Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Ja samo da kazem da je Vojislava Lukic najveca carica u kladionicarskom svetu, makar ovih dana. Juce i danas sam uhvatio kvote 5.4 na nju nakon sto je gubila prvi set protiv nekih jednako nepoznatih teniserki na turniru u Sarm El Seiku koji se igra svake nedelje za nagradni fond od 10 000 dolara i za koji imam teoriju da je paravan za prostituciju :D

Link to comment

Ja samo da kazem da je Vojislava Lukic najveca carica u kladionicarskom svetu, makar ovih dana. Juce i danas sam uhvatio kvote 5.4 na nju nakon sto je gubila prvi set protiv nekih jednako nepoznatih teniserki na turniru u Sarm El Seiku koji se igra svake nedelje za nagradni fond od 10 000 dolara i za koji imam teoriju da je paravan za prostituciju :D

 

 

:lol:

Link to comment

Fudbal 2/3, NHL 2/2(jedan nekompletan tiket, pored drugog, gde su bile dve kvote 1, te sam samo vratio novac), NBA 2/3. Barsa zakazala na glavnom tiketu, tu je i kombo "poginuo". Arsenal je dosao lagano 3+, kao i po meni sumnjiva kombinacija. Izgledalo je da od NHL dablova, nece proci nista, no na kraju se sve okrenulo, kako meni odgovara. Pittsburgh je izborio produzetak, 11 sekundi pre isteka 3. trecine. Overi u Washingtonu i Torontu, dolaze u samoj zavrsnici. NBA overi dosli tesno(u poslednjih 30 sekundi poluvremena), ali je bitno da su dosli uopste. Fiks je opet trokirao. Mogu razumeti poraz Clippersa protiv Washingtona, ovo sinoc je vec smesno. Fin dan, kada se sve sabere. Ponekad me nervira, kako ne umem sastaviti kombo tiket, no navikne se covek. Egzibicioni fudbalski tiket, sa kvotom oko 90(13 parova), pao je na Bolton-Ipswich 2+(0-0), bezveze.

 

 

Fudbal

 

Juventus-Sampdoria w1

Man Utd-Liverpool 2+

A. Madrid-Villarreal w1

 

Guingamp-PSG w2

Parma-Cagliari 2+

Milan-Napoli 2+

 

Kvote, 1.66, 1.80. Prvi tiket, stavih u grupu jacih.

 

 

NHL

 

Chicago-Calgary w1

Edmonton-NY Rangers w2

 

Kvota 2.21. Konacno je zavrsena i duga pobednicka serija Blackhawksa, vreme je za novu. Flamesi nesto teze daju golove, par meceva unazad, inace bi over bio prvi izbor. Rangersi izdominirase protiv Canucksa. Veceras je protivnik dosta slabiji, jedini problem moze predstavljati umor. Ovo odigrah opreznije, jer su oba tima igrala nocas.

 

 

NBA

 

Oklahoma-Phoenix P>104.5

 

New York-Toronto w2

Denver-San Antonio w2

 

Kvote, 1.85, 2.10. Oklahoma je brzo nanizala par trijumfa, nakon sto je postava kompletirana. Phoenix nepredvidljiv za fiks, uglavnom dobar za over. Toronto gostuje beznadeznim Knicksima. San Antonio ima 2 poraza, na prethodna 3 meca, i to protiv ispodprosecnih ekipa. Ocekujem pocetak novog pobednickog niza.

 

 

NFL

 

New England-Miami P1

Baltimore-Jacksonville w1

 

Buffalo-Green Bay w2

San Diego-Denver w2

Detroit-Minnesota w1

 

Kvote, 1.53, 2.53. New England standardno. Ravensi bi trebali lagano doci do pobede. Nadam se da ce Green Bay, pokazati kvalitet koji ima. San Diego je tezak za pogoditi, samim tim jedna od najomrazenijih ekipa kod mene. Denver juri prvo mesto, na nivou konferencije, te probah na njih(a i zbog Peytona naravno). Detroit igra odlicno kod kuce, u tesnoj je playoff trci, te i ovo deluje, kao dobar izbor.

Prateci tiket, Pittsburgh w2, Carolina P<20.5, Cleveland P<21.5, Indianapolis w1, Kansas w1, Tennessee P<20.5, Seattle w1, Denver >50.5, Philadelphia >54.5. Kvota 60.56. 

Edited by Miljenko
Link to comment

:lol:

 

 

Smesno je, znam, ali pazi ovo - ukupan nagradni fond 10 000 dolara, ITF turnir leve kategorije koji se igra vise nedelja za redom i gde igraju iste igracice, mahom Evropljanke. Njima za povratnu kartu i boravak tamo treba vise para nego sto mogu da dobiju od zarade i to onda jedino moze da znaci da se trpaju sa egipatskim seicima za lovu :D

 

 

Nego, posto je Vojislava ispostovala i izgubila drugi set nakon sto je dobila prvi i dobar sam 1100 dindzi, idemo sad dva singla po 550 iz kineske kosarke sto pocinje u 12:35, cisto da se sprdamo malo dok ne pocne ozbiljniji tenis kasnije. 

 

Fujian - Liaoning 1, kvota kod mojih 6.70 i racunaju se eventualni produzeci sto mi odgovara jer su Kinezi ludaci. Domaci losi ali vezali kuci dve pobede, Liaoning konacno izgubio u proslom kolu posle 17 pobeda i vodim se onom narodnom "tovari magare dok je u blatu", plus ih domaci redovno peglaju na svom terenu

 

http://www.rezultati.com/utakmica/ddHDFJe0/#omjer;overall

 

 

Drugi par je Tianjin - Qingdao 1  gde je kvota malo manja, 4.55, ali sa nista manjim sansama da prodje. Domaci kuci 5-4, gosti isto toliko na strani ali oni su u proslom kolu pobedili lidera Liaoning koji je do tad imao 17-0 (zavrseno 109:111 iako su vodili prilicno ubedljivo ceo mec) a iskustvo mi govori da takvi timovi obicno useru sa slabima nakon tih neocekivanih pobeda protiv jacih.

 

http://www.rezultati.com/utakmica/zsT4HuRm/#omjer;overall

Link to comment

Man.Utd. - Liverpool 3+

Guingamp - PSG 2

Medveščak - Ufa X2

Cibona - Skopje 1

Holandija - Slovačka (rukomet) 1

 

@5,14

 

Švedska - Francuska (rukomet) X2

Budućnost - Cedevita 1

Sevilla - Eibar 1+ Bacca daje gol

 

@6,80

Link to comment

@zli gli

 

Izvini, malo je lično pitanje, ali jel možeš biti dobar ako radiš u kladionici? :D Pošto znam x slučajeva od kojih samo jedan nije završio u nekom teškom kanalu i to zato što nikad čovek nije uplatio tiket za više od 100din :)

Link to comment

mzh h2 na 9,5 i daju 3 poena zadnju četvrtinu

 

dođe 9 na kraju. al me sjebala budućnost.

 

jel ima još neko ovde nalog na meridianu? dosta puta se dešava da igram tiket koji nije uživo i da neće da mi uplati jer su "neke kvote promenjene" i onda te pita jel hoćeš ponovo al ne vredi svaki put izbaci isto. kod live klađenja nekad se naravno isto promeni kvota al kad pošalješ ponovo uvek prihvati tiket.

Edited by theanswer
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...