Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

meni juče drugar što radi u kladži otkuca pogrešno umesto poluvreme plus kraj plus na portland,i dođe iako nije išao plus na poluvremenu i opet mi nije prošao tiket :D posrao se šarlot po meni :D sad sam uhvatio atlantu recimo u vašingtonu,ali slaba vajda od toga...

 

na kraju mi dosao tiket. gs posle -16 preokrenuo i jedva nekako dodje chicago sa hendikepom 6.5....

Link to comment

Јуве
Реал
Ливерпул

 

Шта мислите? На већу кинту.

 

Можда чак и Атлетико.

Edited by ОГИрс
Link to comment

Uhvatim PSG1&3+, Chelski 2 (bilo 1.85 poklon), Barsu duplupobedu 2.4 i u trenutku kad je City 2:2 (gde cekam X) Shahtjoru ne sviraju cist penal :( . Tako blizu a tako daleko, naravno niti je City ostao X niti su "rudari" stigli do preokreta, al jbg.

Link to comment

E blago vama kad cete igrati Liverpul 2. To ni u ludilu ne bih igrao po onako maloj kvoti.

 

Juče uhvatio Siti 1, PSŽ 1-1, Barsa daje 2 i više u prvo. I padnem na Kiderminstera 2+I. Gol pao u drugi minut i ništa. :D

Link to comment

na kraju mi dosao tiket. gs posle -16 preokrenuo i jedva nekako dodje chicago sa hendikepom 6.5....

 

ja mislio da padam na milvoki under 191,5 posle 57 u prvoj,ali se ispeglalo i na kraju lagano došlo samo što sam pao over na nju orleans i sakramento

Link to comment

Fudbal 2/2, NHL 2/2, uz prebacivacki tiket. CSKA daje talican gol, u 93. minutu, za prolaz prvog tiketa. Jaci tiket je prosao neverovatno lako. Blues ispustise 2-0, u zavrsnoj trecini, no tu je viner da me pokrije. Dallas izborio tesku pobedu. Slabija NHL kombinacija je dosla bez vecih problema. Lagani over na Arizona-Colorado. Anaheim kontrolisao mec od pocetka, do kraja. Kombo nije imao gde pasti. Odlican dan. Nisam sacekao granicu za Miami-Golden State, a i to bi proslo.

 

 

Fudbal

 

A. Madrid-Olympiakos P/K1

Basel-Real Madrid 2+

Arsenal-Dortmund 2+

 

Zenit-Benfica w1

Malmo-Juventus P/K2

 

Kvote, 1.75, 1.80. A. Madrid mi deluje kao najsigurniji fiks danas. Ne verujem da ce dozvoliti sebi "cupanje" u Torinu. Standardni 2+ mecevi. Reala sam prvo hteo igrati 3+, no na kraju odigrah opreznije, jer ne moraju da zapinju. Zenit igra bitan mec. Nisam uvek odusevljen njihovom igrom, no mislim da su kvalitetnija ekipa. Juventus trokira kada izadje van Italije, te su zato i stavljeni na oprezniji tiket; protivnik je ipak ispodprosecna ekipa.

Prateci tiket, A. Madrid P1+&2P1+, Juventus P1+&2P1+, Liverpool w2, Real Madrid P2+, Leverkusen P/KX, Anderlecht P/KX, Arsenal P1+&2P1+. Kvota 39.78.

 

 

Hokej

 

NY Islanders-Washington w1

Pittsburgh-Toronto w1

 

Detroit-Philadelphia 5+

Tampa-NY Rangers 5+

 

Kvote, 2.28, 2.03. Ovechkin je pod znakom pitanja kod Capitalsa veceras. Islandersi su u odlicnoj formi, na celu sa Halakom, te ih odigrah i veceras. Nakon kilavog dvomeca protiv Islandersa, Pingvini zabelezili trijumf u Bostonu. Vreme je za seriju pobeda. Vecerasnji mecevi, u Detroitu i Tampi, imaju lepu tradiciju overa.

 

 

NBA

 

Orlando-Golden State w2

Dallas-New York w1

Detroit-LA Clippers w2

LA Lakers-Memphis w2

 

Kvota 2.28. Golden State jeste igrao sinoc, no mislim da su prejaki za Orlando. Carmelo ne igra veceras za Knickse, mada su truba i sa njim. Clippersi i Memphis, tu i ne treba neko objasnjenje.

Link to comment

za veceras

 

gs over pp 51.5 protiv orlanda

dallas over pp 52.5 protiv nyk.

 

 

ove granice su pokloni realno i trebalo bi doci. jedino da bas imaju los suterski dan pa neko zakaze u jednoj cetvrtini.

 

 

pho - den over 211.5 brza kosarka i sve to...zna se.

sas - ind pp h2 7.5. samo zbog toga sto i jedna i druga ekipa ocajna u prvom poluvremenu (oko 45 datih poena obe ekipe), pa cenim da nece biti prevelika razlika za sas jos u prvom poluvremenu.

Link to comment

У Премијер лиги су засрали мотку начисто, гањаће ЛШ и то је све, а за то има времена.

 

Ова утакмица им је кључна уколико желе да се пласирају у даљи круг. Реално, противник којег могу и морају добити.

Link to comment

Udjose mi sva 4 singla sinoc na Atletko domacin golovi (u oba, 3+, 4+ i prvo2+). Dobre kvote bile.

 

Na ht sam branio da nece dati nijedan u drugom, ispostavilo se bespotrebno, al mi nije zao :)

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...