Jump to content

Kladža pt2


Recommended Posts

parsonsu ološe najgori da bog da završio u makabi netanji

 

montaaaaaaaaa  :pera:

 

au šta sam sve uhvatio,vratilo mi se za neke promašaje

 

dalas 2

toronto juta over

miami atlanta over

gasol under 19,5 /dao 19/

hjuston h1

bruklin h1

Edited by theanswer
Link to comment

Care! Jos jedan i bice pun pogodak! :)

Jbga, stade Celsi na 3 kom. Al nije ni ovako lose.

 

A razmisljam da umesto igara za jednu tekmu Igg, IIgg i GG GG, koje sada igram, zamenim samo sa GG i GG GG. Jer mi se desava da bas kao sinoc na Evertonu bude 1:1 (1:0) pa nista ne pogodim, a sa novom taktikom bi uslo nesto. A malim pojacavanjem igre GG GG nadomestim zaradu ako udje sve. Valjda nisam previše iskomplikovao objasnjavanje :)

Edited by Timmy
Link to comment

Fudbal 1/1, NHL 1/1, NBA 0/1. Nekompletni fudbalski. odnosno NHL tiketi, no bolje i to nego nista. PSG igra kilavo, kao i u vecem delu sezone. NHL dilema mi je bila Anaheim ili Winnipeg, te i nisam mogao izbeci kvotu 1. NBA je dosao lose, kada je o fiksu rec. Bar promasih oba para. Nastavljen je trend da kombo pada na zavrsnom tiketu, no sa ovim neresenim rezultatima i ne bi bila neka kvota.

 

 

NHL

 

Pittsburgh-Vancouver w1

Tampa-Buffalo w1

 

Detroit-Dallas 5+

Calgary-Colorado 5+

 

Kvote, 1.88, 1.89. Sabresi su podigli formu, no Tampa je ipak dosta kvalitetniji tim. Moji Pingvini imaju sve vise povredjenih igraca, Kunitz je out, Letang takodje, ali im dajem prednost zbog domaceg leda. Detroit i Dallas obicno igraju efikasne meceve. Calgary i Colorado su medju top over timovima ove sezone.

 

 

NBA

 

New York-Cleveland w2

Portland-Indiana w1

Golden State-New Orleans w1

 

Kvota 1.97. Nisu mi se dopali poeni veceras, te probah par fikseva, mozda dodje bolje, nego prethodne veceri.

Link to comment

Jbga, stade Celsi na 3 kom. Al nije ni ovako lose.

 

A razmisljam da umesto igara za jednu tekmu Igg, IIgg i GG GG, koje sada igram, zamenim samo sa GG i GG GG. Jer mi se desava da bas kao sinoc na Evertonu bude 1:1 (1:0) pa nista ne pogodim, a sa novom taktikom bi uslo nesto. A malim pojacavanjem igre GG GG nadomestim zaradu ako udje sve. Valjda nisam previše iskomplikovao objasnjavanje :)

 

Uh, tesko dolazi GG u oba.

Link to comment

To su kvote od 10 do 20, pa i logicno da ne dolaze cesto. Al dolaze, veruj mi :)

 

 

Odigrah UAE, Al Sharjah za dnevnu razbibrigu, malo sitnije nego inace.

 

dom u oba (2.30)

dom 3+ (2.8)

dom 4+ (6)

Link to comment

ja cu danas probati cedevitu u hendikepu (oko 20 je za sad), nesto sumnjam da ce cska zapinjati, verujem da ce pre svega teodosic igrati manje nego inace, a cedevita nije bas kanta i u solidnoj su formi

valjalo bi da nadjem jos jednu utakmicu da vezem

Link to comment

Pa okacim ja ponekad svoje olimpijske tikete ili neku utakmicu kad mi se cini da je dobra kvota i da vredi odigrati. Pojedinacne utakmice i prodju al tiketi opasno mrljave.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...