Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

povredi se kajri i neće doći na kraju ni on ni love koga boli kurac da uzme koji šut i još uspe da promaši 2 bacanja

Edited by theanswer
Link to comment

Fudbal 0/1, NHL 1/2, NBA 0/1. Od 19 casova, tri lagana 2+ meca i onda pad na Sevilla-Rijeka. Gledah samo zavrsnih 20 minuta; tu promasise 3 "mrtve" sanse. Sreca nije potrajala previse. Jaci NHL tiket prosao, Capitalsi zakazase sa golovima. Bobrovsky ponovo brani vrhunski, nije vise Columbus za over. Zaredjali poluvreme minusi u NBA, svasta. Jos jedan glupav dan.

 

 

Fudbal

 

Fenerbahce-Sivaspor w1

Lyon-Caen w1

Hoffenheim-Eintracht Frankfurt 2+

Almeria-Real Madrid 3+

 

Kvota 1.95. Veci broj zanimljivih meceva danas(neobicno za petak), te sastavih malo siri tiket. 

 

 

NHL

 

Pittsburgh-Calgary w1

Detroit-Florida w1

 

Kvota 2.04. Letang se vraca kod Pittsburgha, ali ce Crosby verovatno pauzirati veceras. Flamesi u padu forme, te ocekujem da Malkin i ostatak ekipe, budu dovoljni za trijumf. Detroit ima los trend protiv Floride, na domacem ledu(5 meceva bez pobede u regularnom toku) i mislim da je vreme za prekid te lose serije. Napad Red Wingsa je zakazao protiv Toronta, pa mi je i to plus za veceras.

 

 

NBA

 

Memphis-Charlotte w1

Minnesota-Oklahoma w2

Phoenix-Detroit w1

 

Washington-LA Clippers w2

Toronto-Indiana w1

 

Kvote, 1.63, 1.91. Ovaj trend undera je doveo do toga, da mi nista ne lici na plus. U to ime odabrah par fikseva, prvi tiket stavih u jacu grupu.

Edited by Miljenko
Link to comment

Kum juče doktorirao na temu Kako odigrati utakmice CL na 50 dinara

Bravo za kuma! :Hail:

Kud ne prepisa tiket? Ili jesi? Ja obicno stavim nesto na tiket ili odigram isto kad neko od ovih mojih odigra nesto ovako u mom prisustvu.

Spijuniraj kuma, pa, ako si u mogucnosti, okaci nekad unapred sta igra. :)

Edited by Nesh
Link to comment

granica na bryanta je trenutno 25,5. a treba mu 31,32 poena da prestigne jordana. cenim da ce pokusati vec veceras. i prosli mec je uzeo 27 suteva.

 

 

odigrao sam bryanta over 25,5 i hardaway over 13,5. melo sigurno nece igrati, ne znam kakva je siutacija sa smithom.

Edited by 189-
Link to comment

Udje juce Borusija 3 od 5 singlova.

 

Danas jedva par meceva gde se mogu ocekivati golovi, al izabrah nesto.

 

Herakles:

 

dom u oba (1.74)

dom 3+ (1.88)

dom 4+ (3.35)

 

Hofenhajm - Ajntraht, ovo u Mozartu. Meridian bas usro sa kvotama (3.1 i 2.4)

 

prvo GG (3.9)

drugo GG (3.1)

Link to comment

melo ipak igra  :huh: bilo price da li ide na operaciju ili ne a on se vec vratio. no, mislim i uprkos tome bi hardaway trebao doci.

 

 

odigracu jos ovo iz zajebancije

 

pelicans - cleveland h2 5.5

phoenix - detroit 1

muhammad over 12.5

brooklyn - sixersi h2 9.5

Link to comment

kako uspem da odaberem ove igrače pa to je neviđeno. i ja sam mislio da melo ne igra i odigram kalderona over 8,5 i melo igra i kalderon da 7 za prvih 6min i od tada šutne samo jednom i promaši i to je to  :frust:

Link to comment

glupi sixersi. ceo mec su egal, cak i vode i na kraju se raspadnu u poslednjoj cetvrtini. -15 :isuse:

 

i mene su sjebali

 

čekam za 20 000 bledsoa i džoša smita over i raspali smit šutira 3 od 10. bledsa isto boli kurac. ne mogu da pogodim vola.

Link to comment

Fudbal 1/1, NHL 1/1, NBA 0/2. Fudbal prosao lagano. NHL tiket nekompletan, no da se ne bunim. NBA je smorio za medalju. Poraz Clippersa i nije toliko iznenadjenje, to je bilo na slabijem tiketu. Sunsi su razocarali. Izgubise od ovih sto se ne secaju kada su zadnji put dobili, Tu je pao i kombo. Ja retko igram na prosecne timove u fiksu i sinoc je Phoenix, jos jednom potvrdio da to trebam izbegavati. Poluvreme over i cao. Jedina uteha je sto je i San Antonio izgubio, te je tiket bilo skoro nemoguce provuci. Tja, nakon pobede Memphisa, bio sam siguran da ce proci jos dva tiketa, ali...

 

 

Fudbal

 

Augsburg-Bayern P/K2

Getafe-Barcelona P/K2

Chelsea-Hull P/K1

 

Arsenal-Newcastle 3+

 

Werder-Hannover 2+

Schalke-Koln 2+

Leicester-Man City w2

 

Kvote, 1.72, 1.60, 1.84. Sva tri tiketa su odigrana u Millenniumu. 

 

 

NHL

 

Boston-Ottawa w1

Washington-Tampa 5+

 

NY Islanders-Chicago 5+

Toronto-Detroit 5+

 

Columbus-Pittsburgh w2

Colorado-St. Louis w2

 

Kvote, 2.06, 2.09, 2.50. Chara se vratio u postavu Bruinsa. Moguc je i povratak Krejcija veceras. Taman na vreme za prekid ove serije neubedljivih nastupa domacina. Washington-Tampa je na papiru najsigurniji over. Izgleda da Toews ipak nije ozbiljnije povredjen, pa bi moglo biti golova veceras. Islandersi imaju 3 vezana poraza, Blackhawksi 8 pobeda u nizu, definitivno mi nije za fiks. Pre par dana, strelci zakazase u Detroitu, nadam se boljem ucinku nocas. Pingvini protiv probudjenog Columbusa(Crosby ne igra ni veceras), odnosno Blues, na neugodnom gostovanju u Denveru. Samo prvi tiket stavih u grupu jacih.

 

 

NBA

 

Dallas-Golden State P>106.5

 

Indiana-Portland w2

Milwaukee-LA Clippers w2

 

Houston-Denver P>100.5

 

Kvote, 1.85, 2.09, 1.85. Dallas-Golden State, kanonada u najavi. Ocekuje se povratak Howarda veceras, te probah poluvreme over i na Houston-Denver, jer granica nije previsoka. Gosti imaju problema sa povredjenim igracima, pa nisam forsirao sa ulogom ovde. Portland i Clippersi su igrali sinoc, doziveli su poraze, te odigrah na njih i veceras.

Link to comment

i mene su sjebali

 

čekam za 20 000 bledsoa i džoša smita over i raspali smit šutira 3 od 10. bledsa isto boli kurac. ne mogu da pogodim vola.

 

sad vidim da je i phoenix izgubio pa mi je bolje. ali bryant samo 22 poena <_< kakav fail. uzeo 22 suta za 22 poena. cak ni kawhi nije igrao koji bi ga sigurno cuvao...

Link to comment

sad vidim da je i phoenix izgubio pa mi je bolje. ali bryant samo 22 poena <_< kakav fail. uzeo 22 suta za 22 poena. cak ni kawhi nije igrao koji bi ga sigurno cuvao...

 

falila mi na kraju po 2 poena smita i bledsoa. prosto je neverovatno kako je finiks izgubio od one grupe građana, gledao sam. voleo bih da znam šta radi SVG, ono je sedmi krug pakla. hajlajt je kad na plus 3 i 20sek do kraja vadi dramonda zbog bacnja a ostavlja smita koji šutira 49 posto i smit prima loptu umesto da recimo izvodi i maši oba.

Edited by theanswer
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...