi. Ne nerviram se kada gledam. Neko dobije crveni karton i ćao fix.Ja obično stavim na singl-dabl stvari 500-1000, spojen tiket 10% od toga.

Link to comment

Na prvi pogled, razmatram San Hose 1 (Miljenko, jel vreme da Chicago izgubi jednu? :D ), raspali Washington 1 i kao malo "realnije" Detroit 1.Treba samo jos naci neki lagani iks i sutra u ovo vreme bicu hiljarder. :sleep:

Link to comment

Kod Sharksa me jedino nervira što su igrali meč sinoć.Moraće i Chicago negde da padne u regularnom toku.Što se tiče x-eva. U NHL-u i vidim logiku njihovog igranja. Isto se boduje pobeda u 60 minuta, u produžetku i na penale.Kod fudbala je već ne vidim. Uzmeš jedan, izgubiš 2 boda.Na stranu to što nemam neki kriterijum za procenu.

Link to comment

Kinezi u pola 1, prvo tiketi a posle cu da vijam nesto i uzivo.Dongguan - Shandong (-5.5) H2, gosti melju, vezali 14 pobeda i drugi su na tabeli, u gostima 5 vezanih pobeda razlikom od 8 do 19 poena, plus imaju dodatni motiv jer su ih ovi na pocetku sezone dobili 73:79... dvojka je 1.4 i to mi je otprilike 99% sigurica ali idem na H2 jer je Shandong dobijao i po 50 razlike u toj seriji pobedaVezao sam ga sa manje od 216.5 na Peking, iako domaci Foshan igra sa mnogo poena ali ocekuje se dvojka i da ce gosti diktirati tempo. Proslu su ih dobili 79:113, neka bude opet tako :DOd ostalih parova, H1 -7.5 na Zhejiang Guangsha bi trebalo doci dok je sve ostalo napeto.

Link to comment

Dosli Kinezi bez problema, vezao sa Troickim pavijanom i uzeo 20 evra. Nije lose za pocetak, mada me na drugom iskarao Zeziang H1 za jos 20, dobili samo 1 razlike a meni trebalo jos 7.

Link to comment

Nocas nepogodljivo. Phoenix koji dobije u gostima svake prestupne godine, dobio bas sinoc. :isuse:Treba izdrzati do pocetka MLB sezone. :lolol:Danas:Boston w2New York w2Miami doh1(-4.5)Nadal 9- 1.setOklahoma dop>208.5Dallas doh1(-2.5)Edmonton 0-5Gimeno-Traver fixMogi Mirim 2+Santos 2+Sao Bernardo 2+Sao Paolo 2+Montreal-Boston, tvrd mec u najavi. Tradicija na strani Bruinsa.Ne verujem da ce Houston imati onako dobro sutersko vece. Igraju bez dana pauze, u gostima.Nadal se vraca. Odigrao je vec mec u dublu. Moram ga probati na gemove. Bila je samo dilema, prvi set ili ceo mec.Morao sam poceti ono sto inace retko radim. Igranje minusa na NHL meceve, u regularnom delu sezone.Ocekujem poplavu golova ovih dana. :lolol:

Edited by Miljenko
Link to comment

Uplatim danas 5000 din na Sportingbet.rs kako bih se kladio na osvajača Kupa Radivoja Koraća. Izaberem pobednika i kliknem na uplatu, kad ono moša:<<<Oprostite, opklada ne može biti uplaćena zbog regulatornih ograničenja u vašoj zemlji.>>>Pola sata sam četovao sa njihovim operaterom i nije uspeo da mi objasni zbog čega ne mogu da uplatim ovu igru. Ipak, da ne bude sve tako loše, na ovu uplatu od 5000 sam dobio bonus od 2000.

Link to comment

Ja igrao nadala vise od 17.5, kontam prvi mu je singl mec posle pauze pa mu brat Delbonis mozda uzme nekako 6 gemova :D I to mi je na jako lepom tiketu, gde vec imam 3 pogodjena para od ukupno 7, dobitak skoro 6 hiljada na 300.

Link to comment

Meni prosao nocni tiket, hiljadu na kvotu 5. Majami, Klivlend, brat Sugita, Dalas i Bruinsi x2. Legao sam kad su gubili i ostavio tv upaljen, i probudio me izjednacujuci gol pa je brzo pao i drugi. S obzirom da je hokej najgori sport za kladjenje od ovih koje igram, super je ispalo.

Link to comment

Boston bio zabrinjavajuce defanzivan u prvoj trecini. U drugoj su vec bolje odigrali, ali su primili gol. Preokret u idealno vreme, nije moglo bolje.Ovo samo kada ja odigram, dobijaju ovi timovi van playoff slike.I to im je 13. pobeda. Nece imati ovakav procenat suta, do kraja sezone. :lolol:Sta mislis za Simona <19.5 i Tipsarevica fix. Imam jos 3 para, ali cu njih na tiket.

Edited by Miljenko
Link to comment
Meni prosao nocni tiket, hiljadu na kvotu 5. Majami, Klivlend, brat Sugita, Dalas i Bruinsi x2. Legao sam kad su gubili i ostavio tv upaljen, i probudio me izjednacujuci gol pa je brzo pao i drugi. S obzirom da je hokej najgori sport za kladjenje od ovih koje igram, super je ispalo.
Zli a šta nikako ne igraš?ja recimo igram samo engleze, žabare i špance fudbal. ponekad mi promakne neki egzotični.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...