Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Zato sto su u formi a Trejsi sabija. Imao sam kvotu 3.9 na keca pri rezultatu 58:72 i vise puta po 3.6 ali ovaj put nisam hteo da idem na siguran dobitak. Mnogo puta sam tako imao sansu da se ogradim ali nekako ne volim to, iako cesto pucam zbog toga. Ima i sutra slicna kvota na Sangaj 2 ali pisacu o tome kad malo analiziram i ostale parove.

Link to comment

Hokejaši trokirali noćas. Capitalsi i Red Wingsi poraženi u regularnom toku, na otvaranju domaćeg leda. Neverovatno.Carolina samo jedan gol, nedovoljno za over, iako je Tampa odigrala fino.Čileanci standardno pouzdani, tenis ok.Uži izbor za danas:Arsenal 2+Roma 2+Real 2+Pittsburgh 6+Djoković 9- 1.setOstali mečevi:Vancouver w1Phoenih w1Miami doh1(-8.5)San Antonio doh1(-7.5)Utah dop>193.5Sacramento dop>199.5Azarenka 9- 1.set

Link to comment

Sastavih kombo opet.Ovo je vec drugi put u pet dana, rekord. :lolol:Grupa AWimbledon 2+Barsa 2+O`Higgins 2+Colorado 6+Los Angeles w2San Jose w1Grupa BWashington w1Florida 6+Prvo sam hteo i Clipperse dodatni hendikep, ali posto Paul nece igrati, preskacem. Secam se koliko me je zajebavao Chicago, prosle sezone , zbog povrede glavnog igraca. Cas igra, cas ne igra. :isuse:Fudbal ne moram da objasnjavam. Odlucio sam da svedem nerviranje oko fikseva na minimum. 2+, 3+, ako sam bas ubedjen 5+, pa i sire.Colorado protiv Columbusa tradicionalno ide u over(7 od poslednjih 8). Los Angeles bi trebao do prve pobede. San Jose igra protiv Phoenix-a, koji ce najverovatnije biti bez prvog golmana.Capitalsi su na kraju otisli medju sumnjive parove. Porazeni u Tampi, a zatim kod kuce od Winnipega. Igraju protiv solidnog Montreala, no i corava koka potrefi nesto.Florida ce i dalje biti domacinska ekipa. Igraju protiv Senatorsa, koji su lepo krenuli, pa probah golove.

Edited by Miljenko
Link to comment

Ne uspevam da vezam dve dobre veceri.Uzi izbor:Dortmund 2+Audax Italiano 2+Detroit w1Boston w1Tampa 6+Ostalo:Pittsburgh 6+Anaheim 6+Miami doh1(-6.5)Oklahoma doh2(-5.5)Fudbal klasika. Apertura krece. :DTampu pratim i dalje sa overima. Detroit ce valjda poceti da igra bolje. Protivnik jeste dobar, ali ne verujem da ce vezati dva poraza kod kuce, u regularnom toku.Bruinsi su izraziti favoriti. Igraju tvrdo, kao i obicno, cesto odu u produzetak.NBA dolazi kilavo ovih dana. Zato ova 2 para idu u sumnjiv deo. Za Pingvine sam imao dilemu w2 ili >. Na kraju izabrah over. Anaheim-Vancouver igram na tradiciju.

Link to comment

Jel vam se desilo nekad da vam u kosarci ekipa vodi 27 razlike i na kraju izgubi? Meni je to priredio sinoc Boston protiv Atlante i zelim im da gore u paklu.Na 930din, dobitak bio 8 i po hiljada, taman koliko mi je trebalo, ali ne daju govnari. Pre toga Panatinaikos tek nesto manji raspad, imao H1 +2.5 za iste pare na 300din, ali i oni su uspeli da daju 5 poena u zadnjoj cetvrtini i do kurca. Ne znam sta se desava u zadnje vreme ali mi se nikako ne svidja.

Link to comment

Lepo si ga skarabudzio. :)Prosao jos jedan kombo. Na kraju samo Patke ne odose u over, extra vece. :happy:Grupa AFrankfurt 2+Arsenal 2+Luton 2+Man Utd 1Juventus 2+San Jose w1Chicago 6+Grupa BNY Rangers 6+Los Angeles w2San Antonio doh1(-8.5)Denver doh1(-8.5)Fudbal klasika. Ocekujem da Sharksi nastave sa dobrom igrom. Chicago mozda i kiksira negde, pa zato i over. Igraci Columbusa su masili sve i svasta na proslom mecu(na kraju nisu ni dali gol), veceras ce uci bar nesto.Kada je o drugoj grupi. Kingsi bi mogli do prve pobede. Jeste tesko gostovanje, ali igraju protiv ekipe koja gaji isti stil igre.Toronto defanzivno neubedljiv. Ocekujem dobro izdanje napada domacih.

Link to comment

Danas sam otvorio nalog na Meridianu online, ne treba nikakva kartica kao kod Mozzarta, samo otvoriš nalog, dobiješ broj računa i možeš na bilo kom uplatnom mestu da uplaćuješ avans... :thumbsup:Što se ponude tiče, za svetlosnu godinu su bolji od Mozarta, kvote nisam poredio...

Edited by zoki82
Link to comment
Imaju jednu pobedu. Mislim da bi i to trebalo da dodje. Kada igra Toronto, ipak vise volim golove.
Mislio sam na pobedu u regularnom delu. To jos nisu probali, pa rekoh mozda im se omakne. :D
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...