Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

aj da ja okačim nešto, možda mi promeni sreću ovih dana

 

finiks over 103,5 majamijeva odbrana me nije fascinirala u poslednje vreme pa i pored velike granice i činjenice da finiks izlazi iz b2b overtimea sinoć sam pokušao

buzer under 12,5 to je 189 lepo obrazlagao prethodnih dana

kolison over 16,5 nema kazinsa,igraju protiv lejkersa

hayward under 18,5 svaki mečap protiv lenarda biram lenarda

bledsoe over 18,5 ovo sam hteo da odigram na over 16,5 ali je u međuvremenu jako skočilo, nisam mogao tokom dana saznati dal će ajzea da igra,a ako ne bude igrao,ovo bi moglo da dođe

 

u suštini je tiket iz zezanja i nije mi ni blizu glavnih koje imam večeras ali reko da probam sa ovim, možda me usere :) ove druge neću da jinxujem

Link to comment

ne bih ti jinxovao tiket ali bih izbegao boozera. i u proslom mecu je uzeo 12 suteva za 12 poena. veliki je to user bio realno sto je doslo ispod 13.5. 'prva' je opcija sa klupe pa ce uzeti sve suteve.

Link to comment

ne bih ti jinxovao tiket ali bih izbegao boozera. i u proslom mecu je uzeo 12 suteva za 12 poena. veliki je to user bio realno sto je doslo ispod 13.5. 'prva' je opcija sa klupe pa ce uzeti sve suteve.

 

imao je 50 posto iz igre, i to mu je mnogo :)

Link to comment

sparse jebe uvek neugodna utah 

 

ja sam od svih utakmica večeras našao tu da odigram u overu. koliko sam samo pao puta na san antonio i svaki put me iznenade. manu bolje da ne igra obzirom kako igra.

 

bledsoe dva poena. 2 jebena poena  :frust:

Edited by theanswer
Link to comment

196 padne na jutu 196, 5 granica

 

zadnjih 20 sekundi grin promaši trojku, burksa fauliraju pogodi jedno promaši drugo, đinobili promaši trojku, belineli skine i pogodi dvojku. 4 sek do kraja san ant ide na ukradenu,ne uspe,ne napravi faul

 

naravno u dopuni iz koje sam igrao je granica bila 193,5 na jebenom tiketu 3 više

Edited by theanswer
Link to comment

Uf kakva muckalica u grupi E Lige sampiona: Roma, Mancester i CSK po 5 bodova. U medjusobnim susretima Roma bolja od CSK (5:1, 1:1), CSKA od Mancestera (2:2, 2:1), a Roma i Mancester prvu igrali 1:1.

Da bi prosao dalje, CSKA treba da pobedi u Minhenu, a da Roma ne pobedi.

Romi treba pobeda za siguran prolaz.

Mancesteru pobeda ili nereseno al da nije 0:0 i poraz CSKA.

 

Zanimljiva situacija i u grupi G: ukratko, Mariboru treba pobeda za Ligu Evrope, Salke mora da pobedi i da se nada porazu Sportinga u Londonu, Sportingu dovoljan bod za prolaz.

 

U grupi F Barsa treba da pobedi PSG za prvo mesto, Ajaksu dovoljan bod za Ligu Evrope.

 

Eto ja razmatrao situaciju po grupama, pa ajd da napisem ovde, mozda nekom bude od koristi.

Edited by Nesh
Link to comment

Fudbal 1/1, NHL 2/3, NBA 2/2, prosao je ponovo i kombo. Kada sam vec odustao od fudbalskog tiketa, Real daje treci gol, a Liverpool poravnava rezultat. Na kraju nije ostala neka velika kvota, no i to je pozitivna promena, kada je o fudbalu rec. Dosta srece, kod NHL tiketa. Chicago je izborio OT, 3 minuta pre kraja; Toronto daje 2 empty net gola za over. NBA nije skoro prosao ovako lako. Kako fiks, tako i over. Skoro savrsen dan. Jedino su Kingsi razocarali; uvek su mi bili jedna od nezgodnijih ekipa za igru(puno igranih produzetaka, mecevi sa malo golova).

 

 

Fudbal

 

Roma-Man City 2+

Bayern-CSKA Moscow P/K1

Barcelona-PSG w1

 

Kvota 1.71. Ne volim ova zavrsna kola, mada ovo deluje dosta verovatno.Kao i juce, i ovde varira ukupna kvota. Ovo je odigrano u Millenniumu. U Meridianu je 1.57, u Mozzartu ispod 1.50.

 

 

NHL

 

Detroit-Toronto 5+

Anaheim-Edmonton w1

 

Kvota 1.85. Detroit se fino snasao na Istoku. Efikasniji su ove sezone, dok je za Toronto to standard, vec neko vreme. Edmonton je u "kanalu", kao i ranijih sezona. Nemaju iole dobre rezultate, jos od onog tesnog poraza u Stanley Cup Finals, od Caroline. Ducksi imaju problema sa povredjenim igracima. Perry ce biti out 3-4 nedelje. Mislim da domacin ima dovoljno kvaliteta i ovakav, za pobedu protiv beznadeznih Oilersa.

 

 

NBA
 

Indiana-LA Clippers w2

Minnesota-Portland w2

Dallas-New Orleans w1

Golden State-Houston w1

 

Denver-Miami P>101.5

 

Kvote, 2.40, 1.85. Clippersi igraju dobro, kada je potrebno, sluzi ih i sreca. Minnesota je zestoko oslabljena, te nemaju vece sanse protiv Portlanda. Nowitzki i Ellis su se ispromasivali nocas, pa veceras mogu samo bolje. Harden je pod znakom pitanja za danasnji duel, a i sa njim Rocketsima, ne dajem previse sanse.

Link to comment

Ja odigrah jedan sa iznenadjenjima:

 

Barsa X2                  2.36 

Roma 1                    2.65 (bonus kvota Maxbet)

Sporting X                3.40

Anaheim 1&5.5+      3.05

 

Ukupno 64.85

 

X2 na PSZ je u Socceru 2.56, Sporting X 3.70, ali nemaju igru 1&OVER pa sam igrao u Maxbetu.

 

Barsa neubedljiva, pa mislim da bi PSZ mozda mogao da iznenadi, City bez Aguera, Turea i jos nekih igraca pa da probamo na Romu, Celsi isto odmara neke igrace, tako da Sporting ima jedinstvenu "sansu". Anaheim da popuni tiket, iako bi bolje bilo da sam to preskocio jer mi je Edmonton zeznuo 2 tiketa kad je dobio Sharkse kod kuce (nocas kad je puko 5:2 ja naravno nisam odigrao).

Edited by Nesh
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...