Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

pade sinoc samo valensiju u kosarci.ludi vasilaidis je morao i sada zabiti u zadnjoj sekundi.pogodio stoke daje 2+ i lejkerse cistog keca.cini mi se da je u fudbalu dosta bolje igrati ovo ekipa daje 2+ nego cistog keca ili dvicu,jer te u slucaju pobjede rusi samo 1:0 a i poraz ili remi uz golove ti odgovara.kvote su otprilike iste ili samo malo manje na ovo 2+.

Link to comment
pade sinoc samo valensiju u kosarci.ludi vasilaidis je morao i sada zabiti u zadnjoj sekundi.
Ja tu imao teoriju zavere (koju sam rasirio po kladionici pa sad misle da sam majstor) po kojoj je Pamesa pustila ove da dobiju jer bi sa porazom definitivno ispali iz trke za prolaz dalje, posto ih je Riga nabila 20 razlike i ne bi mogli da prodju sa 3-3 ako ne bi nabili Rigu vecom razlikom. Jeste da je doslo tako kako je doslo ali, posto sam gledao ceo mec, ubedjen sam da je prodato, pustali ih domaci. Naravno, nisam odigrao singl po kvoti 2.65 nego vezao sa mrtvim Sitijem i popusio hiljadu dinara.Vezao sad Vikmajerovu (dobila prvi set 7:6, valjda ce pobediti nekako) sa dva Kineza, Peking 2 (kvota 1.90) i Dongguan - Liaoning manje od 232.5. Ovi zadnji ce doci oko 250 ali ne mogu plus na toliku granicu :D
Link to comment

vcrs ima svasta za igru.sto se tice kosarke mislim da ce zvezda dobiti uniksa,kao i galata ulm.vjerujem da real nece izgubiti,kao i da ce noric,sautempton i reding uspjeti zabiti bar po gol.od nba,fila i boston mi djeluju kao najsigurniji kecevi.valjda probrati nesto od svega ovoga :)

Link to comment

I ja razmatram Vancouver i Phoenix za keceve. Minesota - Chicago? Pitam se da li je vreme da Chicago izgubi prvu utakmicu iako mi Minesota ne deluje pretereno ubedljivo za taj poduhvat (prosle sezone 3 neresene i pobeda Chicaga). Kvota 2.40 u Maxbetu. Verovatno cu odigrati na nekom olimpijskom.Otawa - Montreal cu probati X.Liverpul 10 utakmica bez neresene u prvenstvu. Mozda je vreme...Gornje ludorije, sve zajedno, u Maxbetu 131.33. Hm...

Edited by Nesh
Link to comment

Fino sinoć. Imam taj odložen meč, zbog čega ću čekati isplatu 2 tiketa do petka, no bitno je da je prošlo.Danasnji izbor:Everton 2+Man Utd 1Chelsea w2Vancouver w1Real 3+Bartoli fixKvitova fixEgzibicioni:New York w1Miami doh2(+0.5)LA Clippers w2San Antonio doh1(-8.5)Utah w1Phoenih w1 (NHL)

Link to comment

Povežem tri takve stvari. Napravim kvotu 1.55-1.8, meni dovoljno.Sinoć bih pao na City, da nisam igrao viner.Logika mi je da ovi timovi retko gube, a imam ogradu istovremeno. Kada igraju kod kuće, igram golove, ponekad čist fix.Na ova 3 današnja para, kvota 1.77 u Mozzartu.Ovo mi je došlo 1417 u periodu od 11 dana. Svi padovi su bili tokom vikenda.

Link to comment

A, pa dobro, tako ima smisla. Nije moj tip igre ali ako prolazi, sto da ne.Nego, jel zna neko kad ce Ana Ivanovic nastaviti svoj mec? Igrao sam je uzivo kad je gubila 3:6 i 1:4 ali se vratila pa je prekinuto na 1:2 u trecem, pisalo da se nastavlja danas u podne a sad stoji u 04:00, ima da ispizdim do tad. Jebala me Pataja, ne znam ni gde je to...

Link to comment
Nego, jel zna neko kad ce Ana Ivanovic nastaviti svoj mec? Igrao sam je uzivo kad je gubila 3:6 i 1:4 ali se vratila pa je prekinuto na 1:2 u trecem, pisalo da se nastavlja danas u podne a sad stoji u 04:00, ima da ispizdim do tad. Jebala me Pataja, ne znam ni gde je to...
Sutra u ranu zoru, 04h... :fantom:
Link to comment
A, pa dobro, tako ima smisla. Nije moj tip igre ali ako prolazi, sto da ne.Nego, jel zna neko kad ce Ana Ivanovic nastaviti svoj mec? Igrao sam je uzivo kad je gubila 3:6 i 1:4 ali se vratila pa je prekinuto na 1:2 u trecem, pisalo da se nastavlja danas u podne a sad stoji u 04:00, ima da ispizdim do tad. Jebala me Pataja, ne znam ni gde je to...
Svaka ti cast sto imas muda da se kladis na nju. Ja nesmem ni pod razno, vec ovako mi kida zivce, jos da izgubim pare na nju bilo bi mnogo :s_dj:za danas jos: Miami 2, Atlanta 1,Indiana 1,Philadelphia 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...