Jump to content

Kladža pt2


Recommended Posts

jedan fun tiket

 

boozer under 13.5 - davis startuje umesto njega, a i ovako kad startuje uvek je oko ove granice. inace, jos jedan plus je sto ce igrati protiv najboljeg igraca lige.

portland dvojka protiv knicksa

memphis 1-1 protiv miamija

detroit - okc - oklahomi treba pobeda. a detroit je jedan od najgorih ekipa u ligi.

 

doslo

Link to comment

vratio se durant jos pre nedelju dana ;D

 

 

Znam da se vratio nego sam mislio da se sjebao opet :D Svakako sam juce izduvao 3 i po hiljade pa mi ta jos jedna crvena nije znacila mnogo, a jos je moglo i doci...

Link to comment

Fudbal 0/1, NHL 0/1, NBA 1/1, NFL 0/2. Fudbal dosao nesto bolje, no nisam ga uspeo uklopiti. Milan posle duge 2+ serije, zakazao bas juce. San Jose trokira i dalje. samo jedan gol protiv Oilersa, koji su potpuno van forme; nije bilo sanse za over. Vancouver vodio 3-0 i otisao u OT. New Orleans razocarao, mada je to vec regularan pad. New England tek drugi put nije dobio poluvreme, ove sezone. Na 18 sekundi pre kraja 2. cetvrtine, Brady baca INT, na 18 jardi protivnika, potpuni smor. Jedino je NBA dosao fino, ali i to "na misice". Tragicno los vikend. Petak, subota, nedelja, ne zna se koji je dan bio gori. Mrzim zimski period.

 

 

Fudbal

 

Southampton-Man Utd w2

 

Kvota 1.84. Ovo pomalo navijacki odigrah, no Southampton je u padu forme, a i realno nisu pravi rival, za top timove.

 

 

NHL + NFL

 

St. Louis-Florida w1

Green Bay-Atlanta w1

 

Kvota 1.59. St. Louis igra sjajno. Protiv Islandersa su se vratili, nakon 0-3 posle prvog perioda. Panthersi redovno igraju tvrde meceve, uz veliki broj produzetaka. Kvalitet je sigurno na strani domacina. Green Bay, kod kuce, u zimskom ambijentu.

 

 

NBA

 

LA Clippers-Phoenix P>106.5

 

Brooklyn-Cleveland w2

Toronto-Denver P>107.5

Minnesota-Golden State P>106.5

 

Kvote, 1.85, 4.86. Drugi tiket, cisto za pracenje, jer su granice za overe sve vece, a jedino mi ovaj u singlu, deluje bas verovatno.

Link to comment

Imadoh burno juce popodne/vece. Malo je glupo sto pisem danas za juce, ali ko ne zeli neka ne cita.

 

 

Prvo sam ispao glup na Barsi. Znao sam da ce padati golovi, ali sam izabrao da grunem vise na prvo poluvreme, pa sam igrao: domI2+, I3+, I4+, 5+ i 7+. I padne 6 golova, a ja ubodem samo 1 tiket :(

 

Uvece samo Venecuelci bili u igri. Dugo sam se dvoumio dal Karakas ili Aragua. Ili oba. I odigram druge dom u oba, dom3+ i dom4+. I udje sve, pa izvukoh dan. A usao i Karakas, tako da mi je dilema bila bespotrebna :)

Link to comment

Southampton - Man.Utd. GG

Verona - Sampdoria X2

Jong Ajax - RKC 3+

Nurnberg - 1860 Munchen 1X

 

@4,56

 

Spartak Moskva - Ural Hc1

Lokomotiv Jaroslavl - RB Salzburg(jun.)  1

Metalac - C.Zvezda 2

Hrvatska - Švedska 1

 

@5,77

Link to comment

Cash, u Maxbetu 1.30 na Crnu Goru, 4.20 na Srbiju (Meridian najvise daje za nas 1.25  4.75), hendikep 3.5. Ipak, nismo bas toliki autsajderi. Ja bih najradije odigrao na nekom tiketu za sitno prelaz 2-1 ali nemam gde (nema prelaza za rukomet u kladionicama koje oobicno posecujem), pa cu verovatno preskociti.

Edited by Nesh
Link to comment

1 ziheraski tiket

 

washington - boston 1 - ne verujem da je boston kadar da pobedi wizardse dva puta za redom

brooklin - cleveland 2 - ne igra jj pa su tako bas veliki autsajderi protiv cavsa

toronto - denver 1 - toronto je dobar kod kuce, b2b utakmica denvera.

bledsoe over 16.5 - thomas opet nece igrati. dobro igra bledsoe u poslednjih nekoliko utakmica, trebalo bi da dodje jer ce ga cuvati ili redick ili crawford ili paul...

 

 

edit: bledsoe umesto thad younga

Edited by 189-
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...