Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Juce uspeo u trazenju X (Tvente i Roma), ali me je oborio Ajax, prosao jos i Totte 3+ i Udineze 1.Puno iznenadjujucih rezultata tokom celog vikenda.

Link to comment

Moglo je i bolje od ovog. Na Lakersima falio jedan poen. Bar da je Catolica dosla. Sa Tampom sam imao srece, pao je gol na 4-1, u zavrsnih 10 minuta.Danasnji izbor:Porto 2+Sevilla 2+Washington dop>197.5Dallas w2Edmonton w1Teski parovi danas. Jedino ovaj fudbal deluje izvesno. Oilersi ce imati seriju gostovanja, pa im je veceras sansa da ubeleze pobedu. Starsi sutra uvece gostuju Red Wingsima. Posto su vec dobili jednu u Detroitu, ne dajem im mnogo sanse. Veceras bi trebali da uzmu neki bod.

Link to comment

Kopiram post od pre par sati sa jednog drugog foruma:Veceras ima zanimljiv NBA mec, Cikago - Sarlot. Kad je Sarlot imao onu seriju od 21 poraza, prekinuli su je bas ubedljivom pobedom u gostima kod Bulsa, pre mozda mesec dana ili tako nesto. Ovi ce valjda hteti da im se osvete, pogotovo sto su sinoc pukli od Vasingtona pa im svakako treba pobeda. Prognoziram tacan rezultat 102:73 a predlazem da igrate H1 -10.5, poluvreme H1 - 6.5 ili da Sarlot daje manje od 87.5 poena.Osim toga, ima lepih NHL hokeja opet. Boston Bruinsi X2, Finiks 1X i W1 na LA Kingse protiv Vankuvera, a tu mozda probati i cistog keca po 2.20. Naravno, i kec na Radnicki protiv Partizana.

Link to comment

jesteeee on on zna tacan rezultat :D uopste mi se ne svidja kako covek razmislja. Cikagu mislim da nece igrati Deng i mislim da sarlot uopste nije tako losa ekipa kako rezultati pokazuju. Aj vidiecemo...

Link to comment

Ma to sam ja napisao, a za tacan rezultat sam se zezao :D Doslo je sve osim H1 kraj, sto nisam nigde ni odigrao, mada je H1 u prvom doslo tako sto je bilo 6 razlike, Cikago promasio sut za 2, lopta se na par sekundi pre kraja druge nekako stvorila na trojci kod Hajnriha i on pogodio za dovoljnih +9 :Hail: Na drugom sam cekao da Sarlot daje manje od 87.5, i to je doslo skoro u knap.Osim toga, pogodio opet 3 hokeja, Sevilju, Radnicki, cuda muda... i na kraju izasao samo 7500. Jebeni Montepaski me urnisao raspadom u zadnjoj cetvrtini tj. u zadnjih 5-6 minuta iste, za jos 8 hiljada. Vodili su 66:68 valjda a onda do kraja ovi napravili oko 25 razlike :isuse: I onaj ruski hokej me ubio pre toga, Bars Kazanj sjebao kuci dva vodjstva i puko 2:4, jebem ih u usta raspala.

Link to comment

Pa sta se bunis. Ja da izadjem 7500 cisto, bio bih miran cele nedelje, ma kako lose da pogadjam.Chicago ne bih igrao nikada. Oni igraju dobro protiv jakih timova, a jedu govna protiv losih. To je najgora varijanta za igru.Za Boston sam se razmisljao, ali su imali 4 vezana poraza od Caroline, pa preskocih. Phoenix i Los Angeles su 2 egal meca. Coyotes i volim da odigram kada igraju kod kuce, Kingse protiv Vancouvera nema sanse.Meni kod ovog NBA nije jasno zasto pada ovako malo poena u drugom poluvremenu. Cekam 88 poena i lagano pada 80. :isuse:Mislim, sta ti ljudi igraju.

Link to comment

Svratih u Meridian i s nogu odigrah Gateshed, Kidderminster, Newport i Wrexam sve 1+I&2+II i kvota ispadne 43.59. Vratim se kuci, ukucam to kod Mozzarta i dobijem 25.25. :blink:Ne budem lenj, pa isto to ukucam i u Socceru i dobijem 35.84.Nema druge, mora da se pazi sta se gde igra. :D

Link to comment

Verovatno se u Mozzartu to dosta igra.Danas cu morati uniformisano:Newport 2+Wrexham 2+Man City w2Tampa 6+Detroit w1Minnesota w1Buffalo w1Boston w1NY Rangers 6+Pittsburgh 6+

Link to comment

A sada utakmica za prave kladionicarske sladokusce: A. Villa - Newcastle.U normalnim uslovima igrao bih na raspalu Villu cekajuci da konacno proradi. Ali, tu je i raspali Newcastle na koga bi u normalnim uslovima takodje igrao jer ce i oni negde da se ritnu, a uz to nemaju jos pobedu na strani, a ni Villu u gostima nisu pobedili od 2006.Naravno, u normalnim uslovima, kad se sastanu dva ovakva raspada, igrao bih X.Ukratko, sta god da odigram, a nesto cu iz jednog od gore navedenih razloga morati da odigram, puci cu. :D

Edited by Nesh
Link to comment

Villa-Newcastle to bi mozda moglo da udje gg 3+.Ajmo NHL:Minnesota-Columbus 1Pittsburgh-NY Islanders 1Tamba Bay-Florida 1Montreal-Winnipeg Jets x2Ottawa-Washington x2

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...