Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Gol viska: 

 

new-picture-5.png

 

Smanjim na tri utakmice i opet padnem na jednu. Marfi, uzmi pauzu! :mad:

 

Ajd ucini meni uslugu, pa uz svaki tiket dodaj i jedan sa 10 puta manjom uplatom, ali sa sistemom 2 od 3 ili 3 od 4 koliko vec tekmi stavis. Pa posle 7 dana javi sta je bolje proslo :)

 

 

Ili javi na vreme, pa cu ja da pratim svaki tvoj tiket sa simbolicnom uplatom, ali u sistemu. Zao mi da gledam onako promasene tikete :(

Edited by Timmy
Link to comment

Ajd ucini meni uslugu, pa uz svaki tiket dodaj i jedan sa 10 puta manjom uplatom, ali sa sistemom 2 od 3 ili 3 od 4 koliko vec tekmi stavis. Pa posle 7 dana javi sta je bolje proslo :)

 

 

Ili javi na vreme, pa cu ja da pratim svaki tvoj tiket sa simbolicnom uplatom, ali u sistemu. Zao mi da gledam onako promasene tikete :(

 

 

Ma ja ionako igram na sitno, gde ces manje od toga. :D

 

Znam ja sta ti hoces da kazes i svakako si u pravu sto se sigurnosti tice, ali ja jednostavno igram tako. Rekreativno.

 

Evo nocas opet nije htelo iako je kvota bila ispod 10:

 

 

new-picture-6.png

 

 

U poslednja 3 dana igrao sam po tri tiketa i stvarno neverovatnih 6 pao na jednu (dobro, neke sam branio, neki su imali povracaj uloga, pa sam se zabavljao za dzabe...Malo li je? :D ). Ali nije uvek tako. Ovde okacim tikete gde mi je "malo" falilo, ali ima  i onih gde nisam pogodio "ni vazduh" i ne bi im pomogao ni sistem.

 

Ukratko, danas su gotovi! :D

Edited by Nesh
Link to comment

Fudbal 1/1, NHL 1/1, NBA 1/2, prodjose i kombo, odnosno dnevni prateci tiket(kvota 11.5). Fudbal nisam mogao promasiti. Izbacih Rijeku i Trabzon 2+, i to bi proslo. Islandersi nekako oterase mec u OT, lagani over u Pittsburghu. NBA fiks dobro odabrah, zakazase sa poenima u Los Angelesu. Kombo je preziveo, zahvaljujuci Islandersima. Na pratecem tiketu, cekah Zvezdu >142.5, dodje nekako. Odlican dan, iako je ponuda bila skromna.

 

 

Fudbal

 

Derby-Chelsea w2

Bayern-Freiburg 1

Valencia-Rayo Vallecano 2+

Barcelona-Huesca 3+

 

Kvota 1.72. Ispratih i danas fudbal, no kada vidim kupove u ponudi, to odmah ide u grupu slabijih uloga.

 

 

NHL

 

Philadelphia-Tampa 5+

Chicago-Minnesota w1

 

Montreal-Carolina w1

Toronto-Anaheim 5+

 

Kvote, 2.07, 2.03. Potencijalno efikasan mec, Flyers-Lightning. Tampa ce biti bez prvog golmana, Bishopa veceras. Chicago ubedljiv i ove sezone, nakon prekinute serije pobeda, dobili Calgary 2-1. Wild igra promenljivo. Carolina je u ocajnoj formi, te bi Montreal to trebao lagano da resi. Toronto uglavnom igra sa puno golova. Ducksi polako kompletiraju postavu, nakon sto je kod njih bila prava bolnica, pocetkom decembra.

 

 

NBA

 

New York-Dallas w2

Sacramento-Oklahoma w2

 

Memphis-Golden State P>98.5

 

Kvote, 1.57, 1.85. New York je los vec par sezona, ali je ove godine to podignuto na jos visi nivo. Sacramento bez najboljeg igraca, nije ravnopravan protivnik Oklahomi. U Mozzartu su izgleda sami smislili granicu za poene, za Memphis-Golden State, ne verujem da ce kada je svi objave na netu, biti manja od 100.5.

Link to comment

Ja i da igram singlove, pao bih na jednu. :D

:D Nesh, korisne su bile info koje si pisao pogotovo za fudbal (najskorije juznoamericke lige) pa sa moje strane jos jedan predlog da napises ponekad sta igras a neko ce sigurno ispratiti singlovima ili u sistemu. Edited by Zinedine Zidane
Link to comment

Ma kacio sam skoro tikete unapred, nisam ni vazduh pogodio. Nece kad se okaci unapred. Ima sigurno neka omaja koja mu pravi zvrcke. :D
 
Kad sam vec tu, danas kupovi sto gotovo nikad ne igram i Nemci koje pokusavam da igram jos redje. Jos ovo sto imamo od druge lige pocinje u 17:30 a moje zlatno pravilo je ne igrati prvu utakmicu na tiketu i ne igrati pre 20:45.  :D

Ali nema nista drugo, pa igram u iznudici i na brzinu.
 
 
Ajntr. Braunšvajg - Fortuna 95 Poslednjie 4 utakmice odigrali su nereseno sa golovima, poslednje tri utakmice u Braunsvajgu isto. Probacu X, mada obicno igram na prekid serija. Kvota 3.20.
 
Frankfurkt 1899 - Hajdenhajm 1846 Frankfurt 5 pobeda na strani, 0 3 5 kod kuce. Krajnje obecavajuce ali, kao sto rekoh, volim da igram na prekid serije. Kvota u Maxbetu 2.55, u Socceru 2.60.
 
Union Berlin - Karlsruher U Berlinu Karlsrue bez pobede od 2002, 2 poraza i 4 neresene. Vuce na X ali odigracu na prekid posta i pobedu gostiju koji na strani imaju 5 2 2. Kvota 2.35.
 
Hannover - Augsburg Na prvu loptu sam hteo keca ali Hanover nema bas cime da se pohvali u poslednje vreme, a Augsburg s druge strane dobro igra i nema jos uvek X ove sezone. Ni Hanover nema X kod kuce. Da probamo prekid serije. Bonus kvota u Maxbetu 3.40, obicna 3.25.

 

Ukupno 63.81.

Edited by Nesh
Link to comment

Eksperimenta radi, da pogledamo sta bi ispalo kad bi ove kvote odigrali u duplom sistemu 3/4 i 4/4 (ukupno 5 kombinacija).

 

Ukoliko se sve pogodi na ulog od 100 jedinica obican tiket daje 6381, a sistemski 3105.76.

 

U slucaju jednog promasaja sistemski daje minimalni izlaz od 375.36, a obican kacenje tiketa i prigodnog smajlija. :D

 

Ako igramo samo 3/4 (dakle bez one dodatne kombinacije 4/4) imamo 4 kombinacije; u slucaju da sve pogodimo dobijamo 2286.93, a uz jedan promasaj minimalno 469.20.

 

Znam ja Timmy da je bolje uzeti manje para nego promasiti jednu utakmicu i ne dobiti nista, ali eto... :)

 

Kad vec sve ovo napisah, evo i sajta za izracunavanje broja kombinacija, potencijalnih dobitaka i sl. Mozda nekom bude od koristi.

Edited by Nesh
Link to comment

mozda je vreme da gs konacno izgubi. igraju u gostima protiv memphisa. 1.90 kvota na memphis. gs igra bez boguta, sto ce biti veliki hendikep jer je na drugoj strani gasol. upravo razmisljam i da odigram over na gasola (18.5). uz to shabazz over 14.5, iako ulazi sa klupe covek uzima najvise suteva u ekipi. prejebao je cak i younga. u poslednjih 6 utakmica daje 18.5 poena po utakmici. i od tih sest utakmica dva puta nije presao danasnju granicu (11 i 14 poena).

uz muhammada tu je i hardaway. oni su mi u centru paznje poslednjih dana. slicna stvar kao i sa muhammadom i hardaway uzima dosta suteva, granica je 13.5. u poslednje tri utakmice ima 23, 16 i 18 poena. tu jos treba sacekati da li ce igrati smith jer ako ne igra onda je hardaway starter.

 

durant je jos uvek na granici 24.5. pre dva dana sam igrao ovo i stao je na 23 poena za 3 cetvrtine. u poslednjoj nije ni ulazio jer su vodili sa 20+ protiv phoenixa. opet igraju protiv slabijeg protivnika (sacramento) pa je opet pitanje koliko ce igrati. a i ovako je na redukovanoj minutazi (30 minuta). 

 

tri pelicansa: 

 

evans 18.5

holiday 17.5

anderson 15.5

 

prosli mec su sva trojica bila na 15.5, izabrao sam andersona logikom da ako menja u startnoj davisa da ce lagano preci tu granicu. imao je 15 poena za tri cetvrtine i onda cetvrtinu i produzetak nije mogao da da kos. a sutirao je 15 puta (8 puta za tri). evans i holiday su dali 30+ poena. no, jos nije sigurno da davis nece igrati i ako je Q. igraju protiv utaha.

 

okc over 53.5 u gostima protiv kingsa. u poslednje dve utakmice na poluvreme su odlazili sa 70+ poena. u poslednje tri imaju 62.3 poena. polako se zahuktavaju i vracaju u formu povratkom dvojice ludaka. kingsi su kingsi (perk ;D), sad ova kontroverza™ oko trenera sigurno je uzdrmala ekipu pa se ne nadam previse da ce se cimati za odbranu. a i realno nema ko da cuva russella i duranta.

 

 

miami je odigrao tragicno u poslednjoj utakmici protiv bullsa. bosh je out mozda nekoliko nedelja pa se moze lepo birati igrac na kojeg odigrati over. ja sam u proslom mecu izabrao chalmersa koji je jedva dosao (10.5 granica 11 poena). ulazio je sa klupe, cole starter. cole sada ima granicu 9.5 a chalmers 12.5. wade standardnih 21.5 a deng 15.5 (igraju protiv netsa). od ove cetvroke bih najradije igrao overe redom -> deng, cole, chalmers, wade. dengu ne treba puno da stigne do 16 poena, pitanje je minutaza i u kakvom je stanju. ne igra vise toliko kao u bullsima ali je standardan oko ove granice. uzimace sigurno vise suteva nego do sad izostankom bosha. cole je vec u proslom mecu odigrao 40 minuta. napier je poslat u d ligu, chalmers krece sa klupe i uz wadea to su svi bekovi. wade ako miami bude gubio sa vecom razlikom sigurno nece igrati tako da ima prostora za dva playmakera. mislim da je dosta realno da cole predje granicu od 9.5.

 

to je to otprilike za veceras. naravno treba sacekati jos nekoliko sati zbog novih informacija i tada odigrati.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...