Jump to content

Kladža pt2


Recommended Posts

Blizu bio Moca. Najgore od svega je sto sam odigrao Sibiu +2.5 i oni naravno izgube 3.

 

Bulls +2.5 @1.98 Pinnacle

 

I to tako sto su prvo gubili do 12 razlike pa pred kraj trece imali i +8 a onda na 74:74 primili trojku par sekundi pre kraja i sjebali tebi hendikep a meni cistu dvojku koja je mogla doci posle produzetaka, posto ovi moji nemaju X u basketu. Moca olos jagodinski, treba da se samobanuje dozivotno a ne samo dok sprema ispit.

Link to comment

Evo ga moj nocni tiket, kvota 27, uplata 400 dindzi:

 

 

La Kings - Fila 0-1 prva trecina, to je vec proslo i to jedva jer je prilicno rano pao gol :D

 

Patricia Tig - Marsela Zakarias 1, Tig gubila 0:4 u prvom i imala brejk zaostatka u drugom ali prvi je dobila 6:4 nekim cudom a u drugom ima mec loptu u 10. gemu i tu je mec prekinut, racunam da je i to proslo

 

Arizona - Boston 0-1 prva trecina

 

Hjuston - Finiks 1

 

Cikago - Golden Stejt H1+2.5

Link to comment

Danas u 14.00: Snooker UK Championship:  O’Sullivan - Trump 1.55   2.30  (hendikep 1.5)  1.80   1.90.

O’Sullivan tezak favorit kao i obicno, ali i pored maksimalnog brejka od pre par dana :Hail: , nije bas lagano dosao do finala. Vec McGill je propustio par sansi da ga ozbiljnije ugrozi, da ne govorimo o Bingamu koj je vodio 4:1 pa izgubio 5:6.

Trumpa sam malo gledao na ovom sampionatu, ali sto bi rekao Predrag Jurisevic ako neko moze da... :D . "Muka" za Trumpa je sto se igra u 17 frejmova pa O'Sullivan ima vremena da se jedno dva puta vrati iz "mrtvih" ako slucajno zatreba.

Ja cu probati navijacki na Trumpa, a vama shodno tome savetujem da uzmete pare igrajuci na O'Sullivana! :D

Edited by Nesh
Link to comment

Fudbal 0/1, NHL 1/3, NBA 1/2. Fudbal nije mogao doci mnogo gore. Fix lose, plus dosta 1-0 meceva, gde im mesto nije(City, Bayern). Srecom te vise ne ponavljam tikete, inace bi bila totalna propast. NHL malo bolje od fudbala, no ne mnogo. Mrtvi Flyersi dobise Kingse, mada su imali duplo manje suteva. Tampa izgubila uz under, tu komentar nije potreban. Jedino je prosao najsumnjiviji tiket, a i to nakon velikog preokreta. NBA mogu podvesti pod korektno. Golden State lagani plus. Na Houston-Phoenix, covek masi drugo bacanje, sekundu pre poluvremena i padam za jedan poen. Dan losih rezultata, te ova dva prolaza i nisu nezadovoljavajuca.

 

 

Fudbal

 

Napoli-Empoli 2+

Genoa-Milan 2+

Partizan-Borac Cacak P/K1

Barcelona-Espanyol 1

Eintracht Frankfurt-Werder 2+

 

Kvota 2.22. I danas samo jedan tiket(uz par pratecih). Nadam se boljim rezultatima.

 

 

NHL

 

Ottawa-Vancouver w2

Edmonton-San Jose 5+

 

Kvota 2.51. Vancouver ima finu tradiciju protiv Senatorsa. Ottawa je sinoc igrala u Pittsburghu i nije u nekoj formi. San Jose igra promenljivo. Igraju dan za danom, te sam odustao od najpre planiranog fiksa i odigrah over. Ovo stavih u grupu slabijih tiketa.

 

 

NBA

 

Detroit-Oklahoma w2

Memphis-Miami w1

New York-Portland w2

 

Kvota 2.01. Oklahoma mora uci u seriju pobeda, ako se zeli brzo vratiti u playoff trku. San Antonio prekinuo niz neporazenosti Memphisa kod kuce, pa ne verujem da ce vezati dva poraza na svom terenu. New York deluje kao razbijena banda, tradicionalno gube od Portlanda.

 

 

NFL

 

Detroit-Tampa w1

New Orleans-Carolina w1

Denver-Buffalo w1

 

San Diego-New England P2

 

Kvote, 1.56, 1.65. Detroit i Denver su veliki favoriti. New Orleans se bori za vrh(ove sezone) bangave divizije. Poluvreme na Patriotse, kao jedna od redovnih stvari. New England odigrah nesto slabije.

Prateci tiket, Indianapolis w2, Houston w2, Baltimore PH2(+0.5), Tennessee P<22.5, Arizona P<20.5, San Francisco w2, Philadelphia >48.5. Kvota 29.32.

Edited by Miljenko
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...