Jump to content

Kladža pt2


Recommended Posts

toronto - dallas h2 7.5    preveliki hendikep imo. dobro igra toronto, pogotovo kod kuce ali ni dallas nije los. 

charlotte - gs h1 12.5     101 put igram ove sezone na charlotte i nadam se da necu 101 put pasti na njih. opet mislim da je preveliki hendikep. pogotovo ako se bude igralo na mali broj poena.

 

 

reggie jackson  under 21.5  krece sa klupe jer se vraca westbrook. opet ocekujem da igra 30+ minuta ali nece vise lopta biti u njegovim rukama u svakom napadu.

jr smith over 14.5 prosli mec je krenuo sa 1-11 i dva promasena slobodna i na kraju opet dao 15 poena. jeste da posle produzetka ali i onda ce uzeti puno suteva odsustvom anthonyja.

oladipo over 12.5 preniska granica imo i samo zbog toga igram na njega. 

Link to comment

pogodio kec na rijeku i sigurnu pobedu na dinamo kijev, ali pao na treću, 3+ na spartu i napoli. rafa idiot sa deset puta skupljim timom izašao na teren da se 90 minuta nabije u svojih trideset metara, dok ovi iz sparte poentu fudbala vide u pokušajima trouglova na uglu šesnaesterca i ubacivanjima lopte uz aut liniju da bi se na kraju vratila štoperu. kako se i jedni i drugi nadavaše golova to ni sam bog ne zna.

 

Gledo pregled, Sparta je mogla da ubaci bar nekoliko komada, bilo je pogadjana okvira i izbacivanja sa linije, dok Napoli nije mrdnuo.

Link to comment

ma imala sparta dve prečke i mnogo veoma jalove inicijative, ali utisak je da ne bi pao gol da se igralo do sutra.

 

stvarno ne znam šta tačno uprava napolija čeka sa benitezom, samo ono od sinoć je dovoljno da za prvi loš rezultat dobije šut u dupe.

Link to comment

Ja sam sinoc pogodio 10 od 12 utakmica sve sam igrao 2+  i sjeba me Steaua-Alborg i Napoli-Sparta, ajd ova prva i nekako ali ova druga ocekivao sam pravu goleadu kad ono  0-0.

Edited by Cash
Link to comment

NHL 1/3, NBA 3/4. Lose NHL vece. Najveca kvota je prosla lagano i to je jedino dobro. Fiks nije mogao mnogo losije. Boston i St. Louis kvote 1, Montreal i Pittsburgh se obrukase, protiv dosta slabijih ekipa. Izgledalo je da i NBA nece doci bolje, jer moji mecevi nisu krenuli efikasno, no na kraju je sve osim meca u Torontu, doslo na svoje mesto. U fiks nisam sumnjao previse. Manji plus, kada se podvuce crta. Mogao je proci bar jos jedan hokejaski tiket, makar i nekompletan.

 

 

 

Fudbal

 

Hertha-Bayern P/K2

WBA-Arsenal 2+

Man Utd-Hull 2+

 

Malaga-Real Madrid P/K2

Hoffenheim-Hannover 2+

Sunderland-Chelsea w2

 

Kvote, 1.69, 1.70. Ponovo odigrah najjednostavnije moguce. Nisam hteo eksperimentisati sa 3+, osim na egzibicionim tiketima.

 

 

NHL

 

Carolina-Pittsburgh w2

Tampa-Ottawa w1

 

Montreal-Buffalo w1

Toronto-Washington 5+

 

Colorado-Dallas 5+

Arizona-Calgary 5+

 

Kvote, 2.19, 1.74, 2.10. Ocekujem da Pingvini uzvrate Carolini veceras; isto vazi i za Montreal. Tampa se nalazi u dobroj formi, za razliku od Senatorsa. Toronto kod kuce, pa jos sa Washingtonom, to moram probati 5+ over. Colorado-Dallas i Arizona-Calgary su dueli sa finom over tradicijom.

Strelci, Stamkos, Crosby, Kessel, Ovechkin. Kvota 27.83.

 

 

NBA

 

Philadelphia-Dallas P>102.5

 

Kvota 1.85. Preskocih Clipperse danas, a hendikepi na Dallas i Cleveland mi nisu primamljivi, te probah samo ovaj over.

Link to comment

toronto - dallas h2 7.5    preveliki hendikep imo. dobro igra toronto, pogotovo kod kuce ali ni dallas nije los. 

charlotte - gs h1 12.5     101 put igram ove sezone na charlotte i nadam se da necu 101 put pasti na njih. opet mislim da je preveliki hendikep. pogotovo ako se bude igralo na mali broj poena.

 

 

reggie jackson  under 21.5  krece sa klupe jer se vraca westbrook. opet ocekujem da igra 30+ minuta ali nece vise lopta biti u njegovim rukama u svakom napadu.

jr smith over 14.5 prosli mec je krenuo sa 1-11 i dva promasena slobodna i na kraju opet dao 15 poena. jeste da posle produzetka ali i onda ce uzeti puno suteva odsustvom anthonyja.

oladipo over 12.5 preniska granica imo i samo zbog toga igram na njega. 

 

samo ludak smith nije dosao ;D nastavio je sa formom

Link to comment

Fudbal 1/2, NHL 2/3, NBA 1/1. Fudbal je mogao bolje. Arsenal odigrao 0-1, Chelsea smanjio dobitak neresenim rezultatom. Nije mi se preterano dopalo, kako su dosli golovi, na nivou dana. Bayern i Watford oborili fin miks tiket, sa desetak P1+&2P1+ meceva. NHL ok. Pittsburgh i Tampa opravdali poverenje. Goleada u Torontu, dok se Montreal jos jednom obrukao, no bar su usli u produzetak. Arizona nije uspela da postigne pogodak kod kuce, te nije ni bilo overa na njihovom mecu. NBA, manje-vise lagani over. Fiks nisam dirao, a i to bi izaslo bez problema. Korektan dan, mada su Chelsea i Montreal umanjili dobitke. Kombo tiket je pao na Arsenal 2+.

 

 

Fudbal

 

A. Madrid- Deportivo P/K1

Juventus-Torino P/K1

Valencia-Barcelona w2

Nublense-U. De Chile 2+

Colo Colo-Cobreloa P/K1

 

Southampton-Man City 2+

Cagliari-Fiorentina 2+

Wolfsburg-Monchengladbach 2+

 

Kvote, 2.19, 1.89. Danas stavih neki fix vise, mogla bi za promenu proci oba tiketa.

 

 

NBA

 

Boston-San Antonio w2

Sacramento-Memphis w2

 

Detroit-Golden State P>100.5

 

Kvote, 2.01, 1.85. San Antonio i Memphis su u odlicnoj formi, te ih igram i dalje. Golden State u finoj poluvreme over seriji, a granica nije previsoka.

Minnesota desetkovana, pa su mi sumnjivi za plus, kao i Toronto bez DeRozana.

 

 

NFL

 

Indianapolis-Washington w1

Tampa-Cincinnati w2

 

Green Bay-New England >57.5

Kansas-Denver w2

 

Kvote, 1.72, 3.22. Washington deluje pogubljeno, dok mi ovako velika kvota na Bengalse nije jasna. Ocekivao sam 6-7 hendikep, odnosno 1.2-1.3 bez. Probah poene, na Green Bay-New England, iako se ocekuje zesca "zimoca". Zato i ne odigrah singl. Kansas je dobra ekipa, ali mi je poraz od Oaklanda poljuljao poverenje u njih, te odigrah na Peytona i Denver. Drugi tiket za dosta manji ulog, ipak je rec o sumnjivoj kombinaciji i vecoj kvoti.

Prateci tiket, Baltimore w1, Buffalo P<20.5, Houston P<21.5, Pittsburgh >53.5, Arizona w2. Kvota 13.86.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...