Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

ma ne razumem zasto su ga i poslali prvi put. ok, ako je wade Q i ako ne bude igrao, onda najvise vredi igrati na denga i chalmersa. ocekujem da ovaj drugi bude bek u startnoj ako wade ne igra.

Edited by 189-
Link to comment

Što se Vulvsa tiče treba obratiti pažnju na povratak Mo Vilijamsa. Kažu da bi mogao već večeras da se vrati ali će i ako se vrati igrati neke manje minute. Ja sam jurio Janga dosta od kad se vratio i samo jednom mi je došao i to za poen, čovek je potpuno u kurcu od kad se vratio, ne može vola da ubode. Vigins kod kuće je i dalje najsigurnija opklada, ali nisam siguran za gostovanje. Večeras 15,5 u Vašingtonu, nešto mi je mnogo to.

 

edit Igra Dejvis večeras

 

edit 2 Vejd je i dalje Q,propustio je šuterski danas i Nejpier je isto bolestan pa je pitanje. U suštini Deng i Čalmers i jbg ako ne dođe ne dođe a Bruklin bi trebao da dođe u hendikepu

Edited by theanswer
Link to comment

vejd je in, grejndžer je out, hamilton je isto out

 

što se ostalih tiče JR je out, teletović je in, garnet je in, mo vilijams je in ali kao što sam rekao sa limited minutes, pol pirs je out, počinje porter umesto njega, 

Link to comment

Ja igrao keca na Memfis sinoc ali je kvota bila 1.68 a ne 1.9, kako je neko napisao.

 

Nego, treba mi mala pomoc. Imam odigran sistem 2/4 3/4 sa 4 velike kvote, tenis naravno. Uhvatio sam 3.50 i 4, pala kvota 5, i cekam danas mec Dellien - Galarza gde je kvota na dvojku isto 4. Ulog je 500din a dobici od 1000 do 27250. Jasno je da sam hiljadu obezbedio i da ne mogu dobiti 27 hiljada ali ne znam sta ce biti ako pogodim i ovu trecu :D Nikad nisam voleo da igram sisteme i necu da se potrudim da naucim da racunam jer mi je lakse da smorim nekog drugog, zato pomozite :D

Link to comment

To ti je valjda 24 kombinacije (ne igram te duple sisteme, pa nisam skroz siguran za njih..). Sa pogodjene te dve kvota je 14, pa bi trebalo da ti je najmanji dobitak manji od uplate.. pa odmah shvatih da se izgleda ne racuna tako kad su dva sistema, pa odustajem.. izvinjavam se :)

Link to comment

Ako pogodis trecu, imaces jednu pogodjenu kombinaciju od 3 utakmice i 3 kombinacije sa dve pogodjene utakmice.

 

Sistem 2/4 i 3/4 ima 10 kombinacija, dakle vrednost kombinacije ti je 50 din.

 

1. 50 x 3.50 x 4 x 4 = 2800

2. 50 x 3.50 x 4 = 700

3. 50 x 3.50 x 4 = 700

4. 50 x 4 x 4 = 800

 

Dakle, ako se nisam zeznuo, ukupno bi bilo 5000. Ono sto mi nije jasno je odakle tih 1000 kao minimalni dobitak.

Edited by Nesh
Link to comment

Aaaa, sabiraju se kombinacije, a ne mnoze. Logicno :)

 

 

A kako on onda moze da dobije 1000 din, sad mi to nije jasno.

 

1000 moze da dobije ako pogodi samo ove dve utakmice sa kvotama od 4 i 5 (nazalost, kvota 5 nije prosla). Ali to nije minimalan dobitak i zbunjuje me zasto bi taj iznos bio oznacen na tiketu. Ako je ulog 500 i ako su ove kvote, minimalan dobitak je svakako 700.

Nego, nek prodje i ova kvota od 4, pa cemo lako za racunicu. :D

Link to comment

Nesh je lepo objasnio. Jedino mi nije jasno, sto bi sa ta 2 pogodjena para, dobitak trebao biti 700 dinara.

 

Ne valja kada se covek navikne na digitron. :isuse:  :lolol:

Edited by Miljenko
Link to comment

Fudbal 1/1, NHL 1/2, NBA 2/2, prosao ponovo kombo. Fudbalski tiket lagano izasao, cim sam smanjio uplatu. NHL korektno, mada je najsigurnija stvar pala(over Philadelphia-Tampa). NBA sam dobro odabrao. Siguran poluvreme over u Memphisu, te 2 ladovina fiksa. Kod kombo tiketa sam imao srece. Nema 5+ overa u Mozzartu, pa sam povezao samo NBA i NHL vinere i proslo je. Odlican dan na kraju.

 

 

Fudbal

 

 

Monchengladbach-Werder w1

Hoffenheim-Leverkusen 2+

Bournemouth-Liverpool w2

PSV-Feyenoord 2+

 

Kvota 2.25. Nemci standardno. Mora valjda i Liverpool negde pobediti. U prvenstvu su tropa, te je ovo prilika, za kakvu takvu satisfakciju. 

 

 

NBA

 

Detroit-Dallas w2

Portland-Milwaukee w1

 

Cleveland-Atlanta w1

LA Clippers-Indiana w1

 

Denver-Houston P>102.5

 

Kvote, 1.58, 1.56, 1.85. Par uobicajenih timova u fiksu. Dallas igra fino. Milwaukee kenja za sve pare, no morace i to da stane. Vidim da je Parker doziveo gadnu povredu ligamenata. Cleveland je konacno nasao formu, nadam se da ce se dokazati i protiv jedne od boljih ekipa Istoka. Jedan od tradicionalnih overa, ranijih sezona, Denver-Houston. Domacin oslabljen, no granica nije previsoka.

Link to comment

mozda je vreme da gs konacno izgubi. igraju u gostima protiv memphisa. 1.90 kvota na memphis. gs igra bez boguta, sto ce biti veliki hendikep jer je na drugoj strani gasol. upravo razmisljam i da odigram over na gasola (18.5). uz to shabazz over 14.5, iako ulazi sa klupe covek uzima najvise suteva u ekipi. prejebao je cak i younga. u poslednjih 6 utakmica daje 18.5 poena po utakmici. i od tih sest utakmica dva puta nije presao danasnju granicu (11 i 14 poena).

uz muhammada tu je i hardaway. oni su mi u centru paznje poslednjih dana. slicna stvar kao i sa muhammadom i hardaway uzima dosta suteva, granica je 13.5. u poslednje tri utakmice ima 23, 16 i 18 poena. tu jos treba sacekati da li ce igrati smith jer ako ne igra onda je hardaway starter.

 

durant je jos uvek na granici 24.5. pre dva dana sam igrao ovo i stao je na 23 poena za 3 cetvrtine. u poslednjoj nije ni ulazio jer su vodili sa 20+ protiv phoenixa. opet igraju protiv slabijeg protivnika (sacramento) pa je opet pitanje koliko ce igrati. a i ovako je na redukovanoj minutazi (30 minuta). 

 

tri pelicansa: 

 

evans 18.5

holiday 17.5

anderson 15.5

 

prosli mec su sva trojica bila na 15.5, izabrao sam andersona logikom da ako menja u startnoj davisa da ce lagano preci tu granicu. imao je 15 poena za tri cetvrtine i onda cetvrtinu i produzetak nije mogao da da kos. a sutirao je 15 puta (8 puta za tri). evans i holiday su dali 30+ poena. no, jos nije sigurno da davis nece igrati i ako je Q. igraju protiv utaha.

 

okc over 53.5 u gostima protiv kingsa. u poslednje dve utakmice na poluvreme su odlazili sa 70+ poena. u poslednje tri imaju 62.3 poena. polako se zahuktavaju i vracaju u formu povratkom dvojice ludaka. kingsi su kingsi (perk ;D), sad ova kontroverza™ oko trenera sigurno je uzdrmala ekipu pa se ne nadam previse da ce se cimati za odbranu. a i realno nema ko da cuva russella i duranta.

 

 

miami je odigrao tragicno u poslednjoj utakmici protiv bullsa. bosh je out mozda nekoliko nedelja pa se moze lepo birati igrac na kojeg odigrati over. ja sam u proslom mecu izabrao chalmersa koji je jedva dosao (10.5 granica 11 poena). ulazio je sa klupe, cole starter. cole sada ima granicu 9.5 a chalmers 12.5. wade standardnih 21.5 a deng 15.5 (igraju protiv netsa). od ove cetvroke bih najradije igrao overe redom -> deng, cole, chalmers, wade. dengu ne treba puno da stigne do 16 poena, pitanje je minutaza i u kakvom je stanju. ne igra vise toliko kao u bullsima ali je standardan oko ove granice. uzimace sigurno vise suteva nego do sad izostankom bosha. cole je vec u proslom mecu odigrao 40 minuta. napier je poslat u d ligu, chalmers krece sa klupe i uz wadea to su svi bekovi. wade ako miami bude gubio sa vecom razlikom sigurno nece igrati tako da ima prostora za dva playmakera. mislim da je dosta realno da cole predje granicu od 9.5.

 

to je to otprilike za veceras. naravno treba sacekati jos nekoliko sati zbog novih informacija i tada odigrati.

 

nije lose proslo. ja odigrao denga, over pp na okc i kec na memphis.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...