Jump to content

Kladža pt2


Recommended Posts

Udje samo Briz u oba za povracaj 2/3 uloga. Velika zal ostaje sto sam izmedju Volendama i Neca izabrao Volendam :( I Nec ladno 6:2 (3:1). Sta god da sam tu igrao uslo bi. Al jbga sad.

Link to comment

thad young over 15.5 - mo williams opet nece igrati tako da ce young uzeti oko 20 suteva

curry over 23.5 - derbi protiv chicaga, verujem da ce biti napaljen

 

young iz nekog razloga nije igrao puno, a cak je i jedva sutirao i tako stigao do 14 poena.

stephu je green uzeo sve suteve <_<

 

no usao mi drugi tiket koji iz nekog razloga nisam postovao ovde.

Link to comment

Na Aston Vilu u Maxbetu bonus kvota 2.70 ("obicna" je 2.35). Namerio se junak na junaka, al po ovoj kvoti ne mogu da odolim. Igracu sigurno i klimavi Lion (2.2), a moram i Hamburger (2.1).  Jos da se tu doda neki lep iks i divota. :sleep:

 

Ipak sam odigrao na jednom tiketu samo ovo, bez ikseva i ostalih ludorija.

 

new-picture-12.png

 

:)

Link to comment

Zasto je sutra na nase rukometasice kvota 8 protiv CG :o , nase su svetske vice prvakinje nemoguce da su CG toliko bolje od nas+ nase igraju u punom sastavu oporavile se i Lekic i damjanovic i Tomasevic. Valja odigrati na nase  a i Nesh ne sumnjam da ce da prepise :D

Edited by Cash
Link to comment

Ja obicno igram protiv nasih, pa ako padnem bar nek nasi dobiju. Medjutim, to ovde zbog mizerne kvote svakako nema smisla. Nisam pratio zbivanja u zenskom rukometu, niti znam sastave CG i Srbije, ali kako su nase devojke precesto sklone padovima a cesto i raspadima, mislim da ce nas Crna Gora lagano dobiti.

Al sad kad si to potego, razmisljacu o mogucnosti da ja ne odigram, a nevidjeno cudo se ipak desi. Bum videl. :D

Edited by Nesh
Link to comment

jedan fun tiket

 

boozer under 13.5 - davis startuje umesto njega, a i ovako kad startuje uvek je oko ove granice. inace, jos jedan plus je sto ce igrati protiv najboljeg igraca lige.

portland dvojka protiv knicksa

memphis 1-1 protiv miamija

detroit - okc - oklahomi treba pobeda. a detroit je jedan od najgorih ekipa u ligi.

Link to comment

jbt koji baksuz. padnem na minesotu koja dođe x protiv jebenih džetsa. na nerešenom rezultatu zaustave ih na jard od EZ i šutnu samo fg pa se odbrane i imaju posed na 4min do kraja koji završe sa 3 and out pa smith izbegne sack za milimetar i istrči do fg i na sve to minesota za 16 sekundi dođe do fg sa 56 jardi samo što je majmun promašio za 20 metara desno i 10 metara kratko.

Link to comment

Ja cu probati navijacki na Trumpa, a vama shodno tome savetujem da uzmete pare igrajuci na O'Sullivana! :D

 

O'Sullivan vodio sa 5:1 i 9:4 (igralo se do 10, ja sam greskom napisao da se igraju maksimalno 17 frejmova), Trump stigao do 9:9, na kraju 10:9 za O'Sullivana. Fenomenalan mec!

Nadam se da je neko poslusao moj savet. :D

Edited by Nesh
Link to comment

 

detroit - okc - oklahomi treba pobeda. a detroit je jedan od najgorih ekipa u ligi.

 

Ja tu singlirao keca, bilo mi mnogo 4.55 jer ovima ne igra Durant. Pusio sam danas na lajvu a obicno se vadim na velikim kvotama, valjda ce i sad biti tako. Posto vode trenutno, bilo bi lepo da sudija svira kraj! :D

Link to comment

Ja tu singlirao keca, bilo mi mnogo 4.55 jer ovima ne igra Durant. Pusio sam danas na lajvu a obicno se vadim na velikim kvotama, valjda ce i sad biti tako. Posto vode trenutno, bilo bi lepo da sudija svira kraj! :D

 

odakle ti info da durant nece igrati?

Edited by 189-
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...