Jump to content

Kladža pt2


Recommended Posts

Koliko li sam samo puta pao na ove sto nemaju pobedu kod kuce pa "moraju" jednom da prorade... :isuse:

 

new-picture-5.png

 

A Huracan nisam stavio samo ovde. Dobro, za utehu bar ce da mi vrate ulog. Pa malo li je? :D

Link to comment

Argentina 2: Ol Bojs - Hurakan B.Aires. Prvih 5 iz obe grupe upada u 1.ligu koja se proširuje na 30 timova. Hurakan ima 2 utakmice manje i 3 boda manje od 5. mesta koje vodi u buducu prvu ligu. Ostali imaju jos kolo do kraja.

Kvota na dvojku 2.30.

Kod Argentinaca ovakve stvari obicno lose zavrse (otezavajuca okolnost je i da All Boys imaju 3 5 1 kod kuce), ali s obzirom na kvotu mozda vredi probati na nekom olimpijskom tiketu.

 

Dobio Huracan 3:0. Nadam se da je nekom koristilo posto sam ja lose kombinovao.

Link to comment

Fudbal 0/1, NHL 1/1, NBA 1/1. Fudbaleri mi konstantno izbijaju novac; sinoc Almeria-Rayo Vallecano, promasise sve i svasta, te je jedini gol pao kasno. NHL prijatno iznenadio. Lagani over na prvom mecu i potrebnih 5 komada, na Ducks-Bruins, nakon 0-0 prve tecine. Clippersi ocekivano razglavise Minnesotu. Ne moze kombo proci nikako, a nije da pravim neku veliku kvotu. Uzeh nesto, no nisam previse zadovoljan. Vec me hvata nostalgija za novom MLB sezonom.

 

 

Fudbal

 

Man Utd-Stoke 2+

Real Madrid-Cornella 4+

 

Kvota 1.61. Danas uglavnom glupavi parovi PL, te stavih samo ove moje, a i to 2+. Real ce sigurno igrati sa kombinovanim timom, no protivnik je nizerazredna ekipa.

Prateci tiket, Liverpool 2+, Swansea w1, Kidderminster 2+, MK Dons P1+&2P1+, Woking w1, Berwick P1+&2P1+, Lazio 2+, Sassuolo w1, CSKA 2+. Kvota 11.13.

 

 

NHL

 

Pittsburgh-New Jersey w1

Buffalo-Tampa w2

 

NY Islanders-Ottawa 5+

Toronto-Dallas 5+

 

Calgary-Arizona 5+

San Jose-Philadelphia 5+

 

Kvote, 1.99, 1.92, 2.09. Pingvini dominiraju protiv Devilsa, u poslednje vreme. Tampa je igrala nocas, no protivnik je dosta slabiji, pa probah na njih. Islandersi i Toronto, kao standardni over timovi. Zavrsni dabl, parovi koji cesto idu u over, te probah i to.

Strelci, Tavares, Crosby, Ovechkin, VanRiemsdyk, Seguin. Kvota 81.47.

 

 

NBA

 

Denver-Portland P>105.5 

 

Kvota 1.85. Mnogo NBA parova, no slabo sta za igru, te odigrah samo poluvreme over u Denveru.

Link to comment

Ljudi, gledam na bet365 prenos nekog zenskog tenisa, Macarena Lopez protiv Seguel. Ova prva autsajderka a pegla bolje od ove druge, dosta bolje servira a u polju su jednako smesne. Zakuvao sam prvi set vec i ide fino a sad cu i drugi po kvoti 3.10, da ne padne. Vredi probati.

Link to comment

denver pp over 52.5 protiv portlanda. igraju dobro u poslednje vreme, prebacuju i 60 poena a sada protiv portlanda se ocekuje brza kosarka znaci ima teorije da dodje bar 53 poena.

sacramento - toronto h2 4.5 cousins ce najverovantije igrati, ali posto je bio bolestan mozda nije najfitiji™. stavio bih dvojku (2.1) da znam da boogie ne igra.

Link to comment

ja sam igrao under na lebrona i čovek je ušao u zadnji minut sa 18 poena i uspeli su majstori svaki put baš njega da fauliraju u penal završnici i došao do 26 a 26,5 granica i zadnje slobodno mu izađe iz koša. nemam komentar.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...