Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

za veceras

 

gs over pp 51.5 protiv orlanda

dallas over pp 52.5 protiv nyk.

 

 

ove granice su pokloni realno i trebalo bi doci. jedino da bas imaju los suterski dan pa neko zakaze u jednoj cetvrtini.

 

 

pho - den over 211.5 brza kosarka i sve to...zna se.

sas - ind pp h2 7.5. samo zbog toga sto i jedna i druga ekipa ocajna u prvom poluvremenu (oko 45 datih poena obe ekipe), pa cenim da nece biti prevelika razlika za sas jos u prvom poluvremenu.

 

 

oh sad sam skontao da je anthony out. 

 

stavljam kucu i sve sto imam na over jr. smith. granica 12.5

 

treci put za redom da padam na dallas ht over. pre toga davali 60, 70 poena a otkad igram na njih jedva daju 50 ;D

 

ostalo sve doslo i to lagano.

 

 

a jr....jebote, ja se vec oprostio i legao spavati. kazem sebi jedina sanse je da da nekoliko poena pre kraja i da budu produzeci, i da i tamo da jos par koseva. tako i bilo. mada realno trebao je mnogo ranije da predje granicu. papan ni slobodnjake nije mogao da ubaci. idiot sam sto sam igrao na ovog nestabilnog ludaka.

Link to comment

Fudbal 1/2, NHL 1/1(uz dabl gde sam imao obe kvote 1), NBA 1/1. Slabiji fudbalski tiket prosao, a glavni pao na najsigurnijem mecu za golove. Real promasio par zicera, domacin dve dobre sanse, te ostade glupavih 1-0. Slicno i kod NHL tiketa. Kombinacija sa golovima izasla bez problema. Oba fiks meca otisla u OT, no tu bar vratih pare. NBA tiket fikseva dosao "na misice". Dallas kilavio protiv nekompletnih Knicksa, dobise posle produzetka, Memphis resio mec tek u zavrsnim minutima. 

Dobar dan, mada je Real skinuo dosta, jer je tu pao i kombo.

 

 

Fudbal

 

Trabzon-Metalist w1

Wolfsburg-Everton 2+

Tottenham-Partizan w1

Villarreal-Monchengladbach 2+

 

Kvota 1.74. Jedan oprezan tiket danas, nisam imao previse ideja.

Prateci tiket, Dinamo Moscow w1, Rijeka P1+&2P1+, Feyenoord P1+&2P1+, Young Boys P1+&2P1+, Dinamo Kiev P/K1, Zurich P1+&2P1+, Celtic P1+&2P1+, Inter w1, St. Etienne w1. Kvota 18.95.

 

 

NHL + NBA

 

Nashville-Edmonton w1

Detroit-Chicago w1 (NFL)

 

Dallas-Philadelphia >54.5

 

Kvote, 1.85, 1.85. Predatorsi su odlicno otvorili sezonu. Sjajni Rinne i odlicna defanziva, drze ekipu. Lionsi mnogo bolje igraju kod kuce, te veceras ocekujem dobro izdanje, protiv nepredvidljive ekipe Chicaga. Kada igra Philadelphia, ne mogu igrati bilo sta drugo osim overa. Napad Dallasa je produktivan ove sezone, pa mi je i to olaksalo odluku.

 

Probah i jedan tiket EL u kosarci, no za to sam duduk, te je to potpuno na srecu. ^_^

Link to comment

Danas 3 tiketa:

 

Astra - Dinamo 2

Zvezda(-11,5) - Neptunas Hc1

 

@3,91

 

Dinamo Minsk - PAOK 2

Kramarić daje gol

 

@4,99

 

Torino - Brugge 1X

Guingamp - Fiorentina X2

Feyenoord - Sevilla X2

St.Etienne - Qarabag 1

Asteras - Bešiktaš X2

 

@4,47

Link to comment

pogodio kec na rijeku i sigurnu pobedu na dinamo kijev, ali pao na treću, 3+ na spartu i napoli. rafa idiot sa deset puta skupljim timom izašao na teren da se 90 minuta nabije u svojih trideset metara, dok ovi iz sparte poentu fudbala vide u pokušajima trouglova na uglu šesnaesterca i ubacivanjima lopte uz aut liniju da bi se na kraju vratila štoperu. kako se i jedni i drugi nadavaše golova to ni sam bog ne zna.

Link to comment

Fudbal 1/1, NHL + NFL 1/2. Fudbal je prosao bez veceg nerviranja. Detroit se odlepio pred poluvreme i lagano priveo mec kraju. Na Dallas-Philadelphia dogurase do 30  poena, u prvom poluvremenu, da bi napad domacina, potpuno zakazao u nastavku, te nije bilo ni ocekivanog plusa. Nashville odigrao kilav mec. Oilersi su imali dosta vise suteva, 37-22, no Predatorsi dolaze do pobede, tek nakon produzetka. Nikom nista na kraju, ponovo je pala najsigurnija stvar, na nivou dana(kao Real 2+, dan pre toga).

 

 

NHL

 

Boston-Winnipeg w1

Pittsburgh-Carolina w1

 

Buffalo-Montreal w2

St. Louis-Edmonton w1

 

Washington-NY Islanders 5+

Columbus-Vancouver w2

 

Kvote, 2.07, 1.80, 2.38. Washington redje igra efikasne meceve, te ih stavih na sumnjiv tiket. Canucksi pocinju seriju gostovanja, protiv na papiru slabijeg rivala, te ocekujem njihovo ok izdanje veceras. Ostalo su ekipe na koje standardno igram.

 

 

NBA

 

Charlotte-Golden State P>100.5

 

Toronto-Dallas P>104.5

 

Denver-Phoenix P>107.5

 

Houston-LA Clippers H2(+1.5)

San Antonio-Sacramento w1

 

Kvote, 1.85, 1.85, 1.85, 2.28. Par uobicajenih over timova. Bez Howarda, ovi moji nisu ozbiljan rival Clippersima. Ne verujem da ce San Antonio, ponovo izgubiti od Sacramenta.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...