Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Sturm-Salzburg, malo sitniji singlovi

 

gost u oba (2.3)

gost 3+ (2.8)

gost 4+ (6)

 

udje samo prvi za mini plus.

 

 

Karakas, Bolivija, sitni singlovi:

 

dom u oba (2.3)

dom 3+ (2.85)

dom 4+ (6)

Link to comment

Paragvaj, Klausura: Sp.Luqueno - Cerro Porteno.

Stvar je prosta: Cerro ima utakmicu manje od Libertada i dva boda manje. Do kraja Klausure ostalo je dva kola i pbedom bi Cerro izbio na prvo mesto. Sp.Luqueno ima skor 4 5 0 kod kuce, a ja najvise volim da igram na prekid serije. Kvota na dvojku nije losa - 2.25 (Maxbet).

Nategnuto i tesko, ali igram dvojku.

Mozda bi bilo interesantno razmotriti i HX (Cerro dobija sa golom razlike) na nekom ŠLBbezP tiketu - kvota je 3.65 u Maxbetu.

Edited by Nesh
Link to comment

Fudbal 1/2, NHL 1/1, NBA 0/1, NFL 2/2. Napoli-Cagliari, ocekivana goleada. Rayo odigrao mec sa puno propustenih prilika(gosti pre svega), tu je na zalost pao i prebacivacki tiket. Tesne pobede Bluesa i Ducksa, no bitno je da je proslo. Strelci zakazali u Los Angelesu, nije bilo ni blizu. Izgledalo je da sledi, jos jedno kilavo NFL kolo, ali San Francisco i Denver, nekako dodjose do trijumfa. Egzibicioni je pao na Lechu. Obicno gledam i tu sta igram, no ne i juce. Odigram viner na njih, da bih posle video, da je razlika na tabeli samo 3 mesta. Domacin ih valjda nije nikada dobio, do juce; doslo je iz 2 u 1. I nije ispalo lose, mada je mogao proci i ovaj kombo sa Vallecanom, za veci dobitak.

 

 

Fudbal

 

Aston Villa-Southampton P/K2

Bursa-Fenerbahce w2

 

Kvota 2.65. Ispratih i danas fudbal, jednim tiketom. Posto je rec o sumnjivoj kombinaciji, stavih u "slabiju" grupu.

 

 

NHL + NFL

 

NY Islanders-Philadelphia 5+

New Orleans-Baltimore >50.5

 

Kvota 2.48. Prvo sam over na Islanderse hteo povezati sa overom na Pittsburgh, no ovi moji gostuju Bostonu, a to nije zgodan tim za igranje pluseva. Odbrana New Orleansa se i ne istice previse, napad je zato standardno dobar, pa se i ovde over namece kao dobro resenje.

 

 

NBA

 

Philadelphia-Portland P>100.5

 

Toronto-Phoenix P>103.5

 

Charlotte-LA Clippers w2

Philadelphia-Portland w2

Houston-New York w1

 

Kvote, 1.85, 1.85, 2.00. Howard je pod znakom pitanja i dalje, te Rocketsi otpadose za over. Portland i Phoenix, na poene, kao i obicno. Clippersi razbijeni sinoc, veceras mogu samo bolje.

Link to comment

Aj ko se kladi na nba neka mi objasni koja je fora sa domacim i stranim kladžama da u ponudi od večerašnjih 7 mečeva imaju samo 3 tekme u ponudi?! Ono nije Singapur u pitanju.

 

Gledao sam danas oko 16h ponudu meridijana i bet365.

Link to comment

Ja sam igrao keca na jednomn tiketu. Dakle, reklo bi se da od keca nece biti nista. :D

Nisam mogao da odolim kvoti 4.65 (na tiketu imam jos i 3 lagane sigurice: Cerro 2, Troa X i Djenovu X :sleep: ).

Edited by Nesh
Link to comment

Za Chicago konkretno, Rose je game-time decision stalno, pa ne zele da rizikuju. 

Howard je trenutno problematican kod Houstona, pa je i to problem ovima sto postavljaju(prepisuju), kvote i granice.

 

Obicno Mozzart najbrze ubaci sve meceve. Posto su im najnize granice za poene na poluvremenu, a sada imaju i pobednika sa produzecima, NBA kod njih i igram.

Edited by Miljenko
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...