Jump to content

Kladža pt2


Recommended Posts

Atlanta :Hail: gubili su 23 razlike i uspjeli iscupati pobjedu, na kraju su imali i dosta srece da Green promasi cist sut sa visine penala ali zasluzili su, a i ja sam :D

Link to comment

Fudbal 1/1, NHL 1/3, NBA 1/1. Fudbal za promenu prosao lagano. NHL je mogao bolje. Jedan nekompletan tiket, nije zadovoljavajuca stvar. San Jose je bio sumnjiv za golove, no Islandersi su trebali biti lagani over. Tampa otisla u OT, protiv najslabijeg tima lige. NBA over dosao srecno, nakon kanonade u zavrsnici poluvremena. Kombo mora pasti na necemu; nocas mu je over na Islanders-Senators, dosao glave. Minimalan minus. Tja, par dana za preskociti, posto je bilans na nuli.

 

 

Fudbal

 

Rad-Partizan w2

Lille-PSG w2

Chelsea-Tottenham w1

 

Kvota 1.62. Hteo sam odigrati i viner na City, no imaju losu tradiciju protiv Sunderlanda. 

 

 

NHL

 

Chicago-St. Louis w1

Anaheim-Philadelphia w1

 

Kvota 2.30. Chicago-St. Louis, klasicna "domacinska" serija. Flyersi su igrali nocas, u ocajnoj su formi, dok Ducksi polako izlaze iz krize.

 

 

NBA

 

Brooklyn-San Antonio w2

Houston-Memphis w2

 

Kvota 1.81. Nakon odmora protiv File, ocekujem da San Antonio odigra dobar mec. Memphis igra odlicno, te im nekompletni Rocketsi, ne bi trebali predstavljati ozbiljniji problem.

Link to comment

denver pp over 52.5 protiv portlanda. igraju dobro u poslednje vreme, prebacuju i 60 poena a sada protiv portlanda se ocekuje brza kosarka znaci ima teorije da dodje bar 53 poena.

sacramento - toronto h2 4.5 cousins ce najverovantije igrati, ali posto je bio bolestan mozda nije najfitiji™. stavio bih dvojku (2.1) da znam da boogie ne igra.

 

dodje. cousins na kraju nije igrao, nebitno

Link to comment

Pa kad je onaj Zinjak raspalo govedo, covek je takvo drvo da je to neverovatno. Mene sinoc sjebala i ona Makarena a i kasnije nocni tiket pao na Atlantu manje od 211.5, svako vece padam ili jedan NBA ili NHL za solidne dobitke. Sreca pa sam se izvadio na lajvu jutros i jos sam u plusu, opasno me kenja :D

Link to comment

Snooker: sre 20:00   Davis M - Cahill J. Maxbet kvote: 1.45   2.60      hendikep (1.5)  H1 1.70   H2 2.00

 

Ovaj mladac Cahill (ima 18 godina) je juce dobio Dinga 6:5 (gledao sam poslednja dva frejma, bilo je zestoko). Mozda vredi probati na iznenadjenje. Kvota je odlicna.

Link to comment

1 rekreativni tiket

 

charlotte - chicago h1 6.5. chicago igra utakmicu posle dva produzetka nocas tako da bi trebali biti nesto umorniji nego obicno.

 

washington - lakers 1

 

minnesota - sixersi h2 9.5 preveliki hendikep imo. nije minnesota toliko bolja od phile

Link to comment

Everton - Hull

 

prvo GG (5)

drugo GG  (3.75)

GG GG  (18)

 

Celsi - Totenhem

 

dom u oba (2.15)

dom3+  (2.5)

 

dom 4+  (5)

dom prvo 2+  (3.65)

dom drugo 2+ (2.75)

Link to comment

 

Celsi - Totenhem

 

dom u oba (2.15)

dom3+  (2.5)

 

dom 4+  (5)

dom prvo 2+  (3.65)

dom drugo 2+ (2.75)

 

 

Care! Jos jedan i bice pun pogodak! :)

Link to comment

1 rekreativni tiket

 

charlotte - chicago h1 6.5. chicago igra utakmicu posle dva produzetka nocas tako da bi trebali biti nesto umorniji nego obicno.

 

washington - lakers 1

 

minnesota - sixersi h2 9.5 preveliki hendikep imo. nije minnesota toliko bolja od phile

 

1 poen  :cry:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...