Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Igram ja ponekad, ali nisam tako nesto imao. Inace, danas dobijem prvu nagradu u izvlacenju tiketa u Meridianu. 3000din. Malo li je :)

 

Onda ispogadjam Mancestera golove, ali im tu zaradu vratim na Salzburgu na kog sam dosta vise natrpao.

 

 

Veceras Bolivar, domacin golovi: u oba, 3+ i 4+. Kvote 1.96, 2.3 i 4.5.

Link to comment

@zli gli

 

Izvini, malo je lično pitanje, ali jel možeš biti dobar ako radiš u kladionici? :D Pošto znam x slučajeva od kojih samo jedan nije završio u nekom teškom kanalu i to zato što nikad čovek nije uplatio tiket za više od 100din :)

 

 

Kad sam se kladio na sve sportove, bilo je svega - i lepih prolaza ali i ostavljanja vise od plate u kasi, sto je za posledicu imalo neko gusenje i otezano disanje pa sam rokao zoloft i lorazepam u kombinaciji :D Otkako sam pre vise od pola godine izbacio fudbal i otkako igram samo singlove na tenis i basket (uglavnom uzivo, kad mi se ucini dobar momenat), moze se reci da sam procvetao i da imam vise para nego neki fakultetski obrazovani ljudi koji kao imaju solidno placene poslice ovde. Mislim da je fudbal ubedljivo najgori za kladjenje, najgore kvote a najteze pogoditi. Mada, nekad davno sam isto tako lepo zaradjivao od kladjenja na fudbal ali tad su dolazili realniji rezultati, mnogo realniji.. ovo sad je strava i uzas.

Link to comment

prvo padnem na andersona koji za cetvrtinu i po ne moze dati 1 poen. a posle na duranta koji nije mogao dati jedan kos jer je okc imao preveliku prednost pa nije ni igrao u poslednjoj cetvrtini. 

 

 

vreme je da se malo odmori od ovoga.

Link to comment

Fudbal 0/2, NHL 1/1, NBA 2/2, NFL 1/2. Fudbal je dosao uzasno lose, kao i celo fudbalsko vikend kolo. Juve sam preziveo, no A. Madrid je bio tu da sredi tiket. PSG uspeo da izgubi od nekih pacera. Parma-Cagliari 0-0, najlosiji mec koji odgledah godinama unazad. NHL uredno. NBA over lagano, da lakse nije moglo; fiks "na misice". NFL onako. New England standardno pouzdan, Green Bay se obrukao. Miks NFL tiket, pade na jedan od dva najsigurnija overa, San Diego-Denver. Steta, bila je fina kvota, malo preko 60. Pokrih se na kraju, nakon katastrofalnog pocetka. Lose je samo sto je od 3 jaca tiketa, prosao samo jedan, no sta da se radi.

 

 

Fudbal

 

Everton-QPR P/K1

Chievo-Inter w2

 

Kvota 1.89. Vreme je da Everton krene ka gornjem delu tabele. Inter je los, mada moraju i oni negde odigrati korektno, a Chievo je prosecna ekipa.

 

 

NHL

 

NY Islanders-New Jersey w1

Pittsburgh-Tampa 5+

 

Kvota 2.07. Islandersi igraju sjajno, dobili su i Chicago, na svom ledu. Crosby i dalje van postave Pingvina, ali ni ovako nisu losi. Tampa nema problema sa napadom, pa bi moglo biti golova veceras.

 

 

NBA

 

Cleveland-Charlotte w1

Toronto-Orlando w1

LA Clippers-Detroit w1

 

LA Clippers-Detroit P>101.5

 

Kvote, 1.56, 1.85. Par izglednih fikseva, uz po meni najlogicniji poluvreme over. Singl odigrah malo slabije.

Link to comment

Znaci jako tesna pobeda Portlanda ili dvojka na San Antonio, uvek bude tako kad neka ekipa kao odmara igrace :D

 

da, jedno vreme je bukvalno bilo tako, ali mislim da ove sezone nešto nije bilo mnogo takvih slučajeva

Link to comment

pomislim kako sam mudar jer sam uhvatio h2 na orlando jer toronto dolazi iz produžetka u njujorku a orlando je kompletan manje više samo gordon fali i već sinoć je bio u torontu, vode na poluvremenu 8 i onda četvrtina 27:13  :isuse:

 

mrš u diznilend jebo vas vučević da vas jebo  :mad:

Edited by theanswer
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...