Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Moram pod hitno da prestanem da verujem u Šarlot

 

i ja. cak sam ih igrao u dodatnom hendikepu pa i to visi.

 

a i ovaj jebeni dallas ne moze da se razigra protiv indiane :isuse:

Link to comment

i ja. cak sam ih igrao u dodatnom hendikepu pa i to visi.

 

a i ovaj jebeni dallas ne moze da se razigra protiv indiane :isuse:

 

tako mi i treba kad odstupam od pravila. nikad protiv ekipe sa zapada kad igra protiv istoka

Link to comment

Fudbal 0/1, NHL + NFL 0/1, NBA 2/3. Kada je rec o fudbalu, kakvi parovi, takvi i rezultati. Trebao sam jednostavno staviti viner na oba meca. Neverovatnih 0-0, na Islanders-Flyers. NBA dobro, mada je mogao proci i poluvreme over u Torontu(tu je i kombo pao). Moglo je bolje, no ponekad preteram sa pravljenjem kvote.

 

 

Fudbal

 

Man City-Bayern 2+

APOEL-Barcelona P/K2

Schalke-Chelsea w2

 

CSKA-Roma 2+

Bate Borisov-Porto P/K2

 

Kvote, 1.84, 1.81. Malo CL, gde se nadam boljim rezultatima, u odnosu na ranije termine. Prvi tiket, odigrah nesto jace.

Prateci tiket, Roma w2, Porto P1+, Bayern P1+, Barcelona 2+, PSG P/K1, Sporting P/K1, Shakhtar w1. Kvota 7.19.

 

 

NHL

 

St. Louis-Ottawa w1

Dallas-Edmonton w1

 

Arizona-Colorado 5+

Anaheim-Calgary w1

 

Kvote, 2.18, 2.12. St. Louis poceo novu pobednicku seriju. Starsi konacno dobili par meceva. Evo im lepe prilike, za jos jedan trijumf, protiv jedne od ekipa, koje su u najlosijoj formi. Ducksi prekinuli niz OT meceva, ocekujem nastavak pozitivnog trenda. Colorado ima duzi niz 5+ overa(9), pa ih probah i veceras.

 

 

Smorise ovim kasnim davanjem NBA ponude, te probah samo tiket igraca, Curry >22.5, Davis >26.5, Cousins >22.5. Kvota 6.33.

Link to comment

vreme je da batalim kladjenje na neko vreme. ova crna serija izgleda ni veceras nece stati.

 

meni juče drugar što radi u kladži otkuca pogrešno umesto poluvreme plus kraj plus na portland,i dođe iako nije išao plus na poluvremenu i opet mi nije prošao tiket :D posrao se šarlot po meni :D sad sam uhvatio atlantu recimo u vašingtonu,ali slaba vajda od toga...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...