Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

gs - hou h2 13.5 mora se odigrati na ovu granicu. houston uopste ne igra lose bez howarda, naprotiv. a i gs mora odigrati jednu losiju utakmicu. cak i ako ne odigraju nije realno da pobede sa 14 razlike.

 

wiggins over 12.5 puno sutira. samo jednom ove sezone kod kuce nije presao granicu od 10 poena. mo i dalje u outu uz naravno rubia i pekovica.

 

 

 

 

odigrao bih i denver over 102.5 da im ne fali toliko igraca.

Edited by 189-
Link to comment

sta radi ovaj dallas :isuse:

 

 

a i fisher se glupira. amare igra dobro a jedva igra. stavlja smitha i stogodisnjeg dalamberta. valjda ne zele pobediti spurse koji igraju bez prve postave

Link to comment

sta radi ovaj dallas :isuse:

 

 

a i fisher se glupira. amare igra dobro a jedva igra. stavlja smitha i stogodisnjeg dalamberta. valjda ne zele pobediti spurse koji igraju bez prve postave

 

a jbg razumem te ali možda je neko fišeru pokazao one klipove kad igrači završavaju pored živog amarea :D

Link to comment

Fudbal 1/1, NHL 0/1, NBA 0/2. Fudbal prosao nekako. Fiks bez vecih problema, na Roma-Man City, drugi gol pada u samoj zavrsnici meca. Neocekivano "tihovanje" u Detroitu. Jedno kilavo NBA vece. Verovatno najsigurniji fiks(Portland), pade. Izgubise ljudi od ekipe, koja igra bez najboljih igraca. Nije bilo poluvreme overa gde treba, te je sreca sto odigrah samo jedan. Los nocni deo i ukupan ucinak, no nije se moglo provuci nista vise od pomenutog fudbalskog tiketa.

 

 

Fudbal

 

Monchengladbach-Zurich 2+

Apollon-Villarreal 2+

Salzburg-Astra 2+

Sevilla-Rijeka 2+

 

Kvota 1.90. Par zanimljivih meca za golove, nadam se da ce se uklopiti sve kako valja.

Prateci tiket, St. Etienne P/KX, Club Brugge P/K1, Torino P/KX, Dinamo Zagreb 2+, Panathinaikos P/KX, Feyenoord w2, Everton 2+, Wolfsburg X2, Napoli 2+, Young Boys 2+, Fiorentina w1. Kvota 32.50.

 

 

NHL

 

Tampa-Carolina w1

St. Louis-NY Islanders 5+

 

Washington-Columbus 5+

Colorado-Winnipeg 5+

 

Kvote, 1.93, 2.07. Tampa je vezala dva poraza i vreme je prekid lose serije nastupa. Halak je pod znakom pitanja za veceras, kod Islandersa. Imaju i Blues problema sa povredama(Backes, Steen, Elliott), no ofanzivnog potencijala ne manjka. Dabl overa, na meceve u Washingtonu, odnosno Denveru, je vec sumnjivija stvar, te ga stavih u slabiju grupu.

Strelci, Ovechkin, Stamkos, Tarasenko. Kvota 9.20.

 

 

NBA
 

Oklahoma-Cleveland P>101.5

 

Kvota 1.85. Kompletna Oklahoma, protiv gostiju koji se takodje nalaze u seriji pobeda. Puno kvalitetnih sutera na jednom mestu, pa ocekujem efikasan mec.

Link to comment

Dinamo Z 1 pao sa 2.3 na 2.05.

Ali mene najvise kopka usrani StEtjen koji ima sve ikseve do sad sa 2:2 gol razlikom. Mislim se da roknem singl Dnjepar 1&3+ pre svega zbog  kvote 4.3

Link to comment

gs - hou h2 13.5 mora se odigrati na ovu granicu. houston uopste ne igra lose bez howarda, naprotiv. a i gs mora odigrati jednu losiju utakmicu. cak i ako ne odigraju nije realno da pobede sa 14 razlike.

 

wiggins over 12.5 puno sutira. samo jednom ove sezone kod kuce nije presao granicu od 10 poena. mo i dalje u outu uz naravno rubia i pekovica.

 

 

 

 

odigrao bih i denver over 102.5 da im ne fali toliko igraca.

 

dodje ovaj tiket gore. mnogo srece jer je houston dao kos 30 sekundi pre kraja za -12. mada ljudi su pre poslednje cetvrtine i vodili. wiggins lagano.

denver je dao 102. njih sam pao na tiketu zajedno sa amereom pa se nisam iznervirao. a amare...cuo sam da nece igrati melo i da jr hramlje pa sam predpostavio da nece igrati ni on. hteo sam igrati na hardawaya ali ga nije bilo u ponudi (obicno ga ima) pa se odlucio za amarea. a on pocne dobro 2-2 i vadi ga fisher posle 5 minuta...posle se vrati opet da dva kosa iz dva pokusaja i opet ga vadi. na kraju odigrao 17 minuta. 

 

ovo sam odigrao live

 

222.png

 

nisam ni znao da se mogu povezati parovi live. i tu je bilo mnogo srece. beal dao kos 0.03 sekunde pre kraja

 

i na kraju, harden dao 34 poena. hteo sam njega over ali sam video da je q za utakmicu pa sam odustao.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...