Jump to content

Kladža pt2


Recommended Posts

uglavnom sam vidjao da kacis kad se vec zavrse utakmice

u svakom slucaju nije bila zlonamerna primedba, nego je uvek lepo videti jos neciju ideju za taj dan :)

 

ja na kraju sastavio ovo:

 

 

05.12. 20:45 8531 V.SPANOULIS(OLY) idk > 16.5 1.85                                 2 / 4
05.12. 18:00 7008 CSKA CEDEVITA kh 2 (-20.5) 1.85
05.12. 20:45 7011 OLYMPIAKOS NEPTUNAS gdpp < 33.5 1.85
05.12. 21:00 7012 VALENCIA RED STAR gdpu > 73.5 1.85

 

cska-cedevita vec obrazlozio

neptunas manje od 33,5 prvo poluvreme posto u gostima daju 66,3, isto toliko prima olimpijakos kuci,sve ekipe protiv kojih je olimpijakos igrao kuci su kvalitetnije od neptunasa, sa druge strane olimpijakos je najkavalitetnija ekipa kojoj neptunas do sad gostuje. logika je jasna :) valjda nece neka ludacka serija trojki gostiju

spanulis ubacuje prosecno nesto preko 19 poena, 3 od 7 puta je ubacio preko ove granice, ali je jos tri puta bio nadomak 14, 15,16 poena. upravo neptunasu je u prvoj utakmici ubacio 34 poena

zvezda ove sezone igra odlicnu kosarku i medju najefikasnijim je ekipama takmicenja, u el je ovu granicu prebacila u 6 od 7 utakmica, u aba 9 od 10, sa tim sto je u toj 10toj olimpiji ubacila 73 poena

zvezda mi je ujedno i najnesigurniji tip, dugo sam se razmisljao da li da igram poene ili na marjanovica vise poena, ali se plasim marjanovicevog umora (igrao je dosta vise protiv partizana nego inace u aba), eventualnog brzog pravljenja faulova nad brzim valensijinim centrima ili takodje vrlo verovatnim scenarijom da cirbes odigra vise nego inace iz taktickih razloga

na kraju se odlucio za poene, jer ne mogu da ne odigram nesto na zvezdu, a obicno se ispostavi kao kobno 

Link to comment

NHL 1/2, NBA 1/1. Pingvini zatajise ofanzivno, no nije bilo boljeg resenja, posto su Islandersi i Capitalsi, otisli u under. Lagan over u Detroitu i povuci-potegni plus, na Calgary-Colorado. Cleveland se namucio, preostala dva para su bila manje napeta. Na kraju korektan plus, mada bi mogao proci i jedan kombo, za podizanje morala.

 

 

Fudbal

 

Dinamo Kiev-Metalurg Donetsk P/K1

Shakhter-Hoverla 1

Dortmund-Hoffenheim 3+

 

Kvota 1.91. Dortmund bas i nije efikasan ove sezone, no svakoj seriji mora doci kraj, pa i ovoj njihovoj kilavoj.

 

 

NBA

 

Toronto-Cleveland P>102.5

 

Minnesota-Houston w2

Memphis-San Antonio H2(+1.5)

 

Kvote, 1.85, 2.46. Cleveland je igrao nocas; nisu se proslavili suterski, nadam se da ce imati bolje vece u napadu veceras. Toronto igra sa dosta poena, iz meca u mec, te i veceras ocekujem slicnu stvar. Houston igra dobro i nekompletan, pa ocekujem njihovu pobedu i protiv oslabljene Minnesote. San Antonio resava majstorski derbi meceve; probah na njih i veceras.

Link to comment

durant under 26.5. igrace max 30 minuta, protiv sixersa. ne verujem da ce zapinjati toliko, pre ce to 'prepostuiti' russu.

toronto - cleveland h2 6.5

 

nisam imao muda da odigram dvojku cleveland, ipak doslo je i ovako

Link to comment

Fudbal 0/1, NBA 1/2. Dortmund ponovo izbio novac. Verujem da su ove sezone ekipa, koja je najvise para donela kladionicama. Dobro je sto uz prva dva para, ne odigrah potonji 2+, za vecu kintu, to bi tek bio smor. NBA fiks dodje nekako. Rocketsi ispustili veliku prednost, Harden izlazi zbog 6. licne, domaci vode 105-101, pomislih pada i to, no dobise u produzetku. San Antonio dobio derbi bez problema. Sinoc pokusah da ogranicim igru, te od 4 potencijalna poluvreme overa(Oklahoma, Denver, Cleveland, Dallas), odigrah samo ono sto nije doslo, Cleveland. Da bar odigrah jos jedan mec u singlu, ne, samo ovaj, kreten. :isuse:

Sigurno je moglo bolje. Od fudbala retko i bude neke koristi, ali NBA sam mogao bolje uklopiti.

 

 

Fudbal

 

Bayern-Leverkusen 2+

Elche-A. Madrid w2

Real Madrid-Celta 1

Newcastle-Chelsea w2

Man City-Everton 2+

 

Kvota 2.01. Samo jedan fudbalski tiket za danas(bar kada je rec o ovim ozbiljnim). Tu je i par pratecih, sa golovima uglavnom, vreme je da se jedan posreci. 

Primer, Liverpool w1, Arsenal w2, Roma P/K1, Monchengladbach w1, Wolfsburg 2+, Schalke 2+, U. De Chile P/K1, Rijeka 2+, Feyenoord 2+, Ajax 2+, Benfica P/K1, Porto P/K2. Kvota 11.97. Ove sa vecim kvotama, ne bih belezio.

 

 

NHL

 

Pittsburgh-Ottawa w1

Los Angeles-Philadelphia w1

 

Tampa-Columbus 5+

Toronto-Vancouver 5+

 

NY Islanders-St. Louis w2

Dallas-Montreal 5+

 

Kvote, 2.04, 2.03, 2.91. Nakon uzasnog meca protiv Canucksa, ocekujem bolji nastup Pingvina veceras. Flyersi igraju veoma lose, te im ni veceras ne dajem previse sanse za trijumf. Tampa i Toronto, uobicajeni overi. Blues imaju kompaktnu ekipu. Islandersi jesu u sjajnoj seriji, ali mislim da je vreme za prekid iste veceras. Starsi imaju fin trend overa, deset meceva unazad, te i to probah. Treci dabl za manji ulog.

Strelci, Tarasenko, Crosby, Seguin, Kane, Ovechkin, Stamkos. Kvota 140.53.

 

 

NBA

 

Chicago-Golden State P>100.5

 

Houston-Phoenix P>101.5

 

Kvote, 1.85, 1.85. Nakon gomile propustenih overa sinoc, vecerasnje stavih u grupu opreznijih tiketa. Probah ponovo Golden State, nakon ocekivanog ofanzivnog pada protiv Orlanda. Houston je igrao sinoc, kao i Phoenix, no granica nije previsoka.

Link to comment

Moca Rumun mi napisao da je Sibiu dvojka, kvota kod mene je 2.05 a verovatno ima negde i jace. Dobili su ih zadnje dve sezone u gostima, doduse jednom posle produzetka, a forma iz ove godine i ne ide bas u prilog dvojci... domaci imaju 3-5 ali kuci 3-1 a gosti 5-3 ali na strani 1-3... Jebem li ga, cekam ovog nekog Podlipnik Kastilja dvojku za 6 i po hiljada, pocinje sad u 3, pa ako prodje to mozda zveknem pet hiljada na dvojku pa cu posle silovati Mocu analogno pred Palminim ocima ako ne dodje.

Link to comment

Hans Podlipnik Kastiljo, Bog tenisa :Hail: Kakvo rutinsko gazenje Hulia Peralte po kvoti 2.4, svaka mu dala. Elem, odigrah 3 hiljade na ove Mocine, na taj neki Sibiu protiv Gaz Metana. Ako ne prodje, saljem Moci Mandinga kao kaznu.

Link to comment

Paragvaj Klausura, poslednje kolo: Nasional Asuns. - Libertad  (1.85 dvojka u Maxbetu) Libertad ima 2 boda vise od Cerra Sol de Amerika - Sero Portenjo (1.40 dvojka u Maxbetu).

 

Ako je verovati Wikipediji, u slucaju istog broja bodova sledi:

 

 

Dakle, ako zeli da sigurno osvoji i Klausuru Libertad mora da pobedi. Cerro mora da dobije i da se nada da ce Libertad izgubiti ili bar odigrati nereseno, pa da igraju majstoricu. Podsecam da je Cerro puko proslu u gostima od Lukenja i tako izgutao sansu da sam odlucuje o tituli.

 

Ne predlazem nista, samo vas izvestavam o interesantnoj zavrsnici Klausure u Paragvaju. :D

Edited by Nesh
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...