Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Dobio 4 100 na ulog 360, jedan tenis i 4 fudbala (koji cu opet poceti cesce da igram, posto me basketasi mnogo nerviraju u zadnje vreme). Sad cu da probam neki nocni tiket, nesto od Miljenkovih hokeja + Nikse dvojku + Djokovica za ujutru + mozda Rasela vise gemova ili keca.

Link to comment

Mogao je i Chicago u over, no dobro. Ovi iz Norvica, govna da jedu. :lolol:Grupa AAjax 2+Roma 2+Chelsea 2+Bayern 2+Colo Colo 2+U. Catolica 2+Pittsburgh 6+Tampa 6+Grupa BDetroit 6+NY Islanders 6+LA Lakers dop>202.5Memphis doh1(-4.5)Mozda Capitalsi i dobiju, mada ako Miller bude na golu, tesko. Tvrdi mecevi danas. Ne vidim neki fix. U Ottawi ocekujem lagani over. Tampa-Fila, nadam se i tu golovima. Odigrali su prosle sezone jedan retardiran mec, kada niko nije hteo da napadne, pa je publika krenula sa zvizdanjem. Gosti polako ulaze u formu, pobede su im neophodne, te ne verujem da ce biti taktiziranja.Islandersi igraju otvoreno, Winnipeg nepredvidljiv. Dvoumio sam se izmedju njih i Tampe. Veliki derbi u Cikagu. Detroit mi je izuzetno neubedljiv u odbrani, pa zato i over.

Link to comment
Sto ne igras singlove, makar sitno.Dve da pogodis, bices u plusu. Vidim da uvek pogodis bar dve.
Ne volim da igram singlove. Igram rekreativno za sitan ulog i zanimaciju. :)
Link to comment

Ja izbegavam te revijalne meceve, Vidim da je na netu srednja granica 80.5.Poslednje dve sezone je bilo puno poena. Imam neki utisak da ce isto biti i ove.Ala pokrade sudija Chelsea. Posle kaze neko moze da se pogodi fix na fudbalu.To je bio neki sporedan tiket, ali me svejedno nervira .

Edited by Miljenko
Link to comment
Mljenko, granica za AFC-NFC u Mozzartu 83.5, u Maxbetu 80.5. Kako ga cenis? :D
To je 3 TD-a po cetvrtini, mislim da im to nece biti problem :D (necu to igrati, samo naglas razmisljam) :unsure:Послато са GT-I9001 користећи Тапаток 2
Link to comment

Stavih na tiket AFC-NFC OVER 80.5, ali na kompjuteru u Maxbetu kod mene ("samo na ovom kompjuteru to ne moze" kaze momak koji radi :huh: ) garanice na NFL ne mogu da se otkucaju, pa posto mi je 83.5 (Mozzart) mnogo :D radije cu preskociti.

Edited by Nesh
Link to comment

Secam se te fore u Socceru. Odes da naplatis, a oni ti kazu da u stvari nisi odigrao po toj granici.Zato samo Mozzart, Arena, Millenium. Sve lepo pise i cao.

Link to comment

Ja cekao kombinaciju X2 i 0-2 na Atromitos - Panatinaikos, bilo 0:0 do nekog 60. minuta... 0:2 u 80 i nekom, i naravno da su i domaci dali u nadoknadi jer ne bi bilo pravedno da ja dobijem.Na vecernjem ce me sjebati Pitsburg 6+, nema sanse to da dodje.

Edited by Zli Gli
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...