Jump to content

Kladža pt2


Recommended Posts

1 ziheraski tiket

 

washington - boston 1 - ne verujem da je boston kadar da pobedi wizardse dva puta za redom

brooklin - cleveland 2 - ne igra jj pa su tako bas veliki autsajderi protiv cavsa

toronto - denver 1 - toronto je dobar kod kuce, b2b utakmica denvera.

bledsoe over 16.5 - thomas opet nece igrati. dobro igra bledsoe u poslednjih nekoliko utakmica, trebalo bi da dodje jer ce ga cuvati ili redick ili crawford ili paul...

 

 

edit: bledsoe umesto thad younga

 

washington i toronto odlucili da mi sjebu tiket i pobede nakon produzetaka <_<  tako mi i treba kad igram ove bezvezne kvote

 

 

mclemore over 12.5

wiggins over 11.5

 

 

jebeni mclemore igrao samo 18 minuta

Edited by 189-
Link to comment

Fudbal 1/1, NHL+NFL 1/1, NBA 1/2, prosao i kombo tiket. Ovi moji dobise, kao u "stara vremena". St. Louis kasno primio gol za 2-2, no postizu dva gola u poslednja dva minuta regularnog toka meca. Green Bay je primio neocekivano mnogo poena protiv Atlante, ali je napad izvukao mec. Kanonada na LA Clippers-Phoenix, malo je falilo da prodje i prateci tiket. Konacno jedan lep dan.

 

 

Fudbal

 

Olympiakos-Malmo w1

Liverpool-Basel w1

Real Madrid-Ludogorets 3+

Dortmund-Anderlecht w1

 

Kvota 1.90. Ispratih i zavrsnicu CL. Nije bila previse korisna do sada.

 

 

NHL

 

Tampa-Washington 5+

Toronto-Calgary 5+

 

New Jersey-Chicago w2

San Jose-Edmonton w1

 

Buffalo-Los Angeles w2

Minnesota-NY Islanders 5+

 

Kvote 1.90, 2.09, 2.07. Mecevi u Tampi i Torontu, lice na sigurne overe. Washington je popravio efikasnost, Calgary ne staje, od starta sezone. Devilsi su igrali nocas, u gostima, te ocekujem da ne budu tako orni za mec. Blackhawksi u sjajnoj seriji. Los Angeles kiksirao protiv Flyersa. Sabresi su stabilizovali formu, nakon ocajnog starta, no individualno su ipak dosta losija ekipa. Minnesota igra efikasno kod kuce, a veceras je protivnik odlican tim Islandersa.

 

 

NBA

 

Detroit-Portland w2

Memphis-Dallas w1

Oklahoma-Milwaukee w1

 

Cleveland-Toronto P>102.5

Memphis-Dallas P>101.5

 

Kvote, 2.29, 3.42. Fiks tiket deluje verovatnije. Detroit je potpuno van forme, Memphis dominantan domacin, Oklahoma konacno kompletna. Nijedan over mi nije bio za singl, te probah opreznu dabl varijantu.

Link to comment

Juventus - Atletico: Juventusu treba bod za prolaz, a pobeda od 2 gola razlike za prvo mesto u grupi. Ni jedni ni drugi nemaju X u ovogodisnoj Ligi sampiona. Vreme je. <_<

 

Liverpul - Basel: Stvar je prosta: Liverpul mora da pobedi da bi prosao dalje. Prvu izgubili 1:0, imaju samo jednu pobedu od 5 utakmica (jedva protiv Ludogoreca kuci) itd. Kvota 1.75 ali bonus kvota navlakusa u Maxbetu 1.90. Da je "bar" 2.00 pa da ne razmisljam; ovako razmisljam. Zanimljivo bi mozda moglo biti 1X&0-2 po kvoti 2.55 u Socceru. Ali sta ako se raspucaju? :D  Uzgred 1X&0-3 je 1.80.

 

Monaco - Zenit: Monaku dovoljan bod za plasman, kuci dobili Bajer 1:0 i odigrali 0:0 sa Benfikom. Prva utakmica 0:0. Prvo poluvreme X bi mozda bilo logicno al ne volim da padnem vec posle prvog poluvremena, pa i ovde razmatram X. U Socceru 1X&0-2 2.15 ( X2&0-2 2.20).

 

Razmatramo dalje. :D

Link to comment

Imas i igru, poluvreme ili kraj X, ako nisi siguran sta odigrati.

 

Ma znam, ali tu su bas male kvote: za Juve 1.46, za Monaco 1.49 (Maxbet).

 

EDIT: Sad proverih i u Meridianu - tamo su vece: 1.65 i 1.67.

Edited by Nesh
Link to comment

Kod koga to igras? :huh:

 

1.67, 1.65-Meridian

 

1.66, 1.65-Millennium

 

1.58, 1.45-Mozzart

 

Napisah u editu. Kvote su iz Maxbeta. Bas velika razlika. Ali ja obicno pre uplate proverim ukupnu kvotu u ostalim kladionicama, pa uplatim gde je najveca.

Link to comment

Makabi nista.

 

 

Mladi Liverpul - Bazel, dobre kvote za ove dve ekipe, ali nisam preterivao.

 

I3+ (4.35)

I4+ (11.5)

II3+ (3)

II4+ (6.5)

5+ (3.1)

6+ (5.5)

7+ (11)

 

I Real:

I3+ (2.6)

I4+ (5)

 

Dok ja otkucah Real ga dade.

Link to comment

Na kraju, za pocetak:

 

Liverpul             1  1.90 (bonus kvota u Maxbetu - uslov najmanje 3 utakmice na tiketu)

Monaco             X  3.10

Juve                  X  2.95

Dalas (NHL)      1   2.10 (mozda im krene pa naprave niz od dve pobede :sleep: )

 

Ukupna kvota 36.49

 

Klimavo do zla boga, ali nesto mora da se igra.

Link to comment

Dallas ima finu ekipu, no jos uvek nije sve leglo na svoje mesto. Starsi su mi jedna od omrazenih ekipa vec dugo, ali moram priznati da je ovaj skup igraca, zanimljiv za gledanje. Njihovi navijaci sigurno ne vole rezultatski elemenat nepredvidljivosti, koji ih krasi ove sezone, mada je i to napredak u odnosu na proslu(bar po meni).

Link to comment

Inace, na tamou™ jedan forumas okacio prijateljev tiket. Uf... :wacko:

 

EDIT: A najvecu pogodjenu kvotu za ulog od najmanje 100din (akcija traje do 31.12.), koliko je ulozeno na ovom tiketu, Mozzart nagradjuje nekim dzipom.

Edited by Nesh
Link to comment

Liverpool - Basel 1

Olympiacos - Malmo Hc1

Juventus - Atletico 1X

Virtus Roma - Nymburk 1

 

@4,05

 

Galatasaray - Arsenal X2

Benfica - Bayer X2

Zagreb - Paris(rukomet) 2

Rumunija - Danska(rukomet) 2

Mađarska - Poljska(rukomet) 1

 

@3,82

Link to comment

san antonio over pp 48.5 daju 49 poena u proseku u sezoni ali u poslednje tri 56. parker nece igrati, ginobilli je upitan, ipak ovo su sparsi sa dugackom klupom i to protiv utaha.

portland over pp 50.5 daju 51.5 poena, u poslednje tri 47, ali igraju protiv detroita. mora se pokusati po ovoj kvoti.

 

 

kvote 1.90 na obe. maxbet

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...